Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Одбојкашка репрезентација Србије

Recommended Posts

3 minutes ago, Saluki said:

Svaka čast i za tursku publiku. Nijedan zvižduk himni na kraju. Korektno. 

Posle onih 9:6 nisu mogli vise da skupe usta za zvizdanje,zinuli su od soka pod kojim su verovatno jos uvek

Posted (измењено)
1 минут раније, CIGANIN 74 said:

Posle onih 9:6 nisu mogli vise da skupe usta za zvizdanje,zinuli su od soka pod kojim su verovatno jos uvek

Pa dobro, to je dozvoljeno tokom meča, pomagati svojoj reprezentaciji. Ali na kraju iznenađujuće korektno. Mi, kao prvo, ne bismo ni čekali da naša reprezentacija dobije srebrne. 

Edited by Saluki

Posted (измењено)

zenska odbojka,vecinska zenska publika+mnogobrojna deca u hali razlog su korektne atmosfere,da je drugi sport bio u pitanju jos uvek bi neka nasa ekipa bila u svlacionici a ispred borilista smrkovi i suzavci terali bi podivljale dzihadiste.

Edited by CIGANIN 74

Ima turska par dobrih pičoka recimo Hande Baldin al na stranu sve nase lutke su sampionke Evrope. Svaka cast Zokiju i devojkama.

7 hours ago, Zvezda le said:

Ima turska par dobrih pičoka recimo Hande Baldin al na stranu sve nase lutke su sampionke Evrope. Svaka cast Zokiju i devojkama.

Kako sam mislio da su ruzne ,nisu uopste ruzne ...simpaticne ima i dobrih ( Baldin ) .....Osim onog deteta u telu kromanjonca

5 hours ago, keyser_soze said:

Kako sam mislio da su ruzne ,nisu uopste ruzne ...simpaticne ima i dobrih ( Baldin ) .....Osim onog deteta u telu kromanjonca

Baladin je prepicka , prijavio bi se dobrovoljno da je tesim posle ovog finala.

Meni je za oko zapao turski libero - Simge Akoz.

One dve, onu ljubicasto ofarbanu i ono sto ne znas da li je musko ili zensko ne bih komentarisao. Iz kojih su pecina izasle, Boga pitaj.

11 minutes ago, miloshb said:

Meni je za oko zapao turski libero - Simge Akoz.

One dve, onu ljubicasto ofarbanu i ono sto ne znas da li je musko ili zensko ne bih komentarisao. Iz kojih su pecina izasle, Boga pitaj.

Zehra Guneš nije isto loša. Ali daleko najbolja sedmica kod turkinja Hande Baladin po meni , ali svak ima svoj ukus.

Samo realno nisu vise ni odbojkasice ono sto su bile .....Butine su im tanje , gore daske po dva metra nista kuk nista dupe .......To je inace u trendu menjanja konstitucije sportista u svom sportovima ..E sad zabole me za plivace al mi zao za odbojkasice :)