Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Recommended Posts

ultra_prag    688

људи јел може неко да ми ископа и пошаље у пп квалитетан торетент и снимак за 28 Панфилових људи. Хвала!

• Палац горе 1

Ambasador    5,524

Ko voli ovakve filmove (simpatične ljubavne drame) neka pogleda ovaj film. Simpa je. Ja bih ga nazvao Nja Nja Land. Subota uveče, napolju hladno, vi sa lepšom polovinom ušuškani ispod ćebeta i gledate ovaj film. Milina. :2gxij5g: 

• Палац горе 2

bbg011    112
On Monday, January 23, 2017 at 10:36 PM, AleksMCZ said:

Glupo mi je samo sto u gomili filmova naprave da zensko zakomplikuje stvar nekom gluposcu. Kad ce da smisle nesto drugo? Smor.

Nije to do filmadzija, Reacher filmovi su radjeni po istoimenim knjigama, pisac voli da krivi zenske . 

Ne znam dal je neko spominjao ranije ruski film "Tiha karaula" ,vredi pogledati. 

• Палац горе 1

Драган    10,781
1 hour ago, Ambasador said:

Ko voli ovakve filmove (simpatične ljubavne drame) neka pogleda ovaj film. Simpa je. Ja bih ga nazvao Nja Nja Land. Subota uveče, napolju hladno, vi sa lepšom polovinom ušuškani ispod ćebeta i gledate ovaj film. Milina. :2gxij5g: 

Покушао сам да га погледам са, што кажеш, лепшом половином, али оно константно певање и играње нас је сморило након 10-15 минута и угасили смо филм брже-боље :mrgreen:

• Палац горе 2

Ambasador    5,524
1 hour ago, Драган said:

Покушао сам да га погледам са, што кажеш, лепшом половином, али оно константно певање и играње нас је сморило након 10-15 минута и угасили смо филм брже-боље :mrgreen:

Gde vam je mladost i strpljenje. Hahahaha. Utisak je na početku da ima previse muzike i igranja, ali se to gubi kako film traje.

Драган    10,781

Одгледао сам овај синоћ, топла препорука свима. Почетак је мало на брзака, натрпан, после како се одмотава иде на боље.

• Палац горе 2

Kisli Krastavac    3,849
22 hours ago, Crow said:

Одгледао коначно "28 панфиловцев" и могу рећи да сам веома задовољан како је то све на крају испало...

Зашто кажем на крају, па филм је финансиран преко kickstartera (презентован је као идеја и свако коме се идеја свиђа донира одређену своту новца), гледајући га свако помисли да му је буџет у рангу холивудских филмова или у најмању руку у рангу Бондарчуковог Стаљинграда али не, овај филм има целокупан буџет од само 1.7 милиона долара :2gxij5g:. У оквиру тог бучета је све, од костимографје до плата за глумце... Заиста феноменално како су успели да искористе максимум из тога. Други занимљив део приче око овог филма је тај, да је продукцијска кућа која је покренула целу идеју, заправо game developer из Москве која прави познату multiplayer игру War Thunder. Заиста су феноменално одрадили специјалне ефекте, посебно немачка возила која су потпуни CGI... Све је кренуло од овог trailer-a прославе дана победе:

Након тога се родила идеја за филм, и ето после пар година добијамо једно филмско остварење заиста вредно пажње. Иако имам мале замерке на сценарио, скидам капу за аутентичност оружја, униформи, возила, тактике, разлике између против-оклопне и гранате са високо-експлозивним пуњењем и тако неких ситница које показују преданост целокупне екипе (посластица за бишопа, чини ми се, :2gxij5g:). Сцена артиљеријског баража, као припреме за други напад Wehrmacht-a је међу најбољим сценама артиљеријске припреме у историји кинематографије, у рангу са Band of Brothers и чувеним епизодама у Арденима... :28k4t1e:

Све у свему, вреди погледати филм а и купити оригинал у будућности ако негде налети, јер је један од оних филмова које можете гледати небројано пута и да вам сваки пут држи пажњу или да видите неки нови детаљ... Све препоруке.

Ultra_prag јави се преко пп ако ниси нашао до сада, ја ћу ти послати... :28k4t1e:

Odgledao sinoc, odlican film, posebno sto je ovako snimljen. A dok su ih tamanile svabe bas sam se pitao gde je onaj sa strane sa mitraljezom :D

• Палац горе 2
  • Палац доле 1

AleksMCZ    35,222

Komedija o dva korumpirana pandura. Sto bi rek'o drug Nenad - moze da se pogleda. :)

AleksMCZ    35,222

Odlican kineski film zasnovan na istinitom dogadjaju nazvanom Mekong Masakr, koji se desio 2011 god. na reci Mekong, kada su napadnuta 2 kineska teretna broda u Zlatnom Trouglu, jednom od najvecih podrucija na Svetu gde se proizvodi droga. U tom masakru je ubijeno 13 clanova posade oba broda.

• Палац горе 2

Nenad74    4,470

Може дасе погледа

IBRS    6,929

Prva tri dela su bila ok. . .cetvrti razocarao. . .vidim da se vraca Orlando Blum ali nema Kire Najtli. . .Mozda bude dobar. . .cini mi se da preteruju i da su trebali da stave tacku posle treceg dela.

Јури    20,198

Ovaj film Panfilov's 28 mi je super. Ratne scene su jako dobro uradjenje, baš mi se svidjelo. 

Ledolomac tu i tamo, ok :es9htx: 

Da nema neko link za download ovog novog ruskog Vikinga!?

• Палац горе 1

Лунатик    16,597
9 minutes ago, Јури Ангемон said:

Ovaj film Panfilov's 28 mi je super. Ratne scene su jako dobro uradjenje, baš mi se svidjelo. 

Ledolomac tu i tamo, ok :es9htx: 

Da nema neko link za download ovog novog ruskog Vikinga!?

@бишоп у тебе гледамо :biggrin:

IBRS    6,929

Rano je jos da se pojave linkovi za taj film. . . makar oni gde se moze skinuti normalan snimak. . . do tada imas jedino ovo https://my-hit.org/film/290639/  za online gledanje, neko snimao u bioskopu, ali kao da je snimao ves masinom a ne kamerom. . .

• Палац горе 1