Jump to content

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Sta drugo da mu kazem kad je onako dobar kosarkas. Cast je kada umes da cestitas boljem od sebe i da predjes preko nekih navijackih strasti, ako svi oni zajedno igraju i bore se (sto je najvaznije) za nasu zemlju. A kad bude derbi, sa zadovoljstvom cu mu psovati ponovo sve po spisku.

A i moj deo o paranoicnosti nije imao veze s njim, nego sa Katicem.

Nisam paranoičan ali nikada ne bih mogao da nekoga koga smoi nakon finala plej ofa okarakterisali kao najveću grobarsku ljigu uz Lučića (koji su zajedno pravili najodvratnije grimase pune mržnje nakon svakog koša postignutog protiv nas) nazivam ''malim Bogdanom''.

To je nešto ispod moje Zvezdaške časti...ili možda ja jedini to tako tumačim i osećam?  :huh:

Ниси једини Рако.Боли ме уво за ову *ебену репрезентацију и онај *ебени савез који ради у интересу гробара.ЕП траје 3 недеље,а клупска сезона годину дана,а они психопатски изливи мржње према Звезди се никада не заборављају.ЗВЕЗДА ИЗНАД СВЕГА!!!

Ja ne znam o kakvoj mržnji pričate? Momci su odigrali maksimalno protiv Zvezde, napaljeni, željni pobjede. Kamo lepe sreće da tako izadju naši igrači na parket, ili fudbaleri. Kad to dočekam, mogu da kažem da gledam Zvezdu a ne skup umišljenih "zvezdica". Da smo mi imali takve borce prošle godine kao Partizan (Bogdan, Lučić, Milosavljević..), sprdali bi smo se sa njima. Jer smo bili kvalitetniji ali ne i hrabriji, odlučniji, napaljeniji itd.. Isto kao kad su se mnogi smejali Ninkoviću kad je plakao posle derbija koji sem prestiža ništa nije značio. Pa ja bih sve dao da neki igrač Zvezde zaplače posle ovih bruka koje nam priredjuju. Da bar znam da imaju emocija i da im je istinski stalo, a ne da dodju, odrade utakmicu, dobili ili izgubili - nevažna stvar. Posle se dobro opiju po splavovima i ko jebe Zvezdu. Prst na čelo treba da stavimo. Neke stvari su nam ispred nosa, odnosno preko brda, a mi ne vidimo i ne učimo. Iz sezone u sezonu, epilog je na kraju uvijek isti. 

Još uvek nismo uradili ništa veliko i ne treba sad opterećivati momke plasmanom u polufinale. Prvi realan cilj je ostvaren, sad preostaje borba za SP. Potajno se nadam i jednom koraku više, generalno zbog košarke u Srbiji, a i zbog Dude. Da doktor ove igre još jednom zapuši usta internet sveznalicama i ''stručnjacima''.

Kakva su gamad ovi Spanci, nijednu naciju u sportu ne mrzim kao njih. Sada opet kao na Olimpijskim igrama. U Londonu su namerno izgubili od Brazila poslednju tekmu da bi izbegli Amere u polufinalu i da bi osvojili bronzu.Sada za 5 mintua izgube 15 poena prednosti i u produzecima se sklanjaju samo da bi igrali protiv nas i da bi izbegli Francusku u polufinalu. 

Karace vas Duda ponovo ;)

Kakva su gamad