Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Sale Nacionale: Bobi je Krletov naslednik! Grupa je najteža od svih i rivali će imati osvetnički nagon!

Da se ja pitam i da imam neku vlast u klubu,dobro bi razmislio ,ko moze a ko ne moze da ide na pripreme sa repzentacijom.

Meni je na prvom mestu interes kluba,i to mi je polazna tacka.Gde se podudare ambicije,i mogucnosti,izasao bih u susret,

a gde mi je potrebna regenerizacija i individualni napredak sa trenerom svog kluba,odbio bi glat poziv..

@sherife

grupa TNT planira da otvori pecenjaru u  BG,na celu da Tripkovicem ..ziva istina,

dokle se doslo u pregovorima,nemam pojma,ali su u igri bili i Drobnjak i Vujanic... :raz_097:

.....Verovatno da bi se samo sluzila jagnjetina ,bez svinjetine :smeh11:

Onako na prvu malo siri spisak :

Teodosic,Nedovic,Jovic,Micic,Markovic,Bogdanovic,Kalinic,Lucic,Mitrovic,Erceg,Macvan,Savanovic,Bjelica,Bobi Marjanovic,Raduljica i nagradio bi pozivom na siri spisak 4 igraca a to su Lazic,Dangubic,Marinkovic i Jokic...

U ovom trenutku,da sutra pocinje Evropsko a da sam ja selektor ovo bi pozvao,ovih 12 :

Teodosic,Bogdanovic,Kalinic,Bjelica,Erceg,Markovic,Nedovic,Lucic,Mitrovic,Raduljica,Bobi Marjanovic i birao bi 12 igraca izmedju Macvana,Lazica i Jokica,zavisi od protivnika,teska srca bi se odrekao Dangube i Jovica,dok za Micica ima vremena za sad je tu na deobi 12 igraca,za sad...

To je neko moje misljenje,moguce da sam nekog i zaboravio,nije iskljuceno...

А што Богдана? Зар није он медијски пренадуван играч који нигдје неће успјети него у Партизану? 

Крле се ипак није опростио од репрезентације. Одлично!

Za neupucene igram u Istanbulu,vracam se od povrede,i ne nameravam da se penzionisem niti oprastam pogotovu bez mog znanja.

А што Богдана? Зар није он медијски пренадуван играч који нигдје неће успјети него у Партизану? 

To se podrazumijeva,ko kaze da je drugacije...

Prenaduvan je mala stvar,ali nazalost kad pogledas nasu bekovsku liniju tesko da imamo neko panetnije resenje,ne bolje nego pametnije resenje,za sad...

I niko nije rekao da on nezna da igra kosarku,da je los kosarkas vec da je prenaduvan medijski igrac sto je totalno druga stvar,sad svako moze da okrene pricu kako mu volja  ;)  al sustina uvek ostaje ista :raz_097:

Te bajke o novom Drazenu Petrovicu nemogu proci ni kod dece u predskolskom uzrastu a kamo li kod nas starijih,samo poredjenje vredja pokojnika sto bi rekao jedan nas poznati filmski reditelj i scenarista kad su pojedini portali i ljudi koji sebe nazivaju filmskim kriticarima uporedjivali pokojnog Ckalju i njegovu slavu i postovanje sa ,,slavom,, i postovanjem koje ima Sergej Trifunovic :vidiov11:  :facepalm:

Spisak gore nisam pravio ni po babu ni po stricevima vec realan spisak igraca koji trenutno igraju kosarku,nisam ostrascen i obojen kao neki ;) ,posteno i tesko da se da pronaci neko ime koje sam namjerno zaboravio,mozda sam zaboravio krilnog centra Saragose,mnogi ce se smijati ali on ove godine igra zaista dobro u pitanju je Jelovac,medju 20 igraca bi on po meni imao mjesta za razliku od Djordjevica koji na SOS kanalu nezna kako da izbalansira pricu pa kaze da ce mesta na sirem spisku biti za Milosavljevica kojeg prate a koji nije bacio loptu na kos godinu dana i Milutinova koji je inace dobio nadimak od svojih navijaca a to je Mister peta(5)licna greska...

Cak se i sjetio Bircevica koji se u Estudijantesu nagdledao vise bolnickih sestrica nego parketa u dvorani,dobro nije spomenuo jos neke,sreca ;)

Dobar je Bogdan igrac,tj. strasan igrac, ali bratee da je prenaduvano jeste,a evo jedan najskoriji primer: 
untitled.jpg

То серу, слажем се, ал' је далеко бољи од онога каквим се овдје представља. Дајте, људи, игра у просјеку 25 минута у Фенеру, неку ноћ дао Барси 20+ поена. Не причамо о Симоновићу. 

Posted (измењено)

Bogdanovic u Evroligi igra 28.47 minuta i daje 9.8 poena po utakmici. 43.9% za dva, 31.6% za tri, 72.7% sl. bacanja i 3.3 asistencije.

Edited by AleksMCZ

I bice sve bolji... Ne znam, ja volim takve igrace, lozana je, zeli uvek pobedu i ne plasi se lopte. Malo snage i iskustva koje stice ove, a verovatno i sledece sezone u Feneru ce mu mnogo znaciti.

Kurcina od igraca,ljudski pigmejac nikad ne moze da bude veliki kosarkas

То серу, слажем се, ал' је далеко бољи од онога каквим се овдје представља. Дајте, људи, игра у просјеку 25 минута у Фенеру, неку ноћ дао Барси 20+ поена. Не причамо о Симоновићу. 

Sto si onda napisao ono gore ako serke :)...

Niko nije rekao da je on los igrac vec da nije ono sto bi neki novinari zeleli da on bude...Rouz je ne sjajan vec strasan igrac ali nije Dzordan,jel tak...poredit Bogdanovica sa Drazenom Petrovicem i snimati film o njemu je ne sranje vec vredjanje pokojnika...Bobi je sjajan,trenutno najdominatniji igrac u Evropi,primer igraca kakav iskoci u Evropi svakih 20 godina(jos od Sabonisa nije izleteo lik koji je te visine,sa takvim procentima za 2 i slobodna bacanja a da je odskocio tako visoko) ali hajde da kazemo da je bolji od Divca  ;)  ili Rebrace  ;) ,Luka Mitrovic ima 21 godinu,ove godine ce 90% biti Zvezda u usponu EL samo ako ga posluzi zdravlje,iako sam mislio da ce to biti Saric pre pocetka sezone sad sam ubedjen da ce tu titulu poneti Luka Mitrovic pa jel mozemo reci da je Luka bolji ili ti u rangu sa jednim Paspaljem,jednim Zoranom Savicem itd...

Lika su ladno posle pobede u plejofu protiv nas proglasili za novog Drazena Petrovica,snimali film o njemu,pisali kako ga trazi pola NBA lige,od Finiksa,Bulsa,Majamija pa sve do Oklahome,to nekazem ja to su pisali Mondo,Zurnal i ostali,B92 ponekad ali ova dva portala su prednjacili i ti meni kazes nesto,nemoj zezat bratac :)

Dao Barsi 20 plus,na prste jedne ruke mozes izbrojat utakmice gdje je on ove godine dao 10 plus poena u Evroligi,dzaba im sve da Bjelica neradi posao ili ako Gudlok nepoludi pa neubaci 10 plus trojki  :raz_097:

Bogdanovic u Evroligi igra 28.47 minuta i daje 9.8 poena po utakmici. 43.9% za dva, 31.6% za tri, 72.7% sl. bacanja i 3.3 asistencije.

Za beka sutera kakvim ga predstavljaju losa statistika,zao mi je sto nemogu da udjem na onaj sajt pa da vidim koliko je sutirao za tih 28 minuta puta i da to uporedim sa godinom pre...

Momak je dobar igrac za Evropsku kosarku,telo nema za NBA ligu,nije eksplozivan igrac,nije skocan igrac,dvokorak upitan,igra jedan na jedan vrlo upitan,nije lucidan igrac,ima super sut kad ga krene dat ce 10 trojki i pucat slobodna bacanja 20 od 20 ali kad ga nekrene ubi i sebe i tim za koji igra,pa on je imao 10 utakmica prosle sezone sa sramnim prosekom suta,gdje je sutirao po 25 lopti a ubacivao 20 poena i pisane o njemu sveta pisma da je dao 20 poena a prosek da se ranis,nije isto kad postignes 20 poena a imas sut za 3 poena 3 od 4 i za dva poena 5 od 7 ili kad sutiras za tri poena 3 od 10 i za dva poena 5 od 10 ili 15...

