Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

kalinic i simonovic mogu po potrebi da se koriste i na 4 pa bi radije njih vidio nego bircevica. 

Bircevic nema stav prije svega..odbija se od igraca lagano

Puuu majku mu koliko Neda nema sreće.Bolje da se onaj gmizavac bogdanović povredio nego Nedović koji je za njega izmislio košarku.

Jeste nas Nedovic, ali stagnira on vec 3 godine. Realno Bogdan je bolji od njega.

Ne bi rekao da stagnira,pre da tapka u mestu.

Sto se tice Bogdanovica,secam se da je gazda njegovog predhodnog kluba pricao da ga je nudio Zvezdi ali su tadasnji ljudi u klubu procenili da ili nije za Zvezdu ili da im sada ne treba takav tip igraca.Nmg bas da se setim pravog izgovora ali je jedan od ova dva..Jbg...

Jeste nas Nedovic, ali stagnira on vec 3 godine. Realno Bogdan je bolji od njega.

И то доста бољи. Гледајући данас, Недовић се доста зајебао што је отишао одма у НБА. Боље би било да је остао још 2-3 године у Европи.. Ритас је баш био добра средина за њега.

Ако му овај нови тренер Вориорса не да шансу, а мислим да неће јер су испред њега Кари и Ливингстон.. већ га видим у Европи након што му истекне та друга година уговора. Ипак, ко ће знати, можда и овај Ливингстон буде упадао у повреде (као што је до сада била ситуација) па се тако отвори простор за Немању.

bogdanović je klasična ''šuterska duša'' i ništa više.Nedović je kompletniji igrač od njega i da nije bezglavo pohrlio preko bare bio bi za koplje iznad ovog.

bogdanović je klasična ''šuterska duša'' i ništa više.Nedović je kompletniji igrač od njega

Suština cele priče, bravo Rako! 

Па кад већ дискутујемо око тога, ајде објасните то комплетније..

Ево како ја видим Недовића. Одличне атлетске способности, сумњив шут са дистанце, добар улаз, просјечна асистенција.

Ту једино што видим да је боље и комплетније него код Богдановића јесте анатомија и улаз. Опет, када бих био селектор и када бих бирао играче без гледања на то чији су, дефинитивно бих изабрао Богдана.

Све у свему.. Обојица су одлични играчи, само што је по мом мишљењу Богдан у овом тренутку бољи. 

Tesko je porediti njih dvojicu.Nedovic je tamo gde ona placipicka moze da sanja da ode,

ajde da posle njegovog odlaska u veliki klub,i posle sezonu dve komentarisemo njegove kvalitete..

On sta je radio u oboru,onakav tretman nije zabelezen,igra bez obaveza i bez pritiska..

Malo davljenja i sutiranja u bulju i opet,igra po 40min..

U repki je BB prosek,niti smrdi niti mirise,nista specijalno..videcemo uskoro od kakvog je materijala

Sve mu najgore zelim u karijeri,i neka se vrati na casove davljenja sto pre,i neka tu bude igracina,neka se cereka i divi Misi Tumbasu.

A Nedovicu zelim brz oporavak i srecu u karijeri,ali on mnogo segmenata kosarke jos nije savladao,i morace da radi kao nikad do sad ako hoce da postane veliki igrac,

mada se plasim da je kasno da su njegovi vozovi napredka i usavrsavanja prosli..jbg

А и на крају крајева, не играју на истој позицији. Обојица могу бити и кец и двојка, али је Недовић кец и тако се води у НБА, док је Богдан двојка.

Стићи ће и Богдановић до НБА.. И мени је ружна појава и не волим га видјети ни на тв-у, али он има тај потенцијал и вјерујем да ће га испунити. А и сигурно је да Санси имају лијепо искуство са Драгићем, па ће му и то помоћи.

Недовић, као што си рекао, сада мора радити јаче него икада и тако показати да заслужује НБА. Каквих све плејева има, типа Преси из Бостона, који играју тамо.. он је за њих ЛеБрон лично. Проблем је што није имао ту срећу да га изабере неки слабији клуб у којем би се могао доказати, него му је конкурент један од најбољих играча данашњинце, Кари.

Posted (измењено)

BB bi u reprezentaciji napucao 30 poena, da ima 35 minuta, i svu slobodu u igri, jos da igra bez pritiska. Videcemo ga kod Obradovica. Bogdanovic je takav igrac da kad ga hoce moze da pogodi sve, ili da promasi sve. Ali opet mislim da bolje predispozicije za NBA ima Nedovic od Bogddanovica

Edited by IBRS

Svaki šuter koji ima slobodu u igri i 35 minuta napucao bi 30+ poena po meču.I Malina Marinović bi razvuk'o 6-7 trojki.

