Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Recommended Posts

Ако је могуће да их питате које играче планирају да пребаце из Сопота и У19 у идућој сезони.

Jel ima sanse da sledece sezone kao domacini igramo u crvenim sorcevima i stucnama?

Ово бих и ја највише волео, мого је лепше. Питаћемо.

Ако је могуће да их питате које играче планирају да пребаце из Сопота и У19 у идућој сезони.

Постоје одређени наговештаји, нека имена су већ у оптицају, али неће се причати о овоме вероватно до завршетка сезоне.

Биће промоција у јуну, до тада се све држи у тајности.

Проко, жеља ти је у Купу, као многим другима, била услишена :)

Ево, рецимо, мене интересује да ли ће се стварати сарадње са другим клубовима, као што су сарадње са Сопотом и Балканом, али да ти клубови буду веће репутације. Конкретно, интересује ме сарадња са мојим Леотаром. Колико ми се чини, успоставила се сарадња у вези са пријатељским утакмицама(већ 2 године за редом долазе, а Жаре и Маре су ми обећали да долазе и идуће године). Ја бих желио да, осим те пријатељске, се успостави сарадња и у вези са играчким кадром, као у вријеме Џаје, када су наши играчи који нису били у првом плану долазили у Леотар. Данас би то били Ђуричковић, Михајловић, Стојковић и компанија. Да ли се ради на томе и колике су шансе да то буде у скорије вријеме? Да наапоменем, у то вријеме су и Леотар и Звезда били шампиони, а Требиње је знате већ како обојено. :)

Биће промоција у јуну, до тада се све држи у тајности.

Проко, жеља ти је у Купу, као многим другима, била услишена :)

Да,али увек је тако на гостовању гробљу јер и они играју у белим шорцевима.Ја хоћу да као домаћини тако играмо.

Слажем се са тобом.. надам се да хоћемо :) Мени је то најлепша гарнитура, и једна једина, она права.

Иначе знам да многи заборавише на сајт клуба, обзиром да се дуго о томе није писало, па да напоменем да се вредно ради на томе, да сајт изузетно изгледа и да ће сви Звездаши бити одушевљени. Једино се још не зна када ће тачно све бити готово обзиром на комплексност пројекта.

Ja sam prestao davno da pratim taj sajt kad su batalili video izveštaje i kad sam na tjubu našao kanale koji izbacuju svašta. Mislim da sad ponovo kače golove i još po nešto, ali nikad ne posećujem.

Na zvanicnom kanalu FK-a stavljaju cele utakmice,cini mi se poprilicno redovno,a sto se tice zvanicnog sajt,nadamo se da ce biti uskoro.Ali dosta se radi na njemu,licka se...Pa sad....videcemo :)

Без увлачења симпатични :smeh211: Шалу на страну,слажем се са тобом. Раније сам пратио званични сајт фк,откако сам вас открио пре мислим сада већ годину ипо или можда мало јаче,не пратим их уопште. Мислим да су тад на сајту углавном вести писали Драган и Владимир :) Раније сам исто висио на спорталу и спортским,сад слабије,понекад одем,прочитам. Мрзи ме,изгубио сам вољу за тиме. Овако само уђем,погледам наше вести и изађем.

Него докле се стигло са оном идејом за сређивање стадиона?

Kontam da misli na vaše planove. A i mogao si napisati oba odgovora, brže bi išlo, nego sad da čekas njega da se vrati. :)

Нашао си Босанцу да објашњаваш :facepalm: Чекај бре, док се вијуге загреју :smeh211:

Наша идеја стоји, јер чекамо да се види шта ће бити са причом око стадиона, колико је озбиљна и када би могла да се конкретизује. Ако не буде ништа у наредна два месеца конкретно објављено, онда ћемо све вероватно да организујемо за лето, пред почетак нове сезоне.

Da vas pitam vezano za potencijalni dolazak Milijasa,na nekim sportskim portalima sam citao da se mozda vraca,sta vi mislite o tome?

http://www.mojacrvenazvezda.net/31042/2012/04/29/milijas-ako-se-kockice-sklope-zasto-da-ne/