Jump to content

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Ognjen Kuzmić je novi igrač Panatinaikosa!!!

Sad kad nam dodje Stimara...

Opa bato,ovome se nisam nadao :),sad bar znamo da 100% ide on na EP :),znaci njegova dva centra iz Pao i ako Bog dragi da Bobinator,ako nedaj Boze,nedaj Boze SAS zabrani Bobiju onda ce da ide ili Stimac ili ,,izdajnik,, Milutinovski :2hgsj6f::2gxij5g:

Nece doci Stimara,dva ista centra nece Radonja uparit,ovaj drugi ce da bude drugaciji od Cirbe...

A zasto postoji mogucnost da SAS zabrani Bobiju da igra? Zato sto se Borko Radovic pravi pametan i daje potpuno bespotrebne izjave. Koja je svrha da posle meseci kusur dana od osvajanja titule poteze pricu kako je Bobi igrao na jednoj nozi sa slomljenim stopalom? Ajde daj neki logican odgovor. Ja ga ne vidim. Da se pokaze navijacima koliki je Bobi zvezdas? Nije bila dovoljna cela sezona i placanje BAT-a parama koje nije morao da da? Da se dodatno ponizi veprina & co jer smo ih pobedili prakticno bez prvog centra? U neka druga vremena ovo bi imalo smisla ali u relativno kratkom roku posle zavrstka finalne serije. Sada, ovoliko dana posle kraja izjava je iz svakog normalnog i moralnog razloga cista glupost. Sto nije dao izjavu pre nego sto je Bobi potpisao? Pa zato sto onda ne bi ni potpisao ugovor.

Zasto bi Borko minirao Bobija da ne igra za reprezentaciju,daj neki logican odgovor ?

Btw ako se utvrdi da je povredjen i ne treba da gira za reprezentaciju,ako bude 100% fit onda ce igrati,ne vidim u cemu je problem?

Izjava Djordjevica je degutantna, to ne prilici jednom selektoru da na taj nacin komentarise neke stvari.

Djordjevic sebe opasno pokopava,posle prvog neuspeha on je sam sebi napravio da ga velika vecina ne gotivi,sad koliko je to pametno sa njegove strane,ne znam.

Ima i ova prica, sto rece jedan moj drug: 

Bobi je igrao povredjen celo finale, to je rekao Radonja na poslednjoj KZS i naglasio da je on junak za njega. E, sad, Sale trener Grka, odmah Kuzmic potpisuje za PAO, Bobi mozda nadrlja... Eto Kuzmica u timu. Sumnjivo?

Mada ne kapiram kako se Radovic uklapa u celu ovu pricu...

Grobarska paranoja.Stalno su im neke teorije zavere u glavi. Svi pate od toga, osuo covek drvlje i kamenje po coveku koga verovatno i ne poznaje, pa ti ako si bio veliki kosarkas i ako imas jedan uspeh sa reprezentacijom, nisi Bog. Jedva ceka da pljune po klubu koji mrzi iz dna duse, klubu koji daje najvise reprezentativaca. Sto rece neko iznad, stalno njegovi ispadi i hirovi i to upuceni prema nasem klubu. Mene je opasno poceo da nervira nakon one izjave za Kalinica,zar to nije moglo da se resi privatno?!

Posted (измењено)

Zasto da pominje Macvana i Pavlovica kada nisu reprezentativci i ne tice ga se kako se ponasaju?On sa jedne strane jeste njihova legenda, ali sa druge strane je legenda svih nas.Zasto se svako spominjanje nasih igraca ili funkcionera dozivljava kao napad na Zvezdu?Mozda u tvom i u jos nekim slucajevima gresim, ali pljuvanje po Djordjevicu me neodoljivo podseca na ranija pljuvanja po Zeljku Obradovicu, po sistemu - Nije sto je grobar, nego eto, los je covek pa vas je to ganulo tako emotivne i pravedne.Djordjevic napada zvezdasa Radovica jer je frustriran, a mi napadamo grobara Djordjevica jer smo realni?Nemoj molim te...

Edited by KingCrimson

• 2 weeks later...

Jel gledao neko ove protiv francuza? Ja sam malo Kuzmica vise pratio, ako on uvek ovako igra nije mi zao uopste sto ga nismo doveli. Deluje mi tromo, sporo se vraca iz iskakanja, bezopasan u napadu...Sigurno ima svojih kvaliteta koje po meni nije pokazao veceras.

Gledao sam ja. Prijatno iznenadjen vidjenim. Gledao sam malo i u Francuskoj prije par dana. Čini se da smo daleko od maksimuma, za razliku od Francuza. Plus nije Teo igrao. 

Bjelica madjija prava. 

Simon imao 2 atraktivna zakucavanja. 

Centri loši, Milutinov još i najbolji.. Kuzmić jako loš, ne vjerujem da je to njegov nivo. Nedostajaće Bobi baš mnogo. Da je on tu bili bi uz FRA i ŠPA favoriti, ovako ipak vrebamo iz sjenke.

Nedović dobar da udje sa klupe i unese energiju. 

Luka imao predobro zakucavanje na početku utakmice.

Dobra odbrana, u napadu pristojno s obzirom da nije Teo igrao. Fale i Erceg i Milosavljević. 

Vidjećemo kako će to sve izgledati. Najveći problem je defanzivna igra i skok, jer je tu Krstić odrađivao odličan posao i teško da će ga neko zamijeniti. Čak i Bobi nije taj kalibar.

U napadu kad je Raduljica na terenu, a to je između 20 i 25 minuta, nećemo imati problema. Zbog toga meni nešto pada napamet da bi mogli 10 minuta na poziciji 5 koristiti Ercega, jer on svakako neće imati dovoljno minuta pored Bjelice na četvorci. To naravno sinoć nismo pokušali, jer ćemo tu ideju malo i skrivati. Erceg može dobro da čuva na postu lakše igrače na petici, a u tom trenutku bi na parketu vjerovatno bili Bjelica i Kalinić koji odlično pomažu. Čak i Stefan Marković. Vidjećemo kako ćemo pokriti tih 15-20 minuta. Kuzmić i Milutinov trenutno nisu kalibar za zlato. Doduše obadva su bolji od Štimca.

Mislim da se 10 igrača zna sigurno koji idu na prvenstvo ako budu zdravi, a to su: 

Teo, Stefan i Nedović

Bogdan i Gagi

Kalini i taj je nepoznat (najbliži je Simon, a konkurišu i Danga i Kešelj)

Bjelica, Erceg i Luka ako bude Erceg pomagao na petici

Brada, Kuzmić i Milutinov ako ne bude pomagao Erceg na petici.

Znači Luka visi ili će Erceg odbiti da igra samo 10 minuta kao rezerva Bjelici.

To je neko moje mišljenje. Ovaj tim mora da uzme medalju, sve ostalo je neuspjeh ako budemo zdravi.