Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Dobar los zao, Za saku dolara, Za koji dolar vise - Clint Eastwood rulz :D

Зна се шта ваља :ura11:

• Палац горе 3

Evo upravo sam gledao film "Blow". Odlican film po istinitom dogadjaju o liku koji je uvozio kokain Pabla Eskobara u Ameriku. Film krece od njegovih pocetaka pa sve do zatvora. Preporucujem svakom da ga pogleda!

Inace najvise gotivim filmove po istinitom dogadjaju. Jednostavno film mi je bolji kada znam da se to stvarno desavalo.

meni bas nisu gotivni filmovi po istinitom dogadjaju , mislim da takve filmove snimaju zato sto scenaristi nemaju dobru pricu , iako je "Blow" odlican film

Gledao sam 127 hours, kao i Shutter Island, koji je odlican film. A uostalom svi filmovi sa Leom Dikaprijom i Vilom Smitom su u najmanju ruku dobri, barem meni.

Od ovih po istinitom dogadjaju bih jos mogao preporuciti: The Way Back, Glory Road, Remember the Titans.. Ako se sjetim jos kojeg, pisem u temi. :D

Gledao sam Blow, super je. Ako niste gledali, odgledajte 2 Čađave dvocevke, i Rock'n'rolla. Oba je rezirao Guy Ritchie,

Dobar los zao, Za saku dolara, Za koji dolar vise - Clint Eastwood rulz :D

Nego sta, muzika iz Za saku dolara mi ton poruke od kad imam mobilni :lil3:

Nego sta, muzika iz Za saku dolara mi ton poruke od kad imam mobilni :lil3:

Meni DLZ zvoni za poruke vec 100 godina :D

Jedan je Clint Eastwood :D

• Палац горе 1

"Twilight saga" svi delovi kidaju koliko su dobri!

Postoje mnogo bolji filmovi sa vamp, ovi su mi previse gej da bih mogao da ih gotivim XD

Ja sam ljubitelj istorijskih ratnih filmova... Glupo mi je da vam preporucujem filmove kao što su Troja, 300, Alexandar, Braveheart jer ste ih vec sigurno gledali...

Ipak ima jedan film koji je mali broj ljudi gledao a film kida... Kingdom of Heaven ( Nebesko Kraljevstvo ) opisuje drugi krstaski pohod tj. odbranu Jerusalima od Saladina... Glavni glumac Orlando Bloom. Ko hoce moze da ga skine sa neta, nećete se pokajati... Inace ako ima neki dobar istorijski film da ste gledali stavite ovdje, da pogledam ako već nisam :magare10:

• Палац горе 1

Ja sam ljubitelj istorijskih ratnih filmova... Glupo mi je da vam preporucujem filmove kao što su Troja, 300, Alexandar, Braveheart jer ste ih vec sigurno gledali...

Ipak ima jedan film koji je mali broj ljudi gledao a film kida... Kingdom of Heaven ( Nebesko Kraljevstvo ) opisuje drugi krstaski pohod tj. odbranu Jerusalima od Saladina... Glavni glumac Orlando Bloom. Ko hoce moze da ga skine sa neta, nećete se pokajati... Inace ako ima neki dobar istorijski film da ste gledali stavite ovdje, da pogledam ako već nisam :magare10:

Гледао Небеско краљевство неколико пута, одличан :) Гледам исти жанр, ловим такве филмове све редом, и који год ваља мора бити одгледан :) Препоручујем од новијих Центуриона и Орао, као и наравно Патхфиндер који има 5-6 година али га је исто тако мало људи одгледало..

Nebesko Kraljevstvo je odlican flim!

Sto se tice tih istorijskih filmova, ima film, tj. film-serija koji je snimljen po romanu Stubovi Zemlje - Pillars of the Earth, mnogo je dobar - preporucujem...

Ja jurim filmove o morskim bitkama, pa ako znate neki dobar recite...

Гледао Небеско краљевство неколико пута, одличан :) Гледам исти жанр, ловим такве филмове све редом, и који год ваља мора бити одгледан :) Препоручујем од новијих Центуриона и Орао, као и наравно Патхфиндер који има 5-6 година али га је исто тако мало људи одгледало..

Slazem se da su Centurion i Orao odlicni filmovi, iako su manje vise na istu temu pravljeni. U zadnje dvije godine sam pregledao preko 250 filmova garant, tako da ne znam vise sta bih gledao, zato predlazite filmove, svih zanrova :srpski_smajli_kalas:

• Палац горе 1

Ako nisi odgledao, odgledaj Rocknrolla i 2 čađave dvocevke... Filmovi su neprevazidjeni, bar po meni...

• Палац горе 1

Црни лабуд, са Натали Портман. Истрипован филм, јако. И Љубав у Барселони, прво нисам хтела да гледам, јер сам мислила да је нека бљутава роматична комедија, али је добар...

• Палац горе 1

Evo mojih predloga...ko nije neka pogleda 12 angry men...film je odličan, nemojte da vas spreči to sto je iz 1957

greatmoviessmall.jpg

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада