Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Danas će biti super utakmica. Odbrana protiv napada. Timska košarka protiv pojedinaca. Ako ih dobijemo ili još bolje, rutiniramo, onda smo stvarno spremni za medalju. Vidjećemo koliko odbrana može da zaustavi indijanske ekipe. 

Pa danas ako dobijemo otvara nam se put do finala jer ce u drugom delu zreba biti Grcka,Francuska i Spanija(ako pobedi). 
Najveca prepreka bi nam bila Hrvati u 1/4, a sa njima znamo. 

Italijani imaju neverovatne individualce, po meni je Galinari uz Gasola najbolji napadac na prvenstvu. Belineli im igra pleja, ali sve se svodi na neke suteve ili teske ulaze.  
Imamo duzu klupu jer oni igraju sa 4 igraca prakticno i to je nasa najveca prednost,kao i to da vec dva dana dosta rotiramo,a oni su imali teske meceve.

Mislim da mi u slucaju pobede nas i Spanaca, u eventualnom polufinalu idemo na Spance, mislim da oni ostaju u ovom delu kostura. Zato se valjda i pricalo da su pustili Italijane da ih pobede. Nadam se da je tako, jer se kalkulisanje i biranje protivnika retko kad isplatilo.

Posted (измењено)

Tako sam i ja pročitao na Mondo. Ako dobiju treći su i idu u donji dio žrijeba (kod nas), a ako izgube ispadaju. Vidjećemo, nije im pobjeda sigurna. Win or go home situacija protiv domaćina Njemačke. Dirkenštajn da odigra neku ludu utakmicu i može svašta biti. 

Sad gledam, ako Španija dobije Njemačku, Turska Island i mi Italiju, onda će Španija, Italija i Turska imati isti skor. Španija dobila Tursku, Italija Španiju i Turska Italiju. Svi po 1-1. Posle bi trebala da se gleda koš razlika.. 

Edited by Јури Ангемон

Posted (измењено)

Ja sam procitao da ako Spanci dobiju idu na poziciju B2 zbog najbolje kos razlike u medjusobnim duelima. Samim tim ta pozicija vodi u deo zreba gde su Grcka i Francuska. 

Oni su izgubili od Italijana da bi bili treci koliko sam razumeo.

Edited by MisterDelija

Da,nadali su se toj trecoj poziciji,druga i cetvrta pozicija vode u donji deo zreba,treca u nas deo,matematika je jasna,mada mislim kada 3 ekipe imaju isti skor i da su svi dobili razlicite ekipe u tom krugu,gleda se kos razlika,sto stavlja Spance odmah iza nas(ukoliko pobedimo)

Sudije sviraju smesne faulove, u prvoj cetvrtini smo imali preko 10 faula. Odnos u prvom poluvremenu 15:8. Ovaj Hristodulu debilcina, tako nas je unistavao u Evroligi kad god nam je sudio. Bilo bi lagano 15ak razlike da nisu sudjeni neki smesni faulovi, pogotovo u prvoj cetvrtini i na kraju druge.  Teo,Teo,Teo... :D

Koje rutiniranje italijana. Kao što sam i očekivao, Teo i Radulja digli formu, Bjelica i "radnici" Marković, Kuzmić, Nedović, Kalina, Erceg i donekle Milosavljević.. odradjuju svoj dio posla.. Čeka se još Bogdan. Danas fino pogadjao, mada škripi u odbrani.. Od Simona i Milutinova izgleda ništa na ovom prvenstvu. 

Fenomenalna utakmica, nema sta. Erceg namestio nisan. 
Mozda su i Italijani kalkulisali, mislim da im je lakse da sa B3 udju u polufinale nego sa pozicije B1.

Fenomenalno igramo. Najbolje smo se pokazali u grupnoj fazi, bolje i od Francuza, a jos imamo rezerve.

Hemija i atmosfera u ekipi su fantasticne. :th_icon_hail:

Имамо отворен пут до финала(стицајем околности,као и на Светском).Италија,Литванија,Хрватска у нашем костуру.Не би смели да прокоцкамо шансу.Много смо бољи од свих.

Знам да не мислиш ништа лоше, али чисто да се надовежем, јер се потегла тема раније о срећи. Ми смо сами себи направили отворен пут и ако дођемо до финала биће то захваљујући сјајним партијама. Али има времена, само да се гура и да дође то злато што се злати. :)

Posted (измењено)

Odlicno drugo poluvreme protiv Finske 94.81:salsrbijajk6:

Edited by Nenad74

Raspucase se Simon, Erceg i Bogdan kad je bilo vazno. Dobro je, svima su tesko pale ove utakmice, niko nije imao dovoljno vremena da se privikne na dvoranu i odmori.