Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

jbt bez Tea

nije ovo do kvaliteta nego jednostavno mentalitet. srpskim igračima je odmalena usadjena samo želja za pobjedom. hrvatima za statistikom. Mi smo u košarci rodjeni pobjednici u onolikoj mjeri koliko smo u fudbalu luzeri. Velika pobjeda!! Dovoljno je pogledati kad se lomi, trojke ubacuju Kalina, Pefi Marković i Jovke. Jednostavno, muda, mentalitet, hrabrost.. 

I CIBONU I DINAMO JEBEMOO PA RASTURAMOOOO AAAAAAAAAAAAAAAAAA

E94o9m9.gif

ki protiv bajerna ona jedna sredinom četvrte kad je lopta došla do laze a on je vratio jovketu i ovaj paaaf trojka. volim te jovke 

Lomi se utakmica a trojke pogadjaju Markovic, Kalina i Jovic. Nije im sudjeno da nas dobiju. :smeh11:

Ja cekao i Stimca da pogodi. Eto dobili smo igraca koji moze da igra 4-5 :2hgsj6f: Dobro da se nije niko nije povredio veceras, sad sledi prava stvar. Srbija posle 12 godina na Olimpijadi. 

Кад кошаркаши играју прву?Субота на недељу или недеља на понедељак?

Samo pobeda veceras,iako bi u slucaju poraza moglo lako desiti da izbegnemo Amerikance do finala.Licno mrzim te kalkulacije i najvise volim kada nasa reprezentacija pobedi.

Ali Stimac i Bircevic... Ne mogu da ih pljujem, igraju koliko mogu, ali Djordjevic je debelo zasrao sa ovom dvojicom.

Kalinic, Markovic i Jokic su u uzasnoj formi.

Jokic je juce imao tri otvorene trojke. Jeste on napredovao u Denveru neverovatno, ali mislim da mu sut sa distance trpi.Deluje kao da mu je sut tvrdji nego ranije. 

Stefan Markovic najavio povlacenje iz reprezentacije nakon 9 godina igranja. Svaka mu cast i hvala za sve.

Odigrao covek neverovatno srcano i borbeno protiv hravata i Australije.Nije dao Bogdanovicu da dise u drugoj i trecoj cetvrtini,a protiv Australije mislim da je imao sut 5/5. 

Vidim da je igrao 9 godina za reprezentaciju, nijedno leto nije propustio i mislim da odlazi zbog sve cescih povreda. Hvala mu za sve.

Уз Симоновића и Штимца, вероватно најоспораванији играч и играч који се највише пљувао а тотално без разлога. Своје дефанзивне задатке је увек одрађивао на најбољи начин, офанзивно колико је могао. Невероватно користан играч, али махом у колонама које се не виде у статистици.

Свака му част на целој репрезентативној каријери и хвала му за сваки секунд у дресу репрезентације.

Хвала Марковићу. Прави је примјер како треба да се односи према државном дресу, за разлику од разних Бобија, Мицова, Ерцега и сл. 

Markovicu kapa dole za sve sto je uradio za rep  mene nesto drugo brine to sto ce izgleda utoka da nasledi djilasa u klubu moraju da reaguju da se spreci to !

Utoka je odavno covek"sluzbe", kao i svi ostali koji nesto znace u ovoj drzavi.Niko, ali bas niko, ko nije u sistemu,  nema nikakve sanse za mesto u Eliti...Tako da nije nemoguce da se i to dogodi..

Prosto je neverovatno koliko dugacke pipke imaju, u sve pore drustva su usli...neverovatno..sport je bitna karika u kontroli mase..