Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Luka je stvarno mnogo dobar igrac, izmislio basket za Bircevica, samo sto ovaj ima bolji sut sa distance. Povesti Luku i Bjelicu kao cetvorke, jer je ovaj drugi to uglavnom igrao prosle sezone. 

Raduljica kao pogubljen, on covek kao da nije svestan koliko je veci od drugih ili jednostavno ne zna sta da radi sa sobom kao takvim. Losa centarska linija uopste, bez Krstica mrka kapa. Bogdanovic nista posebno, ocigledno ima problema da se uklopi u timsku igru gde ne moze da divlja kako on hoce, ali videli ste onu trojku iz coska...ono samo on i mozda Bjelica smeju da sutnu i da pogode, kao i Teo naravno.

Mozda neko pomisli da sam lud , ali ja bih zadrzao Simonovica.
Vidite kako igra kad na njemu nije pritisak. Ne verujem da je skup a bio bi odlicna treca opcija.

Odigrao bi svojih 10ak minuta , sutnuo 3-4 trojke i verujem da bi imao dobar procenat za 3.

Da ga nije pozvao Bogdanovic u reprezentaciju Simonovic nista ne bi uradio. Bogdanovic ce da promasi tokom igre 5 puta ali kad je prpa i kada mora da se ubaci obavezno pogadja i preko ruke ako treba.

Зато што је у репрезентацији пета опција у петорци, а код нас је био један од главних играча. Симон је био и код нас солидан док је био резерва Шилбу.. он једноставно није за прве опције, а као бек-ап је одличан.

Jel i dalje ostajes pri ovom stavu i poslije ove utakmice?

Jel i dalje ostajes pri ovom stavu i poslije ove utakmice?

Стојим, што да не?

Симоновићу се у овом мечу отворило, није уопште био прва нападачка опција, иако је дао највише поена. Убо је прве двије тројке и двојку, након чега су почели цртати акције за њега. Правили су му саиграчи одличне ситуације, гдје је био практично сам.. Једина тежа тројка је била она за изједначење, мада сумњам да је она била планирана.

Једна утакмица не може промијенити укупно мишљење, иако бих волио да је Симон стално овакав. Мислим да је са овом партијом купио карту за Шпанију.. Поклопило му се и добро вече и то што нема адекватну конкуренцију на тројци.

Jadonja ne zna njega iskoristiti i to je bit svega, Simon bi bio vise nego dobar igrac kod Duleta jer covjek zna sa igracima.

Као што сам рекао, он је добар да буде бек-ап и када игра са четири играча која су боља од њега. Петорка гдје је он лидер нема шта тражити.. и то не може промијенити ни Грег Попович. Фино је све то објаснио Ивахок.

I da hocu.a necu da branim DR,nemam osnova za tako nesto.

ali je evidentno da nas trener nema smisla i nema tu zicu da oseti sta od kog igraca i kad moze da ocekuje,

I ovo nije nista neko veliko umece Sase Djordjevica,nego samo splet takvih okolnosti,sve je ubacio i to je to..

U prijateljskoj utamici,iz rezervnog plana i tako to...Za takvo nesto mesecna plata mu ne bi smela niti veca od 2-3k,

u u tom angazmanu bih i voleo da ostane kod nas,da igra malo,iz drugogo plana i za tu lovu..

A o Stimcu i Bircevicu,Jovicu ne zelim ni da razmisljam ni u snu,kao o nasim igracima..mislim da je to neozbiljno..

A sta je kod nas sve neozbiljno,ne bi me cudilo nista..

I sto se tice nase repke,mnogo ce vode jos trebati da protece Dunavom da bi mi bili tamo gde smo nekad bili,mnogo..

Jednostvano mi vise nemamo takve asove kao sto smo imali,jbg

Sve to stoji sto pisete, ali bese mi puno srce kad je igrao danas, samo zbog onog Bogdanovica koji nije hteo s njim da igra. I igra drugacije Simon, kod DR samo primi loptu i odigra, ovde ide i na ulaz, i na sut za dva ponekad...

Posle utakmice sa Grckom Micov odlican danas Raduljicu odavno nisam gledo mnogo  igra dobro cak sta vise odlican je otpasce Bircevic,Mitrovic Jovic ili Micic

Kako utakmice reprezentacije prolaze Simonović pruža sve bolje partije.Počinjem da stičem neki utisak da je užasan Simonović u Zvezdi samo dokaz koliko Radonjić nema pojma.  :blush:  

Ono što je on odigrao u CZ za 2 godine nije ni 10% ovoga što pokazuje kod Đorđevića bar u ovim pripremnim utakmicama.

Lepo izgledamo,jos kad budemo kompletni,bice i kontinuiteta,nego ne znam koga povesti od Rasko-Stime,Jovic-Vasa,Simon-Kalin(tu znam:-)) kombinacija?

Jovic odpada sigurno, za ostalo stvarno neznam. 
Jesu li igrali francuzi u najacem sastavu ?

Jovic odpada sigurno, za ostalo stvarno neznam. 

Jesu li igrali francuzi u najacem sastavu ?

Jesu

Napad nam je onako sarenolik,mnogo smo ubacili iz silovanja,mnogo nerezonskih suteva smo realizovali,sto u vecini slucajeva nije tako...

Nisam video neke akcije,neku timsku igru,sve mi se cini da smo na individualni kvalitet pojedinaca,uz non-salantnu odbranu francuza ovo pobedili...

Ali da ne kuresam mnogo,ovo su ipak pripremne tekme,i dosta se eksperimetise,sacekacemo pa cemo viseti kad pocne SP..

A odbranu od pika,i celokupnu odbranu moramo jos mnogo da podignemo na visi nivo,strana pomoci kod probijanja nase bekovske linije NE POSTOJI..

Uradili su nas na istu foru bar jedno 10 puta min,na tome mora jos dosta da se radi..

Sve u svemu ja nisam ocekivao ovako dobru igru ..Cestitam momcima na pobedi

(i mnogo mi je lepo kad ne gledam ono pasce BB,da mi pokloni 100k evra ne bih mogao da ga ne prezirem)