Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

4 hours ago, Lux said:

S obzirom da je ovaj trejler za Avendzerse imao oko 300 miliona pregleda za 24h i oboroio sve rekorde na youtube- u.. Nece skoro

Ма знам, свјестан сам, шалим се ја. Не волим ту врсту филмова па ме смара што је снимање њих преузело примат над осталим и тако излази све мање квалитетних филмова а ово штанцају ли штанцају

• Палац горе 1

Sinoc pogledah Jurassic World: Fallen Kingdom. Prosek, ali moze da se pogleda zarad ubijanja vremena. 

42 минута раније, Лунатик said:

Ма знам, свјестан сам, шалим се ја. Не волим ту врсту филмова па ме смара што је снимање њих преузело примат над осталим и тако излази све мање квалитетних филмова а ово штанцају ли штанцају

Kapiram ja tebe, ali jbg oni prave ono sto publika hoce da gleda a superherojski filmovi su preuzeli primat nad ostalim zanrovima.. Jbg superheroji su tu piola veka a tek su sada poceli ozbiljni filmovi da se prave.. Marvel ti je osnovan 1939 godine

Kad znas da ces uzeti ogromne pare. pa za ove Avendzerse predvidjaju 2 miljarde dolara.. I naravno da ces da napravis jos 9439439 filmova

• Палац горе 1

3 hours ago, Лунатик said:

Uvek ima dobrih filmova, samo su ovi preuzeli primat među filmovima koji uzimaju veliku lovu.

Slična priča je bila sa vesternima i klasičnim akcionim filmovima. 

Skinuo Mission: Impossible - Fallout, Skyscraper i Alpha. Trebalo bi da su svi dobri. 

37 минута раније, AleksMCZ said:

Skinuo Mission: Impossible - Fallout, Skyscraper i Alpha. Trebalo bi da su svi dobri. 

Немогућа мисија ти је најбољи од тих што си скино да гледаш

Гледао Краља Петра Првог... нисам одушевљен.

Управо погледах Краља Перу.
Одличан филм, баш ми се свидио, вуче ми на фазон оне руске ратне спектакле. Сцене борби су добро урађене, има и ефеката, није се штедило на статистима тако да су борбе вјерно приказане.
Филм је обухватио све битно и од личности и од догађаја. Ту су објава рата, сцене мобилизације, Цер, Колубара, спуштање у Ниш, на Косово, одлука о повлањењу, највећи дио филма обухвата баш албанска голгота, долазак на плаже, плава гробница...
Од личности је поред наравно краља приказан и регент Александар, Пашић, војводе, Апис, Момчило Гаврић, мали омаж је добио и Гвоздени одред...да не набрајам даље јер ћу сигурно неког или нешто заборавити.
Цијели филм је доста емотивно упакован и фрка креће од старта, доста је интезиван и осјећаш све вријеме неку напетост. Мени лично најбољи наш филм са овом тематиком.

Једини минус је можда што та фрка на Церу и Колубари кратка али разумијем и то, биће серија од 10 епизода тако да вјерујем да ће ту све бити дуже приказано јер стварно је немогуће у 2 сата филма све ово спаковати мада су се они дотакли свега битног од почетка рата до краја повлачења.

• Палац горе 4

И ја сам га баш синоћ погледао. Мени је некако све збрзано. Највећи део филма је о албанској голготи, можда и превише. Ефекти су ми ок, ништа спектакуларно.

Надам се да ће серија показати много више, стварно је мало 2ч да се прикаже све кроз шта је су народ и војска пролазили тих година.

• Палац горе 1

Погледао План бјекства 2, није лош има довољно акције али је први дио бољи по мени.

Одличан Холандски трилер. Има и америчка верзија, али као по неком правилу, сваку копију усеру. 

The Vanishing
https://www.imdb.com/title/tt0096163/

Овај филм верујем да је већина одгледала, ја тек синоћ. Ремек дело! 

The Return
https://www.imdb.com/title/tt0376968/

• Палац горе 1

Ovo deluje dobro, cu ih utefterim negde. 

• Палац горе 1

23 hours ago, Афри said:

Одличан Холандски трилер. Има и америчка верзија, али као по неком правилу, сваку копију усеру. 

The Vanishing
https://www.imdb.com/title/tt0096163/

Овај филм верујем да је већина одгледала, ја тек синоћ. Ремек дело! 

The Return
https://www.imdb.com/title/tt0376968/

Одличан руски филм, чак га и на оригинал диску имам.

• Палац горе 1

26 минута раније, capan said:

Postoji torrent na crbaberza.com...mogu da ti dam i pozivnicu za taj torrent sajt...ili da skinem film pa da ti ga nekako prosledim..

Hvala, ali dobio sam vec link. :)

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада