Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Одбојкашка репрезентација Србије

Recommended Posts

Kakva odbojka,sunce ti ***** Sa ovakvom odbojkom bicemo prvaci sveta. Nadomak polufinala smo. Sutra protiv Poljaka treba set da osvojimo da bismo bili u polufinalu. U drugoj grupi su Brazil,Rusija i SAD. Verovatno sa SAD ili Rusima polufinale a onda Brazilce da natamburamo i postanemo prvaci sveta u odbojci. Samo to zlato fali odbojkasima da obrnu igricu u odbojci sto se trofeja tice. 

• Палац горе 1

Najbolja utakmica Srbije u istoriji, možda bolja igra čak i od Sidneja 2000. Vidjelo se od početka prvenstva da je Nikola to posložio i naštimao na maksimum sve igrače. Ako zadržimo ovaj nivo servisa moguće je i zlato, ali ovo je već nevjerovatan uspjeh.

• Палац горе 1

Koliko veceras lose igramo, ne kontam sta im je, samo fali da sami sebi smecuju. Gubimo 2:0,jedino sto je dobro sto je sve na razliku, ako Italija pobedi Poljsku svi onda po pobedu i poraz ali smo ubedljivo pobedili Italiju pa valjda idemo dalje..? Grbic nas kostao izgubljenog drugog seta, ne znam sto izvede Atanasijevica sredinom 2 seta i kad smo imali set lopte. Evo jos nije ga vratio, kakav Luburic..

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Pickasta igra i poraz, Grbic nas kostao barem jednog seta. Samo da objasnim, ne pljujem al cinjenica da smo drugi set izgubili a da ne znamo zasto, zalepio Atanasijevica za klupu koji ih je probijao kako je hteo a igrao Luburic koji nije mogao da se sastavi. Zahvaljujući razvaljivanju Italije plasirali smo se u polufinale al mogli smo veceras mnogo više i bolje

Od 1998 godine (1994. nisu ucestvovali zbog rata i sankcija), ovo je peto polufinale od šest svetskih prvenstava na kojima su odbojkasi ucestvovali.

1998 - 2. mesto

2002. - 4 mesto

2006 - 4 mesto

2010 - 3. mesto

2014 -9. mesto

2018 -???????

Inace,odbojka je u svetu jako pracen sport za sve one koji ponizavaju ovaj sport i nalazi se iza fudbala,kosarke i muskog tenisa. Dakle, tu je 3,4 mesto po popularnosti i igraju ga velike mnogoljudne sile kao sto su Rusija, Brazil, Italija, SAD, Poljska,Francuska. To je po stanovnistvu vise od pola sveta. 

• Палац горе 2

Odbojka je poslije fudbala najpraćeniji sport. Tačno si rekao ovo za najmnogoljudnije zemlje da je igraju svi, ali si još zaboravio nabrojati Kinu, Japan, Koreju i Tajpeh gdje je ubjedljivo najpopularniji sport pogotovo ženska odbojka.

Kažete kriv Nikola, a je li iko razmišljao da smo možda namjerno izgubili da bi ispali domaćini. 

• Лајк 1
  • Палац доле 1

Tek pocetkom 3 seta smo obezbedili plasman tako da ne razumem sta smo to tankovali kad nismo ni mi do tad bili sigurni? Izveo Atanasijevica sredinom 2 seta kad smo imali sansu da uzmemo taj jedan set, svakako bi i tad ispali domaćini. Inace, bolja je opcija bila da ispadne Poljska nego Italija.

• Палац доле 1

Kako su poljaci uzeli prva dva seta tako smo mogli i mi nijanse su odlucivale.

Odbrana nam nije bila nivou to jest pre svega blok l,u prva dva seta nismo imali poene iz bloka ili pasivnog bloka sto je itakako neophodno u ovakvim utakmicama.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Палац горе 1

Zenski sport poput tenisa. A ja sam ga tremirao kao klinac. :facepalm:

• Палац доле 1

Zenska odbojka je inace jedini gledljivi zenski sport. 😀 

Imamo velike sanse za zlato, ne znam sta se desilo sa rusima ovo prvenstvo, nisu mogli da se sastave. 

• Палац горе 2

Posted (измењено)

Vratili Rusi 2 iskusna dizača i sve palo u vodu.

Tako je stručnjače, prošli smo tek početkom trećeg seta i to kad smo uzeli treći ili četvrti poen, a vjerovatno se moglo desiti da nas zveknu 25:0 i da ispadnemo.

Edited by micho9

Поцело СП за жене победа над Доминиканском Републиком 3.0:salsrbijajk6:

Ubise nas servisom, a nasi stanu na liniju da serviraju pa plasiraju visokim igracima na grudi, valjda da im "poremete" prijem. Ubise nas svakako, ne postoji ni blok, ni prijem, borba za 3 mesto i jeste neki realan domet ove reprezentacije. Čak je i veliki uspeh biti medju 4. Ocekivao sam bar jaci otpor.

Победа над Кенијом 3.0:salsrbijajk6:

To sam ja juce rekao drugarima kad smo gledali sa Brazilom da na ovom prvenstvu nisam video nijedno kuvanje tehnicara. Nekad Grbic i Blanze su bili majstori. 

Steta za odbojkase. Stekao sam utisak da cu se istrosili u utakmicama pre polufinalne, odnosno tokom zavrsnice druge i u trecoj fazi takmicenja.

Po meni idiotski je sistem takmicenja. Tri faze plus zrebanje.

Победа над Бразилкама 3.0:salsrbijajk6:

Победа над Казакстаном 3.0 :salsrbijajk6:

Победа против Порторика 3.0:czvezdasr7:

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада