Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Simpatični

Морам некоме да се изјадам

Recommended Posts

Ganac    4,009
58 minutes ago, kusha said:

To je zato sto znamo da nas mrzis .....

Hoćeš reći nije simpatičan ako je Sympathy chan:28k4t1e:

• Палац горе 1

Драган    10,781

@General у којој библиотеци радиш у НС? Доста читам па ми треба добра веза за поједине ретке наслове :mrgreen:

• Палац горе 2

General    786
1 minute ago, Драган said:

@General у којој библиотеци радиш у НС? Доста читам па ми треба добра веза за поједине ретке наслове :mrgreen:

U Biblioteci na Telepu

• Палац горе 2

Crow    4,648

:2hgsj6f:

• Палац горе 4

ultra_prag    688

сутра имам један од најтежих испита...сломих се учећи...ет...

а у глави сам Звезда Црвена....!

Не даш ми мирааааа! 

• Палац горе 2

Simpatični    7,237

I meni je to najgore, pobedimo, ujutru se probudim rano da učim i setim se da smo pobedili i onda moram da pogledam sve klipove i pročitam forum pre nego što počnem sa učenjem.

• Палац горе 4

General    786

Neki lik sa par drugih foruma počeo da me proziva mojim privatnim imenom i prezimenom na tim forumima. Ja znam da sam pisao sve i svašta po interentu (za mnoge stvari me je iskreno sramota, ne znam gde mi je glava bila, o čemu sam mislio tada) ali nisam nigde ostavljao recimo link od svog fejsbook prifla (jesam od viceva, ali koliko znam od preko njih nije mogao da se vidi moj fejsbook profil).

Lik mi je strašno digao pritisak sa tim nekim prozivkama privatnim imenom i prezimenom (pa i mojom profilnom slikom na fejsbooku na kojoj sam imao majcu sa odredjenim natpisom). Meni nebi bio problem da pišem pod svojim imenom i prezimenom, ali baš zbog takvih koji bi to da zloupotrebljavaju ne radim to. I za fejsbook sam čak razmišljao prethodnih dana da ga deaktiviram na neko vreme, jer ne želim da me bilo privatno uznemirava ili koliko to daleko može da ide.... (da šalju poruke mom bratu, drugovima ili čak roditeljima na privatne brojeve)

• Палац горе 1

Драган    10,781

Обзиром да то скоро сви форуми забрањују, објављивање приватних података, можеш да тражиш од администратора да склоне тај материјал.

• Палац горе 1

IBRS    6,929

Nzm, kako je uspeo da te nadje na fejsu . . .odao si se nekako.

Чавке    1,385

Јуче као кренуо на неку дијету, данас доручкујем бурек...:30hm2iq:

• Палац горе 2

Драган    10,781
37 minutes ago, AleksMCZ said:

Mrzim zimu. Aukuracvise

Каква зима, данас топло у мајици човек да шета :mrgreen: Целе зиме идем бајсом на посао (тако ми одговара), 7км има до тамо, и на минус 15-20 сам ишао редовно (све са поткапом, дуксергаћама итд), тако да ми је ово сада око нуле и преко нуле журка :raz_097:

• Палац горе 3

AleksMCZ    35,222
2 minutes ago, Драган said:

Каква зима, данас топло у мајици човек да шета :mrgreen: Целе зиме идем бајсом на посао (тако ми одговара), 7км има до тамо, и на минус 15-20 сам ишао редовно (све са поткапом, дуксергаћама итд), тако да ми је ово сада око нуле и преко нуле журка :raz_097:

Idi, bre... Ti nisi normalan... Ja bih umro... 

-----------

Mekana neka generacija... Nije to ni za sta... :D

• Палац горе 2

ALcaponeDeLiJa    34,198
4 minutes ago, Драган said:

Imas Ruske krvi u sebi Dragane :2gxij5g: ,oni se na -20 kupaju u Volgi :smeh11:

• Палац горе 1

Драган    10,781

Знам да имам, прадеда је Рус :mrgreen: Имам његову фотку из 1916-те све са медаљама у униформи, па ћу вам окачити кад одем на село и усликам :)

• Палац горе 2

ALcaponeDeLiJa    34,198

Ima li mi ista mrze kad vozim auto a lik me prestigne sa sve bez zmigavca,na mobilnom telefonu,na punoj liniji,u nepreglednoj krivini,po kisi,i to svirne mi i stane cim skrene nakon 20 metara od preticanja kao u fazonu sta to radis kretenu jedan...mogao sam mu grkljan da izvadim golim rukama:mon12:,a nije daleko bio od toga:28k4t1e:

Bog te je*o sve ludo i nenormalno, poprimilo sindrom ludila...

Miran sam i stalozen po prirodi,za volanom pogotovu,jer da nisam davno bi odapeo papke,svega sam se nagledao u zivotu u saobracaju ali ovo sto se danas dogadja na ulicama je katastofa...

Neki dan idem gradom i sad treba da skrenem u naselje gdje zivim sa glavne ulice a lik se zaletio i izlazi iz te ulice i zamalo da me udari sa autom,jos stade lik svirnu i opsova mi nesto a ne konta konj da vozi auto sa reklamom piva(kontam neki komercijalista),kontam koliko u gradu od 90 hiljada stanovnika vozi skodu fabiju sa reklamom tim i tim pivom :smeh11:, pa brate nedao mu Bog dragi da je izasao iz auta :smeh11:,gledali bi ste me na TV dnevniku :smeh11:,a ja bio mamuran vece pre pili cijelu noc šura sina dobio,tacno bi ga kremirao :smeh11:

Sve ludo Bog te je*o ,kao kamikaze lete po putu, niko nista ne gleda...strasno !!!

• Палац горе 2