Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Одбојкашка репрезентација Србије

Recommended Posts

Одбојкаши коло пре краја квалификационог турнира обезбедили пласман на СП:salsrbijajk6:

На отварању ЕП мушкарци пала дпмаћин Пољска 3.0:salsrbijajk6:

Пала Финска 3.0 дирекно идемо у четвртфинале као први у групи:salsrbijajk6:

Danas u 17:30 igraju Bugarska i Finska, nakon čega ćemo saznati našeg protivnika u četvrtfinalu. To će verovatno biti Tute, a ako njih prođemo igramo protiv Nemačke ili Francuske. Sve u svemu, šanse nisu male da sa Rusima igramo finale.

5 hours ago, Epaminonda said:

Danas u 17:30 igraju Bugarska i Finska, nakon čega ćemo saznati našeg protivnika u četvrtfinalu. To će verovatno biti Tute, a ako njih prođemo igramo protiv Nemačke ili Francuske. Sve u svemu, šanse nisu male da sa Rusima igramo finale.

Francuska je najjača reprezentacija vjerovatno i na svijetu, nemojte žuriti. Nisu u nekoj formi ovdje, ali će vjerovatno bolje igrati u završnici.

Sa druge strane očekujem polufinale Poljska - Rusija pred 60 000 gledalaca i na otvorenom, pa ne znam dal su Rusi u toj utakmici favoriti. U prošloj takvoj situaciji poljaci su postali prvaci svijeta.

Greška, sad vidjeh da ipak igraju u četvrtfinalu.

Posted (измењено)

Sutra protiv Tuta u cetvrtfinalu. Slovenina pobedila Poljsku. Steta za onakve navijace, prave ljubitelje.

Edited by Epaminonda

Put do finala nam je skoro pa otvoren. Ispali su i Francuzi od Ceske. Mada moramo veoma skoncentrisano protiv Bugara, Sokolov se razigrao a i servis im je fantastican, danas i blok. Bice tesko ali se nadam pobedi.

Posted (измењено)

Petriccc:victory:

Danas je bio skoro bez greske, ali sjajna igra cele reprezentacije, u polufinalu na Nemce. I ja moram da priznam...da Kovacevic nije nas igrac, bio bi mi odvratan. Ovako mu gledam kroz prste.

Edited by Epaminonda

Odlično odigrano, utakmica pripremljena fantasticno. Bugarska je jača od Njemačke, ali Švabi imaju najboljeg korektora na svijetu. Ključ protiv njih će biti servis, ako im pomjerimo prijem da Groser ne može dobijati lagane i brze lopte (1 na 1) mislim da nećemo imati problema.

Onakve reakcije Kovačevića su karakteristične reakcije za njega, on je takav i prirodna, a na terenu je pun samopuzdanja i misli za sebe da je najbolji igrač na svijetu.

Odlično odigrane završnice setova, što znači da smo puni samopuzdanja i sigurni u sebe. Petrić igra odlično na prvenstvu, iako bi bio rezerva da je Ivović zdrav. Ispade da nam je ta povreda donijela više, nego da je zdrav. To je dokaz koliko u sportu nema pravila. Nadam se tako ovako reagovati i košarkaška reprezentacija.

Nikola je nevjerovatan čovjek, toliko sigurnosti unosi u ekipu, jednostavno vodi utakmice kao da je sa njima i dalje na terenu.

Srednjaci su nam najbolji par na svijetu, sa Stankovićem trojka, i to ne treba komentarisati. Igraju savršeno. Jovović je veoma važno što je standardan u Italiji već dvije sezone i samim tim je dobila i reprezentacija. Rezultat je već odličan, ali sam ubjeđen da ćemo do finala.

12 hours ago, Epaminonda said:

Petriccc:victory:

Danas je bio skoro bez greske, ali sjajna igra cele reprezentacije, u polufinalu na Nemce. I ja moram da priznam...da Kovacevic nije nas igrac, bio bi mi odvratan. Ovako mu gledam kroz prste.

Bas tako, kao sto mi je odvratan onaj mudzahedin Ngapet.

Posted (измењено)

Oni Estonci se borili posteno a on se sve vreme posle poena okretao prema njima I proslavljao. Da je neki igrac tako nama, usao bih kroz ekran tamo.

Edited by Epaminonda

Ma meni ne smeta sto slavi vec nacin na koji radi, ona gestikulacija "ala Ronaldo", samo sto ne skine dres.. [emoji16] Podseca na Mocne Rendzere i na onu metamorforzu, kako vec haha.

Odlican mec, iskidasmo ih na zelju i motivaciju na kraju. Jos da je Atanasijevic tu, vidi se da Luburic malo gubi koncentraciju na kraju. 

12 minutes ago, Mazzan said:

Odlican mec, iskidasmo ih na zelju i motivaciju na kraju. Jos da je Atanasijevic tu, vidi se da Luburic malo gubi koncentraciju na kraju. 

Ту је Атанасијевић...али Грбић у јачим утакмицама даје предност Лубурићу, јер сматра да мање греши и такође да нам уз њега игру теже читају.

Nisam ga uopste zapazio na klupi... Malo je sinoc pao u finisu, zato je verovatno vise lopti islo na Petrica i Kovacevica. 

1 minute ago, Mazzan said:

Nisam ga uopste zapazio na klupi... Malo je sinoc pao u finisu, zato je verovatno vise lopti islo na Petrica i Kovacevica. 

Атанасијевић је играо целу против, мислим, Естоније.