Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Одбојкашка репрезентација Србије

Recommended Posts

1 hour ago, micho9 said:

Hvala Deki.

Očekivano zlato, uopšte nije iznenađenje za one ljude koji prate odbojku. Malo su nas poremetile povrede Maleševićke i Milenkovićeve, ali kvalitet je isplivao. 

Tijana je daleko najbolji igrač na svijetu, a Brankica, Maja i Rašićka su sigurno u najbolje 3 na svojim pozicijama. Plus odlične igračice kao Veljkovićka i Stevsnovićka ( kćerka Steve-svinje). Buša je nenadano dobila ovakvu ulogu, ali je u potpunosti opravdala.

I na kraju Terzić. Čovjek ima 1000 mana, ali ima u tih 1000 jednu koja ga održava na mjestu selektora, a to je REZULTAT. Oni koji ga znaku lično potvrdiće da je sa njim nemoguće raditi, ali skidam kapu. 

Kruna i njegove karijere će biti zlato na Olimpijadi.

Nema na čemu. 

Nije Jovana Stevanović ćerka Steve Svinje već Gorana Stevanovića Plavog, bivšeg igrača i trenera u FKP.

U pravu si za Jovanu, nego sam u žurbi smetnuo.

3 hours ago, micho9 said:

Hvala Deki.

Očekivano zlato, uopšte nije iznenađenje za one ljude koji prate odbojku. Malo su nas poremetile povrede Maleševićke i Milenkovićeve, ali kvalitet je isplivao. 

Tijana je daleko najbolji igrač na svijetu, a Brankica, Maja i Rašićka su sigurno u najbolje 3 na svojim pozicijama. Plus odlične igračice kao Veljkovićka i Stevsnovićka ( kćerka Steve-svinje). Buša je nenadano dobila ovakvu ulogu, ali je u potpunosti opravdala.

I na kraju Terzić. Čovjek ima 1000 mana, ali ima u tih 1000 jednu koja ga održava na mjestu selektora, a to je REZULTAT. Oni koji ga znaku lično potvrdiće da je sa njim nemoguće raditi, ali skidam kapu. 

Kruna i njegove karijere će biti zlato na Olimpijadi.

Meni je odbojka prestala da bude interesantna nakon uvodjenja onog libera koji je u drugom dresu i nema pravo da prebacuje loptu u suprotnu polovinu preko mreze,neverovatno idiotsko pravilo,ja to ne mogu i dan danas da ga shvatim.Pa zamisli to pravilo u fudbalu,mislim na sto bi to licilo !

Gledao sam nasu cuvenu generaciju na Olimpijadi u Sidneju gde je libero bio Mijic,i secam se da me to bas nerviralo,ali generacija je bila fenomenalna i nezaboravna i dan danas.

Kina preferira badmington,to je ubedljivo najpopularniji sport tamo.Potom idu ping pong i basket na koji se stravicno pale.

Indija preferira kriket,pa potom hokej na travi,luduju tamo za tim sportovima.

Ameri zna se Ragbi i Bejzbol,to je tamo religija.

Rusi hokej,pa prazno pet mesta.

Japan,tamo je bejzbol religija,pa potom nekoliko mesta prazno i idu ostali sportovi.

Ja sam se sokirao kad sam bio u Argentini,mislio sam samo fudbal i jedino fudbal,pa prazno deset mesta.Kad ono basketbol,pa tenis,tek onda fudbal na trecem mestu,pa boks,pa golf !!!

Australija i taj njihov ragbi,pa kriket itd...

Jeste odbojka globalno popularna,po mnogima nalazi se na 5 mestu,ali male pare se tu vrte...

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада