Jump to content

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Dobro prodjosmo prvo poluvrijeme kako je moglo da bude. Šut nam kriminalan, tek na kraju povezao Nemandza trojke.. Ljulj ubija Tea, mnogo dobra odbrana. Moguće i da prelazi granicu faula al se toleriše. Gasol zaključao reket. Uz ovakav šut a takvu odbranu Gasola, dobro je što je samo -2. Mora šut da proradi i da se stavi Erceg na 5 da izvlači Gasola jer nam dijeli banane kao djeci. Rejes ubacuje ove frljoke, kako me nervira lik.. Bogdan nije u formi, povrede.. Nadam se da može pronaći ritam. Bjelkan odradjuje posao. Radulja i Erceg loši. Kalina tu i tamo, dobar za sada.. 

AJDEEEE

Posted (измењено)

Mogli bi odje našu reprezentaciju a tamo ostale? 

Svaka čast momci, samo namršteno do kraja i prvo mjesto u grupi. Posle nam se otvara žrijeb da gazimo do finala!! Bravo majstori. 

Posebno bravo za miljenika! Doktore košarke, profesore.. Može za 2 a može i za 3, veliki je to majstor, nema šta!

Edited by Јури Ангемон

Posted (измењено)

Ja kakvu smo zivotinju stvorili od Bjelkana :2gxij5g:,u fazonu ,,Garnet,sto se mene tice mozes odmah u penziju,, :2gxij5g:,Kari Pesicu ruke ti se pozlatile dabogda....

Teodosic je mocart ove igre,ovakva dominacija sto se tice PG i Evrope nije vidjena jos od Drazena Petrovica,ubedljivo najbolji igrac na svetu koji neigra u NBA ligi,Covicu ludace stvorio si zivotinju :smeh11:

Raduljica los u odbrani u pm,bolju odbranu igra Kuzmic,Erceg odlican u odbrani u napadu dovoljno,Nedovic odlican danas,Markovic dovoljno,Bogdanovic moze i mora bolje,osim trojki koji daje mora vise da ucestvuje u igri,nije bio los u odbrani danas,Kalinari dobar,to je otprilike to ,idemo dalje,sledeci je Dirk :sm27:

Valja ispratiti Jaku veceras protiv Hrvata:sm27:

Edited by ALcaponeDeLiJa

Bjelica Bog ove igre! U odbrani cuva sve od 1 do 5,u napadu igra sve pozicije, pogadja ko lud. Nebo je granica za njega, formu dize vec nekoliko godina, ko zna sta ce biti kad ode u NBA. Smrdu Rejesa je unistio u drugom poluvremenu, izlomio mu je kicmu vise puta. 
Nedovic nas vratio u zivot, ceo mec je igrao neverovatnu odbranu, uvek je tu na liniji dodavanja. 
Bogdanove trojke su falile i kad su dosle, to je to. Kalina i Markovic rade "prljav" posao, Erceg moze mnogo vise u napadu da pokaze. 
Raduljica mora pre svega ozbiljnije da shvata ovo,u odbrani ga krpe, ali previse ga bole jaja da je igra. U napadu jos gori, popio je 3-4 banane, pokusavao nesto nemoguce iako je imao bolja resenja. Videcemo ga na ostalim mecevima.

Ja skidam kapu kakvu smo trecu cetvrtinu odigrali, na terenu je postojao samo jedan tim. 
Kad je Gasol "privatizovao" utakmicu uz pomoc sudija uplasio sam se da ne izgubimo, ali na kraju je bolji tim pobedio.

Iskreno nism ocekivao pobedu ovde, cak sam prognozirao tezak poraz. .  . Sad se mora juriti prvo mesto, znacice tamo u eliminacionoj fazi. . . Samo mi Raduljica isao na nerv veceras, otali odlicni.Kuzmic je branio solidno Gasola,t.j onoliko koliko je to bilo moguce.
Nedovic povukao kad je trebalo.Bogdan na kraju a  Bjelica ceo mec.Teodosic standardno. Ona rampa je bila od velikog znacaja kad je Bjelica izgubio loptu. Ovakvog Nedovica koji postuje svaku loptu dobar u odbrani bi pozelela svaka ekipa, on ce nakon prvenstva da izdominira spansku ligu.
Sudije su prvo poluvreme navlacile dosta na njihovu stranu pred kraj su vec malo izjednacili kriterijum. . . 
Ovo je pobeda pre svega kolektiva,iz toga je iskocio Bjelica, stvarno su izginuli,a mislim da mozemo jos dosta bolje, bila mi je komcina situacija kad se Bjelica malo ugruvao i uhvatio za nogu a Nedovic se presekao:
Da ne zaboravim Ercega imao je i on solidnu rolu ona trojka i kada je pobegao spancima pa polozio loptu.

Posted (измењено)

Ovo u fazonu,kad tata prica svi cute ,u prevodu kad Teodosic prica selektor cuti :smeh11:,selektor kao kisa oko Kragujevca,covek ustane i kaze sta treba i gdje problem u dve recenice :smeh11:

Na svakom prvenstvu ima nesto ovakvo od repertoara i u Spaniji je imao nesto slicno:2gxij5g:

Edited by ALcaponeDeLiJa

Gledam kako igra Bjelica i ne verujem. Svi znamo da je on dobar igrač, ali ovo večeras je bilo nestvarno.

Jedino je večeras podbacio Raduljica, ali to je bilo očekivano. Kada bi Kuzmić poradio na nekim tehničkim elementima dobili bi odličnog centra. Da je Bobi tu, tačno bi ih dobili 20 razlike. 

Samo Bobi da je ovde potpisao bih jedno od prva tri mesta...

Kakvu odlicnu ekipu imamo ali centre nikakve i tu je nasa najveca mana ..

Sva sreca pa smo najbolju centarsku liniju prosli sada ce biti lakse..

Bijelica doktor kosarke sta reci vise za njega,decko je najbolji u Evropi i kraj price 

Idemo dalje sledeci su Nemci,bice malo lakse ali nema opustanja mora i to da dobijemo onda Island i to je 3-0 nadam se 

11149482_10207895718498705_7356793270211