Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Mitrovic i Keselj su po prikazanom bili prvi pikovi za ispadanje, tako da to i nije neko iznenadjenje. Mitrovic je imao finu minutazu jer je Erceg bio povrijedjen ali nije mnogo pokazao.

Bicu razocaran ako Dangubic ne bude u 12.

Zanimljivo misljenje sam od jednog coveka koji je bio u Kranjskoj Gori sa ekipom cuo o Stimcu. Navodno, nije bas omiljen medju igracima, on je kasican primer loseg igraca koji svoje nedostatke nadoknadjuje raznoraznim uvlacenjem u bulju trenerima, kao pokazuje da je on najvredniji, najodaniji, spreman na sve i zbog toga ga mnogi saigraci i ne vole bas. 

Ovo je sve neciji subjektivni utisak, ali eto, cisto da podelim sa vama. :28k4t1e:

I utisak o selektoru...teeezaaaak paranoik i usijana glava. 

Штимари гарант само пертле вире из Пешићеве и Ђорђевићеве буље.Прича је сасвим реална.

Симоновић је коректан играч,нека каже ко шта хоће.

Posted (измењено)

Ja ne bih imao nista protiv da Simonovic bude back up Dangubi  a da se dovede dobar suter na 2 koji moze da igra 1.Nesto kao sto je djenka. Imamo dobar protok lopte, al protiv visih ekipa bice tesko sa Bradom i Kuzmicem.Ne ulivaju mi neko samopouzdanje, prvi defanzivno drugi ofanzivno.Mislim da ce Nedovic da bude hit prvenstva.Odgovara mu ovakva igra.Treba mu samo malo veca sloboda i svaka utakmica preko 10 poena i 2-3 asistencije sigurno. Steta zbog Bobija s njim bi ovaj tim bio jos strasniji. Ovako smo malo tanki na centarskim pozicijama. Mekel timski igrac, nama treba vise igrac koji ce da preuzme odgovornost, na osnovu ovoga sto gledam ne pronalazim to kod Mekela.

Edited by Quaresma

Selektor tvrdi da se u Milosavljevicevoj igri ne vidi da je bio povredjen...mirise mi da ce Danga ranije da pocne pripreme sa svojim klubom. 

Селектор нека ми се напасе муда Циганских.Данга,дођи кући да вежбаш шут мало,више ћеш напредовати са Радоњом,него са ћелавом наказом одвратном.

Bolje da dođe i uigra se sa novim saigračima, ako već za njega nema prostora u reprezentaciji. Ako napreduje ove sezone kao što se i očekuje, neka se Milosavljević i Simonović plaše za svoja mesta na sledećem okupljanju. 

Dangubic ni minuta protiv Slovenije pre par dana, i sad sam skoro ukljucio ni minuta ni danas. On je znaci 99% otpao. . . Jaka inace raspolozen za sada protiv nas 4/4 za 2. 

Stimac je imao 2,3 minuta prosli put za sada nista tako da mozda otpadne jos i on. Raduljica i Kuzmic imaju najvise minuta na centru,tako da ce verovatno na njima dvojici uglavnom biti da odradjuju poziciju 5 na evropskom.

Mnogo smo tanki na petici, mnogo. Nije me nešt oduševila ni igra Milossavljevića i Bogdanovića, a i Nedovića, zaista loše  igramo.

Posted (измењено)

Moguce.  .  . uhvatio sam samo 2 minuta iz prve cetvrtine. 

Proslu utakmicu smo ih rutinski dobili ocekivana je bila neka reakcija protivnika, da sve zavisi na parketu od samo jedne ekipe to ne bi bio sport.

Izgleda da odmara Markovica, nisam ni njega zapazio na parketu,jedino ako je u prvih par minuta. . .Kuzmic dosta bolji nego na proslim mecevima pre svega u skoku. . .Nedovic takodje dosta bolje izgleda nego ranije. . .

Edited by IBRS

Odmara Pefija, nije ulazio. Kuzmic je jos postigao neke poene, ja generalno ne ocekujem od njega ofanzivno nista posebno, njega Sale vodi zbog odbrane najvise. On pokupi po neki skok, prikuca neku odbitku i to je to ...

Posted (измењено)

Nismo se bas cimali ovu utakmicu tek pred kraje 3. cetvrtine i 4. smo se trudili nesto (sa izuzetkom Nedovica koji se najvise trudio).

Bjeli i Teo standardno izdominiraju a jos tu ima dosta rezerve kao i kod Bogdana. Kuzmic fino odigrao. Milosavljevic, Simon i Danga slabo skroz. Radulja isto tako slabo igra pripremne. Samo nam je problem ta pozicija 5 ali mislim na EP da ce se Radulja i ostale petice koje selektor povede dobro pokazati.

Bogdan i dalje ima problema sa ledjima? Nadam se da nije nesto ozbilno.

Edited by suki

Trenutno imamo veoma mali broj igrača u formi, ali verujem da će se to promeniti do početka prvenstva. Mislim da je Đorđević morao da pokuša sa drugačijim načinom odbrane pika kada je Raduljica u igri, jer kada on iskoči visoko, vrlo retko se vraća u reket na vreme da zatvori protivničke igrače. Nadam se da su se večeras ljudi iz Zvezde podsetili kako izgleda uobičajena Simonovićeva igra.

Kakav je raduljko balvan,on je ili zaboravio da igra kosarku ili je prolazio na foru..

Totalno smo bezidejna i nekreativna ekipa kad Teo ode na klupu..

Placipicka i budala su smesni,najvise je pokazao na moje iznenadjenje Nedovic,a i Kuzimic je pokupio neke frljoke u napadu,

Kalina u kontraritmu,,sve u svemu nisam veliki optimista za EP..

Bez Teodosica mi smo ekipa da tesko prodjemo u drugi krug.

A sudjenje je bilo odvratno koliko su navlacili za nas..