Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Одбојкашка репрезентација Србије

Recommended Posts

1 hour ago, micho9 said:

Hvala Deki.

Očekivano zlato, uopšte nije iznenađenje za one ljude koji prate odbojku. Malo su nas poremetile povrede Maleševićke i Milenkovićeve, ali kvalitet je isplivao. 

Tijana je daleko najbolji igrač na svijetu, a Brankica, Maja i Rašićka su sigurno u najbolje 3 na svojim pozicijama. Plus odlične igračice kao Veljkovićka i Stevsnovićka ( kćerka Steve-svinje). Buša je nenadano dobila ovakvu ulogu, ali je u potpunosti opravdala.

I na kraju Terzić. Čovjek ima 1000 mana, ali ima u tih 1000 jednu koja ga održava na mjestu selektora, a to je REZULTAT. Oni koji ga znaku lično potvrdiće da je sa njim nemoguće raditi, ali skidam kapu. 

Kruna i njegove karijere će biti zlato na Olimpijadi.

Nema na čemu. 

Nije Jovana Stevanović ćerka Steve Svinje već Gorana Stevanovića Plavog, bivšeg igrača i trenera u FKP.

3 hours ago, micho9 said:

Hvala Deki.

Očekivano zlato, uopšte nije iznenađenje za one ljude koji prate odbojku. Malo su nas poremetile povrede Maleševićke i Milenkovićeve, ali kvalitet je isplivao. 

Tijana je daleko najbolji igrač na svijetu, a Brankica, Maja i Rašićka su sigurno u najbolje 3 na svojim pozicijama. Plus odlične igračice kao Veljkovićka i Stevsnovićka ( kćerka Steve-svinje). Buša je nenadano dobila ovakvu ulogu, ali je u potpunosti opravdala.

I na kraju Terzić. Čovjek ima 1000 mana, ali ima u tih 1000 jednu koja ga održava na mjestu selektora, a to je REZULTAT. Oni koji ga znaku lično potvrdiće da je sa njim nemoguće raditi, ali skidam kapu. 

Kruna i njegove karijere će biti zlato na Olimpijadi.

Meni je odbojka prestala da bude interesantna nakon uvodjenja onog libera koji je u drugom dresu i nema pravo da prebacuje loptu u suprotnu polovinu preko mreze,neverovatno idiotsko pravilo,ja to ne mogu i dan danas da ga shvatim.Pa zamisli to pravilo u fudbalu,mislim na sto bi to licilo !

Gledao sam nasu cuvenu generaciju na Olimpijadi u Sidneju gde je libero bio Mijic,i secam se da me to bas nerviralo,ali generacija je bila fenomenalna i nezaboravna i dan danas.

Kina preferira badmington,to je ubedljivo najpopularniji sport tamo.Potom idu ping pong i basket na koji se stravicno pale.

Indija preferira kriket,pa potom hokej na travi,luduju tamo za tim sportovima.

Ameri zna se Ragbi i Bejzbol,to je tamo religija.

Rusi hokej,pa prazno pet mesta.

Japan,tamo je bejzbol religija,pa potom nekoliko mesta prazno i idu ostali sportovi.

Ja sam se sokirao kad sam bio u Argentini,mislio sam samo fudbal i jedino fudbal,pa prazno deset mesta.Kad ono basketbol,pa tenis,tek onda fudbal na trecem mestu,pa boks,pa golf !!!

Australija i taj njihov ragbi,pa kriket itd...

Jeste odbojka globalno popularna,po mnogima nalazi se na 5 mestu,ali male pare se tu vrte...

Почео квалификациони турнир за ОИ за жене победа против Тајланда 3.0:salsrbijajk6:

Победа против Пољске 3.1:salsrbijajk6: и директан пласман на ОИ

Obezbjeđena olimpijada, ali igra na dosta slabijem nivou od naših standarda. Cilj je ispunjen i idemo dalje. 

Ovim je opravdano izostavljanje najboljih igračica iz Lige nacija i davanje šanse kompletnoj juniorskoj ekipi. Sad idu pripreme za Euro u septembru gdje će nam Italija biti glavni konkurent za zlato.

I ostale jake reprezentacije su se baš mučile da dođu do vize za OI. Amerikanke jedva dobile Bugarsku poslije 1:2 na domaćem terenu. Brazil takođe u 5 setova Dominikansku Republiku, Rusija gubila od Koreje 2:0 i u trećem 21:17 pa okrenula. Jedino su lako to odradile Talijanke i Kineskinje. Sve u svemu, na kraju ipak bez iznenađenja. 

Почо квалификациони турнир за ОИ за мушкарце победа против Аустралије 3.1:salsrbijajk6:

Odbojkaši Srbije u Bariju igraju odlučujući meč za plasman na Olimpijske igre u Tokiju

Tu ne bi trebalo da bude problema :D 

Po meni ocekivano.. Devojke obezbedise OI, dok muskarci nisu.

Mada ostaje taj turnir u januaru. Videcemo...

Biće mi iznenađenje ako muškarci ne odu na OI. Pošto ne pratim pretjerano, kolike su šanse da ne odemo na OI? 

17 hours ago, Јури said:

Biće mi iznenađenje ako muškarci ne odu na OI. Pošto ne pratim pretjerano, kolike su šanse da ne odemo na OI? 

Велике јел само победник ЕП и победник кфалификационог турнира иду на ОИ

Na turniru u januaru pored nas i domacina ucestvuje najboljih sedam rangiranih reprezentacija. CEV ce presek praviti 19. oktobra.

Dakle bice vraski tesko i olimpijsku vizu dobija samo pobednik.

Званично Слободан Ковач нови Селектор мушке репрезентације

Почело ЕП за жене победа против Финске 3.0:salsrbijajk6:

Rasicka je dobila slobodno ove godine, Stevanovicka se nije pojavila na pripremama za LN tako da je zavrsila svoje dok je Terza tu a za Malesevicku ne znam. 

Nisam imao pojma ovo za Stevanovicevu. Za Milenu Rasic sam pretpostavio da je uzela malo da predahne.

Mada i bez njih tri ocekujem medalju.