Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Jesu li igrali francuzi u najacem sastavu ?

Jesu

Ni priblizno

Dakle. . .?

Mislim da samo ime Toni  Parker govori nesto :smeh11:

Mislio sam da se Parker povukao iz reprezentacije, mislio sam na najaci raspolozivi sastav na koji mogu da racunaju na prvenstvu

Parkej Noah su rekli da nece igrati  odavnoAzinsa se odavno povredio Dijao je bio tu ali u odelu tako da je ovo njihov najjaci sastav

Tako ti je i kod nas, Mačvan rekao da neće igrati,Erceg otpao zbog povrede,Savana i Bobija otpisao Đorđević,Krstić u Beogradu a Teo sedi u majici tako da je ovo naš najbolji sastav.   :P

То им није најјачи састав, јер их је доста одустало. Паркер и Ноа су уз Батума и Диава најбољи играчи у репрезентацији. Опет, то не умањује успијех.. видим да људи хвале Радуљицу. Ја нисам гледао утакмицу, тако да нисам видио какав је био. Знам само да је лик ненормално јак за центра и сигурно може бити наш Никола Пековић, само да добије на самопоуздању и да поправи технику. На томе се хвала Богу може радити.. Било ми је глупо када сам у овим припремним утакмицама гледао како не смије напасти физички дупло слабијег центра.

Raduljici fali malo samopuzdanja, agresivnosti, i neke drskosti i bice odlican centar. On ima 26 godina i moze jos da napreduje. Dok su igrali za mladje kategorije mislio sam da ce Macvan postati mnogo bolji igrac od Raduljice.

Zna li se koliko ce Nedovic pauzirati posto je ustanovljeno da nije  u pitanju prelom. Nisam pratio, kakvu povredu ima Krstic i koliko on jos treba da pauzira.

Za coveka koji onako opasno izgleda, Raduljica i ne igra nesto posebno. Sto rece neko, fali mu jos tehnike, nekako sve nabija na snagu. Da mu je danas bio onaj zivotinja Azinsa, ne znam kako bi prosao. Kod nas je jedna stvar jako dobra, tacnije jedan adut koji mozemo odlicno da koristimo a to je Bjelica. Moze celu utakmicu da igra kao krilo, i onda kad je gusto da se gurne pod kos kao cetvorka jer smo tu realno najtanji. 

Cini mi se da Djordjevic ovo lepo vodi, da ga momci maksimalno postuju i da on ima slifa za trenera. Bez obzira na rezultat, osim ako bude bas neka katastrofa, mislim da treba pokusati s njim na duze staze. A mislim da nece biti katastrofa, da cemo biti u okviru ocekivanja, samo ako se Krstic oporavi, mnogo nam znaci.

Micic ne ide na svetsko..Dobar potez..mislim da idu teo markovic nedovic bogdanovic micov simon kalina bjelica mitrovic krstic braduljica i katic. 

Posteno je ako Micic ne ode,on odbranu ili nece ili nezna da igra,nije ga izgleda veliki znalac Miloje naucio nista.

Videcemo na sta ce sve ovo izgledati kad budu poceli pravi mecevi,kad nam budu stegli odbranu,

ja sam i dalje pesimista po pitanju naseg plasmana na SP.Mislim da je Djordjevic mnogo tanak trener.

Mene ni Markovic nije nesto impresionirao, ili se ja ne razumem toliko u kosarku, pa ne primecujem neke korisne stvari. Moguce da je ovo drugo u pitanju. Bilo kako bilo, Teo nam treba samo tako.

Марковић је страховито стагнирао,како године иду,он све гори,уместо да напредује.Не могу да верујем да савремени плејмејкер толико запоставља шут,он је цигларство довео до савршенства.Да простите,***** ти ја таквог кеца.На страну што пегла одбрану и што има фин преглед игре,али то је недовољно за репрезентацију.

А са друге стране,ако се не опорави Недовић,боље Марковић,него Јовић.

Pitanje je dali ce Nedovic igrati ako mu klub dozvoli Markovic je uvek bio dobar defanzivno ali ofazivno je katasrofalan Vasina karijera skoro da je gotova zbog vode u kolenu

Vasina karijera skoro da je gotova zbog vode u kolenu

Burazer od ujaka je imao isti problem, znam da se tada cela familija cimala baš dosta oko toga.

Ako bi ti mogao da pojasniš malo više o ovom problemu bio bih ti jako zahvalan.  :)

Burazer od ujaka je imao isti problem, znam da se tada cela familija cimala baš dosta oko toga.

Ako bi ti mogao da pojasniš malo više o ovom problemu bio bih ti jako zahvalan.  :)

Ja bi reko da to ide ovako isvuku ti vodu spricem iz kolena ali se ona opet vrati tako da zbog toga  bi reko da mu je karijera gotova