Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

10 minutes ago, IBRS said:

Moraju ti ameri stalno nesto da kenjaju. . .

Neda Amer ni 1 dolar da mu omane,ako je ulozio 5 dolara ima da ih osigura:28k4t1e:,sve mora da bude cakum pakum,nista neprepustaju slucaju...takav im sistem !!!

Какав хендикеп за Србију: Бобан Марјановић не игра у квалификацијама за ОИ!

definitivno nista od Marjanovica za kvalifikacije

Uf.. Bez Bobija, a verovatno i bez Bjelice... Kako je krenulo bice potrebno dopuniti onaj spisak

Posto je bio selektor izjavio pre da ko ne bude igrao kvalifikacije nece igrati ni u Riu ako prodjemo, samo me zanima da li ce to ispostovati i da li ce se pridrzavati. Zbog toga mi je da me ne shvatite pogresno "drago" sto i Bjelica verovatno nece igrati. Bez Bjelice on nece ici u Rio a ako povede Bjelicu morace i Marjanovica.
Mi ove kvalifikacije moramo i mozemo da "osvojimo" i bez Bobana i Bjelice i bez jos 5 redovnih igraca. . .

Bobiška i Milutinov odustali od reprezentacije.

Bobi rekao da ne želi da igra a Milutinov želi da igra letnju ligu.

Štime pozvan umesto Bobinatora.

Sad vidim da ni Hemilton neće da igra za Hrvatsku u kvalifikacijama zbog toga što treba da potpiše ugovor u NBA. Ne poznajem toliko NBA, ali možda stvarno ne mogu da budu sa reprezentacijama dok ne potpišu ugovor, a možda ni igrači jednostavno ne žele da rizikuju povredu. 

Milutinov ide da igra ljetnju ligu. Djeluje da nije bas bistar momak.

Sve u svemu mislim da od njegovog dolaska kod nas nece biti nista...

A Bobi me malo razocarao.

Bobi jutros jednu pricu djordjevic sad drugu.

Nejasno potpuno. Mada je mogao bar da se pojavi na prozivci pa nek se prikljuci radu kad potpise ugovor ako kao sto kaze zeli da igra na olimpijadi.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

A vi sve verujete ovoj sujetnoj grobarcini. . .Ma adje. . . prosli put mu se nije uklapao u koncept i sistem. . . sad je dobar a djordjevic razocaran i zatecen. Pozvao Bircevica pre Luke Mitrovica, opet. . .
Za Milutinova nije imao nikakav poseban komentar. . .

Ono sto sam ubedjen je, da je Boban mogao da igra za reprezentaciju on bi igrao.

Кад сам видео Бобијев интервју пре пар дана све ми је било јасно.

Pa i prosle godine je neka famozna povreda stopala. Diktiraju mu iz kluba sta da radi, nije spreman da preuzme rizik na sebe i gotovo. Koga nema bez njega se moze. 
I podrzavam Djordjevica u nastojanju da u konkrenciji za OI budu samo igraci koji prodju kvalifikacije(ako ih prodjemO).Sad neko treba da prekine odmor i da se kida od napora zbog kvalifikacija da bi mu Bobi zauzeo mesto na OI ?! 

Bobi nije ni trebao da prica da ce igrati kvalifikacije jer je od pocetka to bilo nemoguce.

Ne bi ni ja igrao,neka mu igra Bircevic,je*ao ga on u onu celavu glavetinu glupu,ej Bircevic,mars ba u lepu pm i ti i kosarka...

Otvorit cu sampanjac kad ga otjeraju,navijat cu da osvojimo ne Kvalifikacije nego Olimpijske igre ali samo zbog igraca, i ako i izvisimo izvisit ce mo zbog neljudskosti ovog supka...

Bobi dobro si odradio,da je i Jokic pametan da neigra,a nesto bas nisam siguran ni da je Bjelica bas povredjen,pre bih rekao da je NBA tu umesala prste ali eto...

Sujetniju osobu nisam vidjeo u zivotu...Kalinic ga je trebao isamarati prosle godine ,posle onoga iz novina...govno obicno !!!

Штимца и Симоновића није хтело 95 посто форумаша у Звезди,а ево их у најужем избору.

Сујетан је,не волим га ни ја,али сад га разумем,а и не иде ми у главу спортиста који не жели на Олимпијаду.

Bjelica i Teodosic imaju rezultate. Selektor nema nista. . . sta zna videlo se u Panatinaikosu. . .

9 minutes ago, J.V said:

Tako su i Anticu pricali sto nije zvao onog, sto igra Milijas pored Kuzmanovica, sta ce ti Pantelic? Ekipu cini skup najboljih igraca koji se uklapaju u viziju trenerove igre. Djordjevic ima rezultate i dokle god je tako treba biti selektor. 

Koje rezultate ima,on ima rezultate,sta ima medalju sa SP,to nije rezultat vec medalja jedna u karijeri(a i nju je osvojio kako je osvojio) i ostat ce jedina ?!

Obicno nabedjeno franjevacko govno,eto to je on,sujetni supak kojeg su do sad trebali mnogi nasamarati zbog seranja po medijima jer mu je tako naredio menadzeros,covek koji ce radije unistiti sve vec priznati neke stvari,zato su ga i istjerali gdje god da je radio...

Jedina pametna recenica Janakopulosa mladjeg koju je izgovorio u svom zivotu :28k4t1e:

10 minutes ago, SHERIFF said:

Штимца и Симоновића није хтело 95 посто форумаша у Звезди,а ево их у најужем избору.

Сујетан је,не волим га ни ја,али сад га разумем,а и не иде ми у главу спортиста који не жели на Олимпијаду.

Stimac hajde i nije bilo nesto,imao je svetlih trenutaka i hvala mu ali Simonovic tesko da ce ponoviti slicno nesto,ako ponovi svaka cast i nemam protiv da to ponovi,nisam sujetan i treba prihvatiti gresku,ali da se nelazemo ni on sam nije ocekivao ovakvu sezonu po njega...

Mi smo njega gledali kroz prizmu dosadasnje karijere,bar ja...ovo sto je on igrao ove sezone je bilo odlicno i nemam problem to za reci a bio sam protiv njegovog dovodjenja,nemam ni problem to za reci...ako ce uvek igrati ovako ja bio mu cak i traku dao:mon12:

Drugi smo na svetu, cetvrti u Evropi, za mene je to rezultat sasvim korektan. Malo preteruje AlKapone sa komentarima. Ja mu zameram samo pozivanje Bircevica pre Mitrovica pre dve godine, mada sam mu zamerao i pozivanje Simona kao sto sam zamerao Radonji dovodjenje Simona, ali je Simon ove sezone to zasluzio. 

Malo se preteruje sa tom mrznjom prema njemu, mozda se u PAO nije pokazao, ali ovaj tim vodi bolje nego sto bi bilo ko drugi i izvlaci maksimum iz njega i dokle god je tako imace moju podrsku, bez obzira na par odluka sa kojima se nisam slagao.

Prošle godine je očajno vodio utakmicu protiv Litvanaca. Bio je sigurno jedan od najvećih krivaca za taj poraz.