Jump to content

Игрице

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
14 минута раније, Lokalac said:

A posle toga šta se dešava? Jel će moći da se igra za dž nakon tog datuma?

Nisam igrao fm baš dugo, tako da sam ovu priliku morao da iskoristim.

Naravno, igra ostaje u vlasnistvu korisnika (naloga)... inace svakog cetvrtka Epic poklanje jednu ili vise igara...

Пичим НБА2к21 од кад је изашла игрица, добро не тај дан девојка ми покварила планове, ми мушкарци смо робови  ?

Играм каријеру шта друго, изабрао Мајами, Играм плеја висине 207 цм само Симонс вишљи, профил играча дефанзивац , трипл дабл редован стигао до Олстара успео да престигнем Атекумпа за место капитена истока, за мог пријатеља @милпар+ ...

Пред Олстар питали ме дал желим неке играче, изабро сам Арон Гордона и Оладипа обојица дошла , за Гордона нису ме питали дали су Портиша само сам рекао хвала, ког су довели уместо првог пика ког су трејдовали због мене, а Олиника послали за Оладипа, разлог Оладипо ушао у последњу годину уговора...

Били су дефанзивно јаки а сад смо јачи у петорци Ја- Оладипо-Батлер-Гордон- Адебајо играмо невиђену одбрану, остатак ротације Драгић, Херо, Робинсон , Ленард, Краудер и Џонс који је најслабије оцењен игра само зато што га готивим, да управа пре трејда ми дозволила да бирам минутажу целом тиму...

Игрица има проблема треба доста тога да се среди дневни бонус итд...

А игра сам аради добро у претходним годинама плеј није могао бити више 2 метра а сад можеш бити као Меџик...

Ако нешто неког занима у вези игре нек пита...

преордер цену за ПС4, 8500 ...

Има доста добрих ствари, почињеш од средње школе имаш после доста колеџа па драфт...

А на драфту те бира екипа коју ти изабереш као опцију, и то као 2 пика а измишљеног играча бирају као 1 пика и то исто твоја екипа...

Мајами га после трејдово ваљда пошто смо обојица плејмејкери били не знам све време игра једну исту каријеру...

Има добрих новина али има ту посл и за поправке...

Играо сам пиратерију док је могла каријера од НБА ливе 2005 године, ниједан Србин није имао тако добру оцену као Јокић...

39 минута раније, Levo krilo said:

Znam sve to, ali ne dam pare za igrice, prerastao sam to :D 

Osim ako ne bude 2K20 za neke bas smesne pare

прати може да се нађе за неких 2,3 обавезно испрати црни петак...

НБА2к20 јако добар, на чему играш ?

Ако ПС4 или нека друга конзола узми половну ....

https://www.games.rs/prepaid-kartice/15987-digital-code-pcg-nba-2k20

сачекај црни петак, иначе оцене су абдејтоване ростер исти као у НБА2к21 , само каријера друкчија...

Ја сам играо до септембра ал јбг моја је  ПС4...