Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Не могу да вјерујем,не могу да вјерујееееееееем!!!! Људи моји , па ово није истина :cudi11:

Па Теодосићуууу, ти си Бог!! Колика муда имају он и Богдановић,па то је невјероватно!

Umalo da  nas sahrane slobodna bacanja i Batum ali tu je bio Bogdan kao sto sam reko sa Markom do zlata :salsrbijajk6:

А Калинићева муда нико да спомене?

Био сам хладан као шприцер,нису могли да нас окрену,нису.15 тројки на два првенства нису дали,опет им џабе.

Медаља је ту.Велики успех једне мале земље.

Nevjerovatno  :smeh11:  :th_icon_hail:

Svaka im cast,kapa dole,ni sanjao nisam nesto slicno :th_icon_hail: ,nisam vjerovao,nevjerovatno,nesto se kliknulo i et :)   :salsrbijajk6:  :salsrbijajk6:  :salsrbijajk6:

Kod mene se ovam usijalo nebo,narod izasao napolje,auta sviraju,ali nebo se usijalo qurac moj nema se metaka ;) sta ti je mentalitet,kad je bal neka je maskenbal,jebavali su nas celo ljeto sa fudbalom i SP ,Brazil qurac palac sad mi slavimo  :ura11:

Jos jednom kapa dole,svaka cast,ja nisam verovao,kapa dole :th_icon_hail:  :salsrbijajk6:

Posted (измењено)

Ovo je nesto nevidjeno! Alal vera svima. Nemam reci. Tokom prve faze bio sam skeptican i pojeo sam g***o. Naklon do poda svima!

Nadam se da Tegi nece opet snimati nase gole reprezentativce, pa da njihove pise budu u prvom planu. Ne mogu da shvatim da tamo nema nikog ko ne zna da edituje video snimak. Nije mu to prvi put. 

Edited by miloshb

Simonovic, Katic, Jovic i Bircevic uzese srebrnu medalju na SP minimum. :smeh211:  :smeh211:  :smeh211:  :smeh211:  :smeh211:  Da ne ureknem zlato jbg  :smeh11:  :smeh11:  :smeh11:  :smeh11:

A Stimac? :D

Svaka cast Djordjevicu i igracima, zasluzili su ovo

Kod mene se ovam usijalo nebo,narod izasao napolje,auta sviraju,ali nebo se usijalo qurac moj nema se metaka ;) sta ti je mentalitet,kad je bal neka je maskenbal,jebavali su nas celo ljeto sa fudbalom i SP ,Brazil qurac palac sad mi slavimo :ura11:

Jos jednom kapa dole,svaka cast,ja nisam verovao,kapa dole :th_icon_hail::salsrbijajk6:

Jebes kucu bez poluautomata :-D

Jeres je da ne pomenem kosarkase koji su prvo meni zapusili usta,pa svima ostalima.

Svaka vam cast na borbi,mi realno imamo 3 igraca koji stvarno znaju kosarku i ostale koji ostavljaju srce na terenu i nadoknadjuju manjak znanja u odnosu na druge

reprezentacije.

Ovo me neodoljivo podseca na 2002,Indijanapolis,uhvatili zadnji voz da prodjemo,pose nam ravnog nije bilo,samo smo tada bili favoriti za medalju,a sada niko ovo nnije ocekivao.Da smo u grupi bili iznad cetvrtog mesta,ja se potpisujem da mi ovo ne bi smo napravili.Sreca nas gleda,da odigramo najbolju utakmicu protiv amerikanaca pa koliko bude,ceka vas docek majstori sigurno,izginite u finalu !

Ja mislim da oni ne podlezu doping kontroli,i da je to jedan od njihovih uslova da dodju na takmicenja,

tako je nekad bilo,nisam siguran da se promenilo..

После наше утакмице синоћ Бјелица  и још један нисам разумео ко су били на допинг тесту,све мислим да они црни бабуни афрички иду на тест.

Треба ствари назвати правим именима.

Србија је за мене првак света!

Bjelica i Teo su bili na doping testu,tako sinoć rekoše na Sos-u.