Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Recommended Posts

Sta ce biti kad KK CZV otplati dugovanja, a koliko vidim veci deo je otplacen?

Hoce li i dalje ostati ovaj KK CZBG Diva i nastaviti sa fuzijom sa FMP-om ili kako?

Видиш, то и мене занима. Знам да је план да се за 5 година званично фузионишемо када отплатимо сва дуговања. Али, шта ако их отплатимо до почетка сезоне 2012/2013? Да ли ћемо још 3 сезоне бити ФМП(мени лично не смета) или ћемо поново бити права Звезда?

Negde sam procitao da je klub zamrznut i ovo sad mu je jedini nacin da nekako ostanu trofeji i ime Crvena Zvezda. E sad takodje klub ce biti odmrznut cim budu isplacena dugovanja, a vec pola je isplacena, tako je objavljeno. To za zvanicnu fuziju ne znam, mada ne bi bilo lose, imali bi kao i sada halu u Zelezniku i dosta dobrih mladih igraca, kao i Radnicki FMP, nasu filijalu.

Готово сигурно ће све остати овако, само што бисмо добили и све трофеје клуба.

Negde sam procitao da je klub zamrznut i ovo sad mu je jedini nacin da nekako ostanu trofeji i ime Crvena Zvezda. E sad takodje klub ce biti odmrznut cim budu isplacena dugovanja, a vec pola je isplacena, tako je objavljeno. To za zvanicnu fuziju ne znam, mada ne bi bilo lose, imali bi kao i sada halu u Zelezniku i dosta dobrih mladih igraca, kao i Radnicki FMP, nasu filijalu.

Наравно да ће доћи до фузије, та није Човић дошао безвезе да својим парама врати наше дугове за 5 година, па да се онда раздвојимо. ФМП би требало да је завршио своје постојање.

5, 8, 12, 15. i 18. jun. Igra se po sistemu 1-1-1-1-1, sto se domacinstva tice.

Nego mozzartsport pise da ce se samo prve dve utakmice igrati u pioniru zbog neke odbojke, a da ce ostale Partizan kao domacin igrati u Hali sportova, a Zvezda u Zelezniku. Da li je to tacno i moze li se nekako to izbeci?

5, 8, 12, 15. i 18. jun. Igra se po sistemu 1-1-1-1-1, sto se domacinstva tice.

Nego mozzartsport pise da ce se samo prve dve utakmice igrati u pioniru zbog neke odbojke, a da ce ostale Partizan kao domacin igrati u Hali sportova, a Zvezda u Zelezniku. Da li je to tacno i moze li se nekako to izbeci?

Пионир је заузет поприлично, тако да је баш све могуће. Трају преговори, али видећемо колико ће бити успешни.

Ako vreme posluzi, daj da se to odigra na otvorenom na Kalisu i ciao!

Jel bi moglo nekako da se urgira u nas KK da se 4-ta utakmica finala odigra u Beogradskoj areni? Hala u Zelezniku je premala, a mogu misliti koliko bi bilo interesovanje publike kad bi pobedili u trecem mecu serije u utorak.

Arenu bismo napunili laganica.

Bolje vi tamo pitajte njih koliko para treba da Tomas ostane, ako sta zafali, skupicemo mi, samo neka ostane.

Tomas ako je do njega po meni ostaje 100%, voli klub i navijace, a i oni njega.

Zamolio bih admine ako su u mogucstvu, da se pokusa sa Arenom, samo kad bi ih dobili u trecem mecu.

Планирао сам ићи на четврту утакмицу и сада видим у Железнику се игра,наравно ја идем,али ако неко упућенији може мало објаснити где је железник тачно и колико треба из београда до тамо.Хвала

Зна ли неко да ли постоји шанса да поново видимо Рикарда Марша у дресу Црвене Звезде?

Зна ли неко да ли постоји шанса да поново видимо Рикарда Марша у дресу Црвене Звезде?

Момак жели, али нисам сигуран да је у плану стручног штаба.

Imam pitanje kakav je stav navijaca sad za novu sezonu dal se prekida bojkot posto je uprava mnogo bolja i dugovi su namireni.hvala unapred na odg

То је питање за форум делија, а не мцз. И делије не бојкотују АБА лигу због управе, него због лиге саме по себи. :)