Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Vazi. Sta znaju ljudi u NBAu i Feneru, tu je standarda ekipa kompleksasa na ovom forumu da nas prosvijetli. Dajem i Blazica i Dzenkinsa za Bogdanovica. Da je Nelson tu i njega, jer mu sva trojica zajedno nisu do koljena. A to sto na ovom forumu jedino prolazi negativna prica o Partizanu i njihovim igracima je jos jedan dokaz kolika su oni institucija u odnosu na ovaj nas bijedni klub sa 10 trofeja u zadnjih 150 godina i koliki su vam kompleks nabili da ste postali kolektivno bolesni i opsjednuti njima. Vise ih mrzite nego sto volite Zvezdu.

A što ti lepo ne navijaš za partizan i ne moraš da se nerviraš uopšte? Konstanto forsiraš priče o njima i dižeš ih u svemu u nebesa. Tačnije rečeno reklo bi se da drkaš na njih!

Vazi. Sta znaju ljudi u NBAu i Feneru, tu je standarda ekipa kompleksasa na ovom forumu da nas prosvijetli. Dajem i Blazica i Dzenkinsa za Bogdanovica. Da je Nelson tu i njega, jer mu sva trojica zajedno nisu do koljena. A to sto na ovom forumu jedino prolazi negativna prica o Partizanu i njihovim igracima je jos jedan dokaz kolika su oni institucija u odnosu na ovaj nas bijedni klub sa 10 trofeja u zadnjih 150 godina i koliki su vam kompleks nabili da ste postali kolektivno bolesni i opsjednuti njima. Vise ih mrzite nego sto volite Zvezdu.

Fakat je da ima potencijala, ali ovo sto pokazuje na SP je smejurija, sutira lose, ne igra odbranu, kad je stani - pani lopta ide na njega gde on zavrsava napade tragikomicno, i na sve to igra 30 plus minuta. To je sramota koliko ga forsiraju.

Milpar ga baca i na mlade medvedice  :smeh11:

Тачније на ону Жаркову слику од јуче... :jes-va10:

Dajem i Blazica i Dzenkinsa za Bogdanovica. Da je Nelson tu i njega, jer mu sva trojica zajedno nisu do koljena.

Da je neko malo ozbiljniji ovakvu stavr napisao,posteno bih se zamislio o mom poznavanju kosarke,

ali ovako....ovo pretenduje da ode opet na sprdnju :smeh11:

Evidentno je jos uvek daleko od ozbiljnog trenera, a sto se tice ljudskih kvaliteta, njih dovodi u pitanje samo neko ko mu ne oprasta Istanbul, a vi lazite i mene i sebe koliko hocete...

Ovde se prvenstveno govori o njegovim trenerskim kvalitetima,ne vidim poentu tvog posta..

Ako je los trener,sto je i pokazao,na koji nacin je uopste dosao na klupu???

Sto je dovodjen ako i vrapci na grani znaju da je vrlo neozbiljno da on vodi nasu selekciju??

Skoro svaki trener u KLS ima vise znanja i iskustva od njega.

A sto se tice ljudskih kvaliteta,bolje ti je onda zivi u ubedjenju da smo svi mi zatrovani i da ne prastamo Istanbul,

jer ti se istina verovatno ne bi svidela

Kakav Istanbul, kakvo prastanje? Djordjevica pamtim po dobru i uvek sam ga cenio kao igraca koji ima muda kao stene, pamtim ga po 41. poenu Litvancima 1995., po trojci Hrvatima 1997., po dolasku na pripreme reprezentacije za SP 1998. na jednoj nozi i na stakama, po karakteru, smeku, pamtim ga pijanog u busu posle zlata 1998. zajedno sa Loncarom, kao vodju i zivu legendu nase kosarke. Ali trenutno nema kapacitet da vodi reprezentaciju, to je jasno i onom ko samo laicki prati kosarku.

Ne navijam za njih jer su stoka. Sto neko rece za spance, prvaci mogu biti a sampioni nikako. Da au institucija jesu, da su stoka i to. Druga je stvar sto su ovdje ljudi bolesni i opsjednuti njima, pa sve sto kazes dobro o njima, bez obzira da li je to realno ili ne biva docekano na noz. Ne bacamm ja na njih, prije bih rekao da to rade ovi besposlicari i dangube sto vise po njihovim forumima, prozivaju ih kako su malobrojni na stadionu(a svaku nasu utakmicu lajv komentsrisu na forumu, zanimljivo). I ne sprdam se, dao bih Bogdanovica za oba crnca i janeza, prvo jer mu je kosarkaski iq veci nego u ove sve trojice zajedno, drugo jer jer je bolji individualno od njih. Da me ne shvatite pogresno, nije da ga ja volim kao pojavu, ali je igracina. Druga je stvar sto je seljak. To sto on ne pruza partije u reprezrntaciji kao u partizanu je stvsr motiva, dakle do selektora. I ajde da vidimo koliko je to igraca od nas izaslo na draft u zadnjih 10 godina a koliko od njih?

Ovu dvojicu kurasadzija necu da komentsrisem. Humor level Smesno cose kpd Djose.

To sto on ne pruza partije u reprezrntaciji kao u partizanu je stvsr motiva, dakle do selektora. I ajde da vidimo koliko je to igraca od nas izaslo na draft u zadnjih 10 godina a koliko od njih?

Majku mu, pa zar igracu  u njegovim godinama treba motiv da bi igrao na svetskom prvenstvu?

Ne navijam za njih jer su stoka. Sto neko rece za spance, prvaci mogu biti a sampioni nikako. Da au institucija jesu, da su stoka i to. Druga je stvar sto su ovdje ljudi bolesni i opsjednuti njima, pa sve sto kazes dobro o njima, bez obzira da li je to realno ili ne biva docekano na noz. Ne bacamm ja na njih, prije bih rekao da to rade ovi besposlicari i dangube sto vise po njihovim forumima, prozivaju ih kako su malobrojni na stadionu(a svaku nasu utakmicu lajv komentsrisu na forumu, zanimljivo). I ne sprdam se, dao bih Bogdanovica za oba crnca i janeza, prvo jer mu je kosarkaski iq veci nego u ove sve trojice zajedno, drugo jer jer je bolji individualno od njih. Da me ne shvatite pogresno, nije da ga ja volim kao pojavu, ali je igracina. Druga je stvar sto je seljak. To sto on ne pruza partije u reprezrntaciji kao u partizanu je stvsr motiva, dakle do selektora. I ajde da vidimo koliko je to igraca od nas izaslo na draft u zadnjih 10 godina a koliko od njih?

Ovu dvojicu kurasadzija necu da komentsrisem. Humor level Smesno cose kpd Djose.

On još uvek nije igračina, ali svakako je ogroman potencijal. On mora na mnogim segmentima da radi ako misli da napravi neku karijeru, jer ako misli da je dovoljno to da ga na 3-4 utakmice ide šut i da će uvek izvoditi po 20 slobodnih bacanja, onda se grdno vara. Prvo mora da promeni sam pristup utakmicama, jer često izgleda kao da je sebi već u svlačionici upisao 20 poena, pa ne mora uopšte da se cima. Igra u odbrani mu je kriminalna, prodor tu i tamo i odličan šut. Malo je to za igračinu, ali te njegove mane se mogu ispraviti uz veliki rad. Ono što je najteže radom postići on već ima, ali ne može se igrati košarka i bez ovih drugih stvari.

Mozda, ne znam. Svacija je psiha razlicita. Mislim da jw vise do atmosfere u timu.

Slazem se da treba da radi, ali je igracina za sve nase bwkove, osim ovog novog.

BB je golo govno kao čovek ajde i nekako to i nije toliko bitno u sportu, talenat ne sporim ali tvrdim da on nikada nece postati igrač za NBA. Njegova karijera posle fenera ce ici samo na dole. Zapamtite sta sam rekao. Mnogo, mnogo je dignut u nebesa da bi sve to ispalo kako treba na kraju.

Uslo nam je sve,igrali smo pametno.Dobro je !

Nadam se da ovo nije maximum i da mozemo da vezemo jos jednu pobedu u sredu.Momci igraju srcem,nedostatak kvaliteta nadoknadjujemo borbom,a to najbolje znaju kosarkasi ciji individualni kvalitet nije na prvom mestu.Da li je to dobro ili nije,mi smo u cetvrtfinalu,samo napred!

U braćo kakav osećaj. Gledao utakmicu sa pet grka.Ko izgubi plati alkohol i večeru. Jes da ćeme sutra uništiti na poslu ali vredelo je.A njihove face dok ih tovarim. NEPROCENLJIVO...Svaka čast momci.Midlim da možemo do polufinala bez obzira na protivnika...

Ponosan sam na ekipu, sta drugo da kazem. Ono je bilo brutalno, malko me podsjetilo na proslo SP.

Vidim prati se reprezentacija sa puno zara,nervira se i raduje,ja ravnodusan,nekako nije mi to to.Ne vredi,ja da se radujem kada onaj pogadja ne mogu,necu da se pretvaram,jbg ne podnosim ga organski,smrskao bih mu facu kad god bih ga video,i opet opet opet.Toliko mi je antipatican i odbojan da ne mogu da predjem preko toga,iako postoji svest da njegove dobre igre donose dobro i reprezentaciji.Za razliku od njega,Krleta sam uvek postovao iako je iz tog tabora,ali je pre svega extra covek.

Protiv Brazila ce biti vraski tesko jer njihova centarska linija je neuporedivo kvalitetnija od Grcke.A i pitam se kako cemo da zaustavimo Barbosu na primer?Stvarno su odlicna,kompaktna ekipa gde je svaki igrac u funkciji tima,imaju veoma jaku prvu petorku kao i klupu.