Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Одбојкашка репрезентација Србије

Recommended Posts

Odbojka je poslije fudbala najpraćeniji sport. Tačno si rekao ovo za najmnogoljudnije zemlje da je igraju svi, ali si još zaboravio nabrojati Kinu, Japan, Koreju i Tajpeh gdje je ubjedljivo najpopularniji sport pogotovo ženska odbojka.

Kažete kriv Nikola, a je li iko razmišljao da smo možda namjerno izgubili da bi ispali domaćini. 

Kako su poljaci uzeli prva dva seta tako smo mogli i mi nijanse su odlucivale.

Odbrana nam nije bila nivou to jest pre svega blok l,u prva dva seta nismo imali poene iz bloka ili pasivnog bloka sto je itakako neophodno u ovakvim utakmicama.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zenska odbojka je inace jedini gledljivi zenski sport. ? 

Imamo velike sanse za zlato, ne znam sta se desilo sa rusima ovo prvenstvo, nisu mogli da se sastave. 

Posted (измењено)

Vratili Rusi 2 iskusna dizača i sve palo u vodu.

Tako je stručnjače, prošli smo tek početkom trećeg seta i to kad smo uzeli treći ili četvrti poen, a vjerovatno se moglo desiti da nas zveknu 25:0 i da ispadnemo.

Edited by micho9

Поцело СП за жене победа над Доминиканском Републиком 3.0:salsrbijajk6:

To sam ja juce rekao drugarima kad smo gledali sa Brazilom da na ovom prvenstvu nisam video nijedno kuvanje tehnicara. Nekad Grbic i Blanze su bili majstori. 

Steta za odbojkase. Stekao sam utisak da cu se istrosili u utakmicama pre polufinalne, odnosno tokom zavrsnice druge i u trecoj fazi takmicenja.

Po meni idiotski je sistem takmicenja. Tri faze plus zrebanje.

Posted (измењено)

Ako sutra pobede Japan rezultatom 3:0, odbojkasice ce postaviti novi rekord SP u broju dobijenih utakmica bez izgubljenog seta. Dosadasnji rekord je sedam utakmica.

Edited by miloshb

Победа против Италије 3.1:salsrbijajk6: са 1 места идемо у полуфинале

Ipak i pored pobede i u pojedinim trenucima sjajne igre, za nešto više u finalu mora još neko da proradi a ne da samo od Tijane zavisi (gledao sam 2, 3 i 4 set), igra u polju mi se jako sviđa ali mora i  Brankica da proradi, nju su baš zaustavili.