Jump to content

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Он има гарантован уговор од неких милион и кусур долара, тако да иако није у првом плану, њима се не исплати да он буде повријеђен цијелу сезону. Сумњам да ће га пустити да игра.. а велика је штета за њега као играча да то пропусти. А и Србија је на великом губитку.

Posted (измењено)

Калинић одиграо сасвим солидну четвртину. 4 поена, ако сам добро испратио, гледам на прекиде, уз добру одбрану. Ево малопре проби онај блок и натера човека да се креће и направи фаул. Али екипа генерално лоше почела.

Имате посебну тему за репрезентацију...

Пардон. Ако треба, пребаци, ако ти није мрско.

Edited by Никола '89.

Hvala dragom Bogu: http://www.zurnal.rs/kosarka/reprezentacija/3820/rts-prenosi-turnir-u-francuskom-pou

Prvu utakmicu igramo vec sutra od 18h sa Grckom, u subotu od 16:30 sa Hrvatskom, a u nedelju od 20:30 sa Francuskom.

Selektor je rekao da ne bi trebalo da se iznenadimo ako neko iz B tima dobije poziv u A selekciju i to se i desilo, u pitanju je plej subotickog Spartaka, Milos Milisavljevic:

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=08&dd=07&nav_id=885856

Опет се прави циркус од репрезентације...Чуј Милисављевић.21 година,игра другу лигу.Може он да је вредан колико хоће.

Опет неко са стране клепа тим,ништа се ту није променило од одласка голубара,само је ето Радуљица пристао да игра.

Волим баскет,волим своју земљу,али ме тренутно због којекаквих глупости уопште не занимају,као ни Рамаданија.

Јовић и Симоновић у најужем кругу,ма једи Ђорђевићу говна.Кравић?А према Савану који је увек играо се понео као олош.Ма море мрш!!!

Пази, јесте срање.. Тог Кравића су позвали само да се прода у Европу. Чим је одрадио трансфер, то је било то. Не знам јесте ли знали.. али он је за своју екипу у НЦАА дебитовао тек у другој или трећој години, нисам сигуран. Ако Симоновић и Јовић оду на СП, то ће само показати гдје смо ми сада на кошаркашкој мапи. Озбиљна репрезентација њих не смије имати ни на клупи.

Само нисам сигуран ко гура овог плеја, ако га гура.. Кажу да је био на проби у јсдп-у и да није прошао, зато и сумњам. Вјерујем да би он већ био код њих да има јака леђа.

Једва чекам данашњу утакмицу да гледам.. да видим хоће ли српски син Богдан бити на свом очајном нивоу, какав је од почетка припрема, или ће доказати да је бољи од Лазића.

Мислим да ми се баскет репрезентација никада не може згадити као репрезентација Србије са Михајловићем на челу.. буквално сам био равнодушан на пола утакмица, када сам схватио шта и како раде.

Glup potez Micova, a i generalno se nije proslavio igrom. Jedan od najlosijih. Ima ova reprezentacija potencijala, ali od pocetka nije krenulo kako treba. Te skandali sa pozivima, te povrede... Mislim da moze bolje, ali ne verujem da smo sposobni za medalju... Mada, videcemo kako ce se sve odvijati...

Pa bolje da se desilo Micovu ovo sad, nego nekad kasnije u toku prvenstva. Luka dobar u prvom poluvremenu, u drugom je slabo i igrao. Samo me zanima kako Simon onako dobro igra kod Saleta, a kod Jadonje ne moze se sastaviti. Iako je Grcima ovo prva pripremna utakmica, mi smo bili u egalu sa njima bez Tea, Krleta i Nedovica te sa rovitim Vasom.

Зато што је у репрезентацији пета опција у петорци, а код нас је био један од главних играча. Симон је био и код нас солидан док је био резерва Шилбу.. он једноставно није за прве опције, а као бек-ап је одличан.

Posted (измењено)

Зато што је у репрезентацији пета опција у петорци, а код нас је био један од главних играча. Симон је био и код нас солидан док је био резерва Шилбу.. он једноставно није за прве опције, а као бек-ап је одличан.

Ovo je sustina o nasem kapitenu,on ne moze da iznese pritisak tog tipa,cak i nekad pomislim da ga je i kapitenska traka jos vise sputala.

A Grci su bas igrali onako opusteno,sa njima na prvenstvu gubimo 15 razlike,

njihov trener ih je dozirao samo tako.

Edited by petro

Posle odgledane utakmice rekao bih samo jednu stvar.
Mi imamo zlata vrednog Luku Mitrovića, i nadam se da će biti prva opcija u sezoni koja sledi.
Naklon do poda za igru, kretanja, shvatanja igre zbog ovakvih igrača sam zavoleo košarku.
Luki želim mnogo zdravlja u karijeri i da ove sezone eksplodira, napredak u njegovoj igri je ogroman.