Jump to content

Игрице

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Izgleda da su hakeri konacno probili Denuvo u poslednja 3 dana su krekovani :

PES 21, Mortal Kombat 11, Mafija 1 (remasterd) , Death Stranding sve igrice koje su se mesecima cekale.. Tako da ovih dana ocekujte dosta igrica novijih krekovanih...

48 минута раније, Levo krilo said:

To mi kazi... skidam PES21 cim dodjem kuci...

Jel radi karijera ili su to i oni sjebali kao NBA 2K21?

PES 21 ti je bukvalno isti kao PES 20 samo sa novim transferima i dresovima... Batalili su 21 jer za 22 izlazi next gen fudbal i to ce da bufe spektakl.. Mozes da igras i Master Ligu i Karijeru

• 2 weeks later...

Skinuo ja neki pec za ovu CPY piratsku verziju PES 21... I ima Zvezda unutar peca, sve super imena,brojevi,dresovi i to je to.. Ali pogledam ja ocene i vidim ovo

Слика

Ovako ono sto sam video, Katai igra na losoj poziciji po njima.. Iza spica ima 72 ocenu po strani ovu koju vidite... Ali Pavkov da je najbolji ocenjeni igrac u celom timu... Haos jbt, u pitanju je SMOKE Patch ... Ali ocene su.....

I na FM 20 su omanuli za pojedine igrace. Prsuta i Erakovic su nerealno predstavljeni. Dok su npr. Pavkova, Vukanovica i ostale proseke predstavili dosta blizu realnosti. Radule mi tanak na FM-u. Vuce ka proseku. Nikolic je skoro realno predstavljen. Lepo se razvija. Pankov, Degenek, Borjan, itd., su ok. Sanogo je isto dobar, ali sam raskinuo pozajmicu, jer mi je bio preskup za otkup. Generalno, mislim da je FM realniji po tom pitanju od PES.