Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Одбојкашка репрезентација Србије

Recommended Posts

3 minutes ago, Saluki said:

Svaka čast i za tursku publiku. Nijedan zvižduk himni na kraju. Korektno. 

Posle onih 9:6 nisu mogli vise da skupe usta za zvizdanje,zinuli su od soka pod kojim su verovatno jos uvek

Posted (измењено)
1 минут раније, CIGANIN 74 said:

Posle onih 9:6 nisu mogli vise da skupe usta za zvizdanje,zinuli su od soka pod kojim su verovatno jos uvek

Pa dobro, to je dozvoljeno tokom meča, pomagati svojoj reprezentaciji. Ali na kraju iznenađujuće korektno. Mi, kao prvo, ne bismo ni čekali da naša reprezentacija dobije srebrne. 

Edited by Saluki

Posted (измењено)

zenska odbojka,vecinska zenska publika+mnogobrojna deca u hali razlog su korektne atmosfere,da je drugi sport bio u pitanju jos uvek bi neka nasa ekipa bila u svlacionici a ispred borilista smrkovi i suzavci terali bi podivljale dzihadiste.

Edited by CIGANIN 74

Ima turska par dobrih pičoka recimo Hande Baldin al na stranu sve nase lutke su sampionke Evrope. Svaka cast Zokiju i devojkama.

7 hours ago, Zvezda le said:

Ima turska par dobrih pičoka recimo Hande Baldin al na stranu sve nase lutke su sampionke Evrope. Svaka cast Zokiju i devojkama.

Kako sam mislio da su ruzne ,nisu uopste ruzne ...simpaticne ima i dobrih ( Baldin ) .....Osim onog deteta u telu kromanjonca

5 hours ago, keyser_soze said:

Kako sam mislio da su ruzne ,nisu uopste ruzne ...simpaticne ima i dobrih ( Baldin ) .....Osim onog deteta u telu kromanjonca

Baladin je prepicka , prijavio bi se dobrovoljno da je tesim posle ovog finala.

Meni je za oko zapao turski libero - Simge Akoz.

One dve, onu ljubicasto ofarbanu i ono sto ne znas da li je musko ili zensko ne bih komentarisao. Iz kojih su pecina izasle, Boga pitaj.

11 minutes ago, miloshb said:

Meni je za oko zapao turski libero - Simge Akoz.

One dve, onu ljubicasto ofarbanu i ono sto ne znas da li je musko ili zensko ne bih komentarisao. Iz kojih su pecina izasle, Boga pitaj.

Zehra Guneš nije isto loša. Ali daleko najbolja sedmica kod turkinja Hande Baladin po meni , ali svak ima svoj ukus.

Samo realno nisu vise ni odbojkasice ono sto su bile .....Butine su im tanje , gore daske po dva metra nista kuk nista dupe .......To je inace u trendu menjanja konstitucije sportista u svom sportovima ..E sad zabole me za plivace al mi zao za odbojkasice :) 

Imamo odličnu reprezentaciju, ali malo škripi na poziciji libera (Majstorovic-Pekovic) i tehnicara koga nemamo da valja od Grbića. Takođe mi nije jasno zašto nije pozvan Dušan Petković? Shvatam da imamo Atanasijevića i Luburića, ali je i Petković odličan. 

Posted (измењено)
1 hour ago, micho9 said:

Trenutno nemamo boljih igrača ni na jednoj poziciji od ovih koji su pozvani. Atanasijević i Luburić su bolji igrači od Petkovića,a igraju na njegovoj poziciji. Praksa je da se vodi 2 korektora, 2 tehničara, 2 libera, i po 4 primača i srednjaka. Dakle, dvije postave. Nemamo ni boljeg libera od ovog dvojca koji trenutno igra.