Neda bi bio Bog da se nije zaleteo sa odlaskom u NBA,kakav bogdan kakvi bakrači.Medijski izvikan igrač.

Moje mišljenje naravno,svako ima pravo da misli šta hoće i poštujem,za mene je ljigavi obično šutersko grlo i ništa više od toga.

Vise puta nam je pokazao da kad treba da ga prozivamo da zacutimo. Unistio nas je u finalu, i bez onih slobodnih bi nam dao 90 poena na 4 utakmice sigurno. Ne znam sta ste vi ocekivali od njega na ovim pripremama, kad nas je stigla Turska on je onim zakucavanjem kroz celu odbranu okrenuo utakmicu, onda resio ono protiv Hrvata. 
To sto je djubre od coveka to je druga stvar i ne treba mesati sa njegovim kosarkaskim talentom. 

''To što si uradio Milutincu svedoči o tebi da si dobar igrač a ne i da si veliki čovek,a nekad se samo to gleda,sine''.

Sve se gleda majstore ako neko želi da bude veliki igrač.A ovaj balavac je običan prangijaš koji živi od šuta za 3 poena i nijednu drugu predispoziciju nema a kakav je čovek dokazao je raznim izjavama što prema rivalskom klubu što prema pojedinim današnjim saigračima u reprezentaciji za koju (nažalost) igra.A njegovo famozno zakucavanje levom rukom viđao sam i ovde u mom mestu na utakmicama lokalnog kluba.

A to što je on nama dao 90 poena stvarno jaka stvar,i Marinović je protiv nas stalno imao 20+ pa ga mediji ne proglasiše Gerijem Pejtonom,za Dangubića da ne pišem koji je protiv Zvezde izgledao kao Andre Iguodala iz najboljih dana,a naši su mediji inače toliko objektivni da trenutno izjednačavaju kvalitet ekipa Evrokupa sa Evroligom tako da me uopšte ne čudi što jednog prangijaša porede sa legendarnim Draženom Petrovićem.

Ne želim više da pišem o tom igraču jer nije vredan da se uopšte spominje.

Imao sam neki pozitivan osecaj da cemo napraviti neko cudo, ali kako se blizi prvenstvo taj osecaj se polako gubi i pretvara u strah od nekog debakla.

Rezultat je danasnje uakmice je najmanje bitan, vise me brine celokupna atmosfera koja je ocigledno losa. Bojao sam se toga jos pre nego sto su pocele pripreme, zbog one uvertire sa Novicom i Savanovicem. Saleta su doveli da bi doneo nesto novo, a mnoge stvari su ostale iste.

Kazu da je pljunuo Djordjevica. 
Pucamo po savovima jos pre pocetka,tipicno za nas. :)

Imao sam neki pozitivan osecaj da cemo napraviti neko cudo, ali kako se blizi prvenstvo taj osecaj se polako gubi i pretvara u strah od nekog debakla.

Rezultat je danasnje uakmice je najmanje bitan, vise me brine celokupna atmosfera koja je ocigledno losa. Bojao sam se toga jos pre nego sto su pocele pripreme, zbog one uvertire sa Novicom i Savanovicem. Saleta su doveli da bi doneo nesto novo, a mnoge stvari su ostale iste.

А мене занима зашто је лоша? Зато што је отјеран морон који мисли да је изнад репрезентације? Морон који се до скоро није одазивао на позиве?

Што рече Ђорђевић, много већи од њега су носили тај дрес. А он нека буде примјер шта ће бити са таквима који се не буду односили како треба према дресу.  Ово тјерање може само позитивно утицати на друге играче.

Ja mislim da je samo trazio neku situaciju, on vec godinama glumi zvezdu i mene je zacudilo da se odazvao pozivu uopste. 
Ali opet ima i druga strana. Setimo se samo slucaja Ljajica i Mihajlovica kada su svi podrzali Mihajlovica zato sto ga je izbacio pa se zna posle sta je bilo. 

Али то није иста ситуација никако. Није исто избацити некога из разлога што неће да пјева химну и избацити некога што игра за репрезентацију као да је на баскету са ортацима, па онда неће да се окрене ка тренеру и слуша шта му овај има за рећи. Још ако га је пљунуо, требају му ови из савеза аутоматски ударити доживотну суспензију.