Momak je medijski napumpan igrac i nevidim zasto je problem to reci,ja nisam rekao da je los igrac,da nezna da igra kosarku vec da je medijski naduvan i preduvan igrac,verovatno je to tad bilo potrebno i eto prodali su ga za ogroman novac i sad neka igra da vidimo sta ce biti,ja mu licno zelim sve najbolje treba nam za reprezentaciju,voleo bih hocu reci nemam nista protiv da bude najbolji igrac Evrope za godinu ili dve ali da to vidimo svi a ne pre toga,da to vidimo svi na parketu a ne u novinskim clancima sumljivog morala,za sad je on samo jedan od dobrih igraca u Euroligi i nista vise...

Ja bih spalio onog lika koji je napisao onaj sramni tekst ljetos na Ruznalu o novom Drazenu Petrovicu  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

Za beka sutera kakvim ga predstavljaju losa statistika,zao mi je sto nemogu da udjem na onaj sajt pa da vidim koliko je sutirao za tih 28 minuta puta i da to uporedim sa godinom pre...

capture.jpg

capture.jpg

Bravo Aleks,hvala puno,nisam nista pogresio,na prste jedne ruke mogu izbrojat utakmice gdje je dao 10 plus a igra vise od 28 minuta u proseku...

Barsa i ovo poslednje kolo mu je najbolja suterska utakmica(da nezaboravimo igrao se produzetak)...

Mislim da u Turskoj ligi nijednom nije ostavio bas utisak,vec bi to Pederlija stavio na utisak nedelje u svojoj emisiji :)

Hvala na statistici,pozd.

To je odličan prosjek, mnogo više nego što sam ja lično očekivao od njega kao igrača.

Kurcina od igraca,ljudski pigmejac nikad ne moze da bude veliki kosarkas

ti si bog legendarna izjava  :smeh11:  :smeh11:  :th_icon_hail:  :th_icon_hail:  :th_icon_hail:  , ne podnosim ga organski ne kaakav je igrac nego kao covek jel sticajem okolnosti imam druga iz njegovog kraja koji ga odlicno zna i ne moze da mu oprosti  jsdp jer je bogdanovic cigan bio  do koske a prodao se zbog slave a i nije cvecka ovako mislim na poroke ....

Onako na prvu malo siri spisak :

Teodosic,Nedovic,Jovic,Micic,Markovic,Bogdanovic,Kalinic,Lucic,Mitrovic,Erceg,Macvan,Savanovic,Bjelica,Bobi Marjanovic,Raduljica i nagradio bi pozivom na siri spisak 4 igraca a to su Lazic,Dangubic,Marinkovic i Jokic...

U ovom trenutku,da sutra pocinje Evropsko a da sam ja selektor ovo bi pozvao,ovih 12 :

Teodosic,Bogdanovic,Kalinic,Bjelica,Erceg,Markovic,Nedovic,Lucic,Mitrovic,Raduljica,Bobi Marjanovic i birao bi 12 igraca izmedju Macvana,Lazica i Jokica,zavisi od protivnika,teska srca bi se odrekao Dangube i Jovica,dok za Micica ima vremena za sad je tu na deobi 12 igraca,za sad...

To je neko moje misljenje,moguce da sam nekog i zaboravio,nije iskljuceno...

taj spisak moze ali bez ovih imena  savanovic marinkovic micic i da te pitam gde ti je kuzmic? na njega selektor ozbiljno racuna decko igra nbdl ligu ali nije za pocenjivanje 

taj spisak moze ali bez ovih imena  savanovic marinkovic micic i da te pitam gde ti je kuzmic? na njega selektor ozbiljno racuna decko igra nbdl ligu ali nije za pocenjivanje 

Citiram se : ,,Kao sto rekoh to je moje i misljenje i moguce da sam nekoga i zaboravio,nije iskljuceno,, ,dobar je Kuzmic igrac,steta sto nije zatrazio trejd odmah cim je draftovan,GSW je klub u kojem ni bolji od njega nece dobiti priliku,fransiza koja nikad nije nista osvojila niti bila blizu kvaliteta kojeg trenutno imaju pa se onda desi da vode 40 razlike a igra im prva petorka 45 minuta jer su baksuzi a trener jadnik i kompleksas :)