Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

5 minutes ago, Чавке said:

SportKlub prenosi!

СпортКлуб даје снимак

Бронза за Кадете пала Русија одлично изгледамо можда Милош и неигра на ЕП

ХАХАХАХАХА

И Грци су добили свог Јокића.Адентокумбо неће играти на Еуробаскету, Јурохупс на апаратима, силовали су мозак месецима са њим, свака друга вест им је била Јанис, па Јанис.

Они су свакако небитна репрезентација, зна се које три ће освојити медаље.

Guduric opet mrsi muda.

Sam na trojci kao duh tri sekunde pre kraja napada i iz nekog razloga uvaljuje kosku Macvanu-izgubljena lopta.

Sledeci napad, baca nerezonsku trojku preko ruke sa sedam i kusur metara.

Majstore shvati da ti sada vredis milion dolara i da ti je nebo granica i da treba da budes vodja pacerima i vodonosama.

Ako Bircevic moze pet puta da pripali, ti mozes 10.

Igraj breee... Nema boljeg.

I Teodosic propusta Evrobasket sad Blic javio..

Prokleti smo

Шта да се ради, ни Шпанцима не игра Љуљ.

Стефан Јовић ће имати прилику да још једном докаже да је најбољи плејмејкер у Европи.По питању разигравања екипе је потпуно способан да га одмени.
Јављено је и да ће се Недовић прикључити екипи у Атини на Акрополис турниру, тако да очекујем да он иде на Европско, то јест да упадне пре Васе.

16 minutes ago, Lux said:

I Teodosic propusta Evrobasket sad Blic javio..

Prokleti smo

До сад сам гледо све утакмице и без Милоша ови момци растурају играју као да сви имају преко 30 година

Baš će biti siromašan ovaj Eurobasket. Ima još vremena da se povuče i ovo malo dobrih igrača koji su najavili da će igrati. 

Ајде и ти Бране кући, јеб'о ти ово.

Ти ћеш да се ломаташ, а ови индивидуалци ће да се чувају за уговоре у Кини и Америци.

Сада, Kisli Krastavac said:

Ma sve je to NBA, idu na to da zabrane svim igracima da igraju za reprezentacije, ne bas ove godine vec ubuduce. Zanimljivo, cim dodjose ti iz LA Klipersa on otpade..

Тако је било и са Јокићем

Мени је најсмешније што су сви нешто шокирани,од новинара преко форумаша, утркују се да му пожеле брз опоравак итд.

Не брините, опоравиће се сигурно.

Желим му Ирвинга у ЛАК, па нека млати пешкиром и прави промају.

Само ми жао ових момака што гину тамо, онај Милосављевић ходајућа повреда кида дечко,уби се,Лучић сто и једна повреда.

Шта ће они ако се повреде?Где да зараде уговор тако израубовани?

Podsjeća me sve ovo na onu izreku "Otišao kao jelen vratio se kao jeben".

Prije mjesec dana već smo vidjeli medalju oko vrata i uživanje u košarci i pobjedama.

Sada mi Evrobasketa preko glave, neću ni gledati.. 

Teo je čovek koji je zaslužio ogromno poštovanje i siguran sam da ovo nije zbog NBA samo, čovek koji se uvek odazvao pozivu i uvek odigrao maksimalno za reprezentaciju i ne verujem da bi se povukao samo zbog toga što je otišao u NBA, šta više ubeđen sam u to! I nikako ne bih poredio njega i individualca! Veliki hendikep, ali šta da se radi, valja će bar Nedović moći da igra i da će on i Jović koliko je moguće pokriti izostanak Tea i ako je nemoguće to nadoknaditi u potpunosti. Mada i pored ovoga sam ubeđen da uzimamo medalju, uvek smo bili najbolji, kada nas otpišu...

Mi smo i bez Tea i Raduljice prebili sve sto smo stigli prethodnih mesec dana. Nema razloga da se plasimo ikoga. 

Пуна подршка Теу да залијечи повреду коју вуче већ година и због које је  између осталог паузирао и прошле сезоне два мјесеца.

Стварно штета због Теа, Јокића, Бјелице, Радуљице, Симона.. могли смо напасти и злато, а сада су нам мале шансе и за било какву медаљу. Што се мене тиче, с обзиром на све, бићу задовољан и са четвртфиналом. Све преко је само додатни успијех.