S ovom ekipom mi ćemo biti kandidati za medalju i bio bi veliki uspjeh ako je uzmemo, realno. Ova ekipa na neki voljni momenat može dobiti i apsolutne favorite kao Rusiju i Poljsku. Uz te dvije reprezentacije još su jaki žabari i francuzi i mi i to je 5 ekipa koje će se boriti za medalju. Možda još Bugari mogu da se umješaju, ali teško.

Znam da nemamo bolje..ali ovo što imamo na tim pozicijama, baš kaska za ostatkom tima. Pe svih tehničar Jovović, da nam je neko Grbićevog kvaliteta sigurno bismo osvojili.

Ne sviđa mi se što ćemo u četvrtfinalu najverovatniji igrati opet protiv Belgije (koju računam da ćemo sada pobediti) i to u Antverpenu, a eventualno polufinale protiv Francuske u Parizu. 

Edited by Saluki

Рекла бих да нам одговара да сутра максимално кријемо карте против Белгије, па и да изгубимо. Свеједно ћемо на њих у четвртфиналу, а је ли у осмини Црна Гора, Естонија или Чешка не прави неку разлику.

Jači smo od Belgije i dovoljno je da uđemo u 1/2 finale, a onda je sve moguće. Odličan nam je žrijeb jer smo izbjegli Poljsku i Rusiju do finala, a naravno je i u 1/2 lakše sa Francuzima nego s ovima.

Grbić je igrač koji se jednom rađa i teško da ćemo ikad imati takvog tehničara. nisu ovi ostali toliko lošiji u preciznosti dignutih lopti, ali je ogromna razlika u svim ostalim segmentima. Jovović će iz godine u godinu igrati sve bolje, veoma bi važno bilo da nađe neku dobru ekipu u Italiji gdje bi igrao dosta jakih utakmica tokom godine.

Posted (измењено)
20 минута раније, micho9 said:

Jači smo od Belgije i dovoljno je da uđemo u 1/2 finale, a onda je sve moguće. Odličan nam je žrijeb jer smo izbjegli Poljsku i Rusiju do finala, a naravno je i u 1/2 lakše sa Francuzima nego s ovima.

Grbić je igrač koji se jednom rađa i teško da ćemo ikad imati takvog tehničara. nisu ovi ostali toliko lošiji u preciznosti dignutih lopti, ali je ogromna razlika u svim ostalim segmentima. Jovović će iz godine u godinu igrati sve bolje, veoma bi važno bilo da nađe neku dobru ekipu u Italiji gdje bi igrao dosta jakih utakmica tokom godine.

Ne znam jesmo li dovoljno jači od Belgije da ih pobedimo dva puta na istom šampionatu, I to drugi put u Antverpenu u četvrtfinalu. Mislim da je bolje maksimalno skrivati karte sutra. 

Nije Jovovic loš, daleko od toga, ali nema on Grbićevu fantaziju i mozak. To se teško stiče kroz rutinu, igranje u jačoj ligi. 

Edited by Saluki

Grbićevu fantaziju i mozak teško da ima iko na svijetu i prije njega, a Boga mi i kasnije. Bruno je tu najbliži, ali samo kad igra u reprezentaciji i maksimalno spreman. Možda još De Čeko, ali to je sve daleko od Nikole koji je najbolji tehničar svih vremena u odbojci.

Što se tiče Belgije realno dosta smo jači i ako ne možemo njih da dobijemo u 1/4 finalu nemamo šta tražiti dalje. Ko bi nam bio lakši protivnik od drugoplasiranih po tebi.

Nego, ja nisam siguran da žrijeb ide baš tako da se mi i Belgijanci sastajemo u 1/4 finalu. Sad ću baš potražiti. teško da prvi i drugi iz iste grupe igraju opet u 1/4 finalu. Na primjer Srbija i Turska na ženskom prvenstvu su bile prve i druge u grupi i nisu se mogli sastati do finala.

Zaboravio si Blanzea u svoje vreme uz Grbica najbolji tehnicar na svetu i deo one paklene ekipe koju je predvodio sa Basom Van de Gorom.