Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Одбојкашка репрезентација Србије

Recommended Posts

Брука,срамота,катастрофа није звао Никића,Ковачевића,и најбољег коректора Петковића Грбић треба дасе спакује и да врате Гајића

Posted (измењено)

Neko rece, ja mislim, da su se ti povukli iz reprezentacije. . .Uglavnom bilo je neke price da su se neki igraci mnogo rano povukli iz reprezentacije.

Edited by IBRS

3 hours ago, Nenad74 said:

Брука,срамота,катастрофа није звао Никића,Ковачевића,и најбољег коректора Петковића Грбић треба дасе спакује и да врате Гајића

Nemoj da lupas nesto sto neznas. Nikic nema mjesta i losiji je trenutno igrac od Urosa, Petrica i Ivovica. Kovacevic se povukao u dogovoru sa Nikolom, znam i razlog ali ne bitno. Ni on ne bi digao kvalitet trenutno. 

A sto se tice Petkovica nije ni blizu Atanasijevicu i Starovicu. 

Nikola je vrhunski selektor, a ovo je trenutna realnost. Nemamo vise top igrace.

P.S. zbog ovakvih Deki ja ne komentarisem.

1 hour ago, micho9 said:

Nemoj da lupas nesto sto neznas. Nikic nema mjesta i losiji je trenutno igrac od Urosa, Petrica i Ivovica. Kovacevic se povukao u dogovoru sa Nikolom, znam i razlog ali ne bitno. Ni on ne bi digao kvalitet trenutno. 

Nikola je vrhunski selektor, a ovo je trenutna realnost. Nemamo vise top igrace.

Знам Мићо да теби ово што је написао Ненад у вези одбојке делује као лупање,као и оно што ја пишем ,али баш зато је твоје присуство битно овде да нам кажеш и објасниш шта јесте а шта није .Мислим ја сам зато и активан на форуму да научим и чујем нешто од стручнијих,упућенијих,информисанијих,паметнијих од мене.

Svakoko nije lepo reći nekom da lupa, pa ma koliko ti se ne sviđa njegovo mišljenje, pa čak i kad misliš da lupa, ne moraš tako reći.

Meni žao zbog selektora Grbića. Obožavao sam ga kad sam bio mali. A odbojku ne pratim od kada Miljković ne igra.. Mada šteta, na Olimpijadi bih sa žarom navijao i da igramo boćanje a ne odvojku :30hm2iq: 

Iskreno od Jovovića sam očekivao više nego što je dao Petković, i to i daje, međutim ni to nije dovoljno da bii se reklo da je vrhunski tehničar, nekako mi se kao laiku čini da će Brđović imati bolju karijeru, da je veći potencijal.

Kada o pišem mislim na "glavu" tj odluke šta odigrati u kom trenutku, kao i odluke kod lošeg prijema. Čini m se da naši tehničari generalno nemaju u svom rpertoaru "brze" lopte kao što viđamo/viđali smo kod nekkih vrhunskih ekipa, da li je to do kompozicije i sporosti/brzine (razmišljanja) igrača u timu ili do generalno naše škole odbojke?

Uroš Kovačević je ofanzivno izuzetno jak, ali na ovom vrhunskom nivou on previše grešaka pravi kod prijema, dok je Petrić mnogo bolji na prijemu ali ako mu ne prođu dve tri lopte u napadu on vrlo često postaje nekoristan ofanzivno.

Naši srednjaci najviše prate skauting protivnika i prema tome se postavljaju u odbrani (do duše mislim da to radi i kompletna postava), međutim često ispadaju kada na suprotnoj strani imaju tehničara koji ume da iskoči iz šablona, i Atanasjijević je trenutno za dva/tri koplja najbolji naš korektor ali još uvek daleko ispod jednog Miljkovića, tako da su ovo realni dometi ovog tima.

Da li je N. Grbić odličan selektor pokazaće vreme, ja bih radije na tom mestu video Bulatovića ili tako nekog iskusnog majstora a da NG se uz njih školuje.

22 hours ago, micho9 said:

Види се ко незна да су бољи сањима би били на Ои

9 hours ago, Ganac said:

Iskreno od Jovovića sam očekivao više nego što je dao Petković, i to i daje, međutim ni to nije dovoljno da bii se reklo da je vrhunski tehničar, nekako mi se kao laiku čini da će Brđović imati bolju karijeru, da je veći potencijal.

Kada o pišem mislim na "glavu" tj odluke šta odigrati u kom trenutku, kao i odluke kod lošeg prijema. Čini m se da naši tehničari generalno nemaju u svom rpertoaru "brze" lopte kao što viđamo/viđali smo kod nekkih vrhunskih ekipa, da li je to do kompozicije i sporosti/brzine (razmišljanja) igrača u timu ili do generalno naše škole odbojke?

Uroš Kovačević je ofanzivno izuzetno jak, ali na ovom vrhunskom nivou on previše grešaka pravi kod prijema, dok je Petrić mnogo bolji na prijemu ali ako mu ne prođu dve tri lopte u napadu on vrlo često postaje nekoristan ofanzivno.

Naši srednjaci najviše prate skauting protivnika i prema tome se postavljaju u odbrani (do duše mislim da to radi i kompletna postava), međutim često ispadaju kada na suprotnoj strani imaju tehničara koji ume da iskoči iz šablona, i Atanasjijević je trenutno za dva/tri koplja najbolji naš korektor ali još uvek daleko ispod jednog Miljkovića, tako da su ovo realni dometi ovog tima.

Da li je N. Grbić odličan selektor pokazaće vreme, ja bih radije na tom mestu video Bulatovića ili tako nekog iskusnog majstora a da NG se uz njih školuje.

Majstore odlican post. Skoro si sve razumio, ali onda na kraju "lupis" u poslednjem pasusu takvu glupost da covjek koji je kao trener igrao finale Italijanskog plej ofa i nesretno nije otisao na F4 u ligi sampiona uci od nekog Bulatovica. Mislis ako je bio prvak sa Zvezdom da zna sve. Zajebao si se, ali Ok.

Nikola uz sebe ima i Kamila Plaćija, ko prati odbojku zna gdje je radio.

Nikola je i kao igrac donosio dobar dio odluka i bio je vise od igraca.

Ovo je trenutno najbolje sto Srbija ima i treba biti realan. Svaka medalja je veliki uspjeh, a sam plasman na Olimpijadu je takpdje nevjerovatan uspjeh.

Imax, da je covjek nesto napisao konkretno i logicno ja mu ne bi rekao da lupa, ali ovako bez ikakvih argumenata sam morao. 

Odbojkaška reprezentacija Srbije ostvarila je i treću pobedu bez izgubiljenog seta u ovosezonskoj Svetskoj ligi, pošto je večeras u Kalinjingradu savladala Poljsku sa 3:0, po setovima 25:20, 25:20 i 25:23.

Valja spomenuti odbojkase koji su dobili Ruse,Bugare i Poljsku danas, u grupi C svetske lige. Iskreno nzm sa kakvi sastavima igraju protivnici s obzirom da se blizi olimpijada pa mozda kalkulisu. . .
Koliko sam ja obozavao ovaj sport dok su ga igrali Miljkovic,Geric, Grbic. . .steta sto nismo na olimpijadi.  . .

Сви играчи су одиграли одлично али је мене одушевио Лубурић

6 minutes ago, Nenad74 said:

Сви играчи су одиграли одлично али је мене одушевио Лубурић

Jel Luburić igra u Vojvodini, nešto mi je poznat, ali ne znam odakle.

1 minute ago, CCCP said:

Jel Luburić igra u Vojvodini, nešto mi je poznat, ali ne znam odakle.

Јесте игро је реко је коментатор ја га до сад нисам никад гледо

После изљубљеног 1 сета феноменално сервирање и победа против Бразила 3.1 у сетовима:salsrbijajk6:

Bio sam u Pioniru, Srecko brat servira, boga ne pita. Postreljao ih je servisom k'o Nemci '42.

Прави си позер.

Као отишао да гледа одбојку,а у ствари си снимао младу пичетину. 

Пали Иранци 3.1 у сетовима 6 утакмица 6 победа:salsrbijajk6:

Protiv Brazila smo postavili rekord Svetske lige u broju poena direktno iz servisa, cak 20. Od tih 20, 18 je postigao Srecko Lisinac, kako navodi jedan britanski sajt.