Jump to content

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

​Macvan odbio da igra prosli put zato je i sad precrtan samo o tome se javno negovori

​Не знам можда је тако.Знам да га је прошли пут Величковић испалио а да је онда Ђорђевић рекао да нема сада образа да зове Мачвана.Још једном кажем можда је ту по среди нека прича за коју ја нисам чуо али ово је била званична верзија пред прошлогодишње СП.

Posted (измењено)

Ovo je spisak igraca koji nastavljaju pripreme:

Miloš Teodosić – CSKA
Stefan Marković – Unikaha
Stefan Jović – Crvena Zvezda Telekom
Nemanja Nedović – Valensija
Bogdan Bogdanović – Fenerbahče
Dragan Milosavljević – Partizan NIS
Nikola Kalinić – Crvena Zvezda Telekom
Marko Simonović – Po Ortez
Marko Kešelj – Mega Leks
Nemanja Dangubić – Crvena Zvezda Telekom
Nemanja Bjelica – Fenerbahče
Luka Mitrović – Crvena Zvezda Telekom
Zoran Erceg – Galatasaraj
Vladimir Štimac – Bajern
Miroslav Raduljica – -
Boban Marjanović – Crvena Zvezda Telekom
Ognjen Kuzmić – Golden Stejt
Nikola Milutinov – Partizan NIS

Precrtao sam one koje ne bih vodio na EP, uz veliko pitanje u kakvom je stanju Raduljica, ali i pretpostavku da ce ipak igrati. Takodje, mislim da je Milosavljevic jako blizu ulaska u tim, mada je i Simonovic imao solidnu sezonu iza sebe, dok mislim da je Keselj za nijansu ispod njih i da za njega nece biti mesta.

Kuzmica nisam gledao, ali sumnjam da ce dobiti prednost u odnosu na Bobija i radulju, isto kao i Milutinov koji je veliki potencijal, ali vreme radi za centre.

​Odma zaboravi da ce krenuti na evropsko sa dve petice (jedna nije igrala celu sezonu) i 3 cetvorke od kojih dvojca uopste nemaju ledjnu tehniku a treci u najmanju ruku diskutabilnu pritom je vrlo mlad.

Znaci da jedan od trojke Kuzmic,Milutinov,Stimac sigurno ide. Ostalo se slazem sto se tice precrtanih sigurno otpadaju plus jos neko za koga sale bude mislio da ce nam najmanje doprineti igri. Moje misljenje da ce to biti dvojica  od cetvorke Simonovic,Nedovic  ,Milosavljevic i Jovic.

Mislim da ce spisak izgledati ovako. Naravno ako nas daj boze zaobidju povrede.

1.Miloš Teodosić 
2.Stefan Marković 
3.Stefan Jović (Nedovic)
4.Bogdan Bogdanović 
5.Dragan Milosavljević 
6.Nikola Kalinić 
7.Nemanja Bjelica 
8.Luka Mitrović 
9.Zoran Erceg 
10.Miroslav Raduljica 
11.Boban Marjanović 
12. Kuzmic (Stimac, Milutinov)

Edited by tresimesi

Posted (измењено)

Da, Jovic definitivno ima tih problema sa povredom, vuce je cele sezone, pitanje je u kakvom ce stanju biti i za nas klub nakon prvenstva. Jedino bi mozda sa tog aspekta bilo bolje da on ne dobije poziv, jer mislim da ce mu trebati ovo leto da se oporavi.

Nekako imam osecaj da na ovom spisku moze da se nadje mesto za Milosavljevica, vec duze igra konstantno dobro, jedino ne znam kako je Simon igrao u Francuskoj. Znam da je dobio veliku slobodu u napadu, da je bio dobar strelac, ali kako je odigrao finis sezone to ne znam.

Sto se centara tice, meni je jedina nepoznanica Kuzmic, o njemu ne znam nista osim par nekih klipova koje sam video.

Edited by Mazzan

Da, Jovic definitivno ima tih problema sa povredom, vuce je cele sezone, pitanje je u kakvom ce stanju biti i za nas klub nakon prvenstva. Jedino bi mozda sa tog aspekta bilo bolje da on ne dobije poziv, jer mislim da ce mu trebati ovo leto da se oporavi.

Nekako imam osecaj da na ovom spisku moze da se nadje mesto za Milosavljevica, vec duze igra konstantno dobro, jedino ne znam kako je Simon igrao u Francuskoj. Znam da je dobio veliku slobodu u napadu, da je bio dobar strelac, ali kako je odigrao finis sezone to ne znam.

Sto se centara tice, meni je jedina nepoznanica Kuzmic, o njemu ne znam nista osim par nekih klipova koje sam video.

​Simonovic posle povrede odigro odlicno ocekujem dace da vodi cetri centra ako proceni da Jovic je zdrav vodice ga ako neuskoci Dragan umesto njega ocekujem da odpadnu Dangubic,Keselj

• 3 weeks later...
Posted (измењено)

Miško se osilio :2gxij5g:

Postoji trener koji objavi spisak od 24 igraca, koji potom skrati I odluci se za 18, I onda usled povrede pozove igraca koji nije bio u 24!

I onda se svi mi zapitamo cemu sluzi uopste spisak od 24! Vise nego neozbiljno! To je stvar principa!

Velika ljubav prema rumunskoj kosarci I davanje istoj primat nad bavarskom je pak pitanje licnog afiniteta I to ne treba komentarisati lol

Edited by Јури Ангемон