Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Recommended Posts

AleksMCZ    39,364
3 minutes ago, Лунатик said:

Остаћете ускраћени, бар вечерас, на моје виђење Коловрата. 'Ладно  све карте у биоскопу биле продате. Ово нисам очекивао и први пут ми се десило. Нисам вјеровао да ће владати овакво интересовање за руски историјски филм. Свашта.

To samo tebi moze da se desi. :P

Kazu neki da su se odusevili filmom. Cak i Putina dirnuo u srce. :smeh211:

Лунатик    19,812

Отићи ћу у понедељак маму им :).
На разне те извикане хитове сам ишао и то увијек пар минута пред пројекцију и углавим се, ово баш нисам очекивао. Мислио сам да не влада бог зна какво интересовање.

profesor    3,338

Kakvi bioskopi, kakvi bakraci. Film od 5 000 evra...

Mazzan    16,011

Ja pogledao onaj mjuzikl sa Hju Dzekmenom, devojka me naterala. Ali da budem iskren, prvi put da me neki mjuzikl nije smorio. Dzekmen je stvarno dobar glumac, a u ovom filmu su i kompozicije jako dobro. Zove se valjda "Greatest showman".

• Палац горе 1

RASMC    2,335

Približava se dodela Oskara, tako da su oko praznika izašli DVD skrineri filmova koji pretenduju na najveće nagrade. Imate i Blejd Ranera u top rezoluciji, iako je takav film uvek bolje pogledati u bioskopu :mrgreen:

AleksMCZ    39,364

Kazu da je Kolovrat napravljen na foru 300. Ima kao neke slicne efekte, scene, itd. Ako je verovati IMDB-u, budzet filma je oko 360 miliona evra. 

AleksMCZ    39,364

Prastajte ako je vec neko postavljao.

Odlican italijanski SF. 

• Палац горе 1

Dzoni    1,150

Odgledao sam Dankirk i mogu reci da sam prilicno zadovoljan. Nisam imao prilike da gledam ratni film sa takvom atmosferom, prilicno lepo i realno oslikano stanje.. nekom se nece svideti sto nema premnogo akcije, eksplozija, krvi.. Ali, u svakom slucaju preporucujem svakom, makar zbog toga sto nema bas premnogo takvih filmova (ako ih uopste i ima).

Ono sto je cudno jeste cinjenica da nisam primetio da se izgovaraju reci "German", "Nazi" i slicno.. vec iskljucivo "enemy". Takodje, na toj obali je bilo daleko vise Francuza nego sto je u filmu prikazano, al da ne sitnicarim sad, ne toliko bitan detalj.

Velika greska Hitlera koja ga je mnogo kostala.

• Палац горе 4

Драган    11,114

Атмосфера јесте добра и филм треба одгледати, али је мени далеко испод све помпе којом је најављиван, као неки тешки блокбастер. Сличних филмова мањих буџета има, а неки су ми били далеко интересантнији. Чак доста руских филмова сличног типа које сам гледао, или су ми били бољи од Данкирка или у том рангу.

• Палац горе 2

Lux    9,110

Nasao pre neki dan malo vremena i rekoh daj da odgledam ovaj film Get Out, svi ga hvale i da vidim to cudo..

Prica je odlicna, drama-horor je .. Ja sam zadovoljan filmom, sigurno nisu imali neki vau budzet a odradjen je maestralno.. Interesantna prica o rasizmu..

• Палац горе 1

Meda    6,621

malo je tezak za gledanje, ali nije los. svakako interesantan, drugaciji. mozda bi se @Balkan Boy-u svideo. voli on psihologiju, jebavanje mozga :D 

• Палац горе 1
  • Хаха 1

Лунатик    19,812

Последњих 20 минута филма су ми таква трешчина да је то хаос 

Balkan Boy    9,101
1 hour ago, Meda said:

malo je tezak za gledanje, ali nije los. svakako interesantan, drugaciji. mozda bi se @Balkan Boy-u svideo. voli on psihologiju, jebavanje mozga :D 

Balkan boy voli najvise drame. Jedino mi to drzi paznju, pogotovu ako je starija. Samo vise vrednosti. Doduse cekam i Maze runer 3 ali to vise gledam iz zezancije :D 

• Гроф 1

AleksMCZ    39,364

Kengur na Prvoj. :D

"Svima po zuti karton, 3-0 za Ipsvic, i mrs u picku materinu!!!"  :smeh11:

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Хаха 1

AleksMCZ    39,364

"Čuo sam da će se snimati nastavak 'Munja' i da će u njemu igrati ista ekipa. Nemam neke konkretne informacije, jer moramo prvo da se okupimo i dogovorimo oko svega. Čekamo Sergeja Trifunovića oko ključnih dogovora", otkriva Milivojević.

Mondo

• Палац горе 1

keyser_soze    1,978
Posted (измењено)

Obavezno stivo YNWA :)....Odgledao film...sjajno

Edited by keyser_soze
  • Палац горе 2
  • Хвала 1

dragan wien    26,514

Da li će ovo sad da liči na nešto? 

• Хаха 1

Lux    9,110

Ovaj film nije u planu, ovo je napravio neki fan i  vidi se da su scene iz 10 filmova razlicitih

• Палац горе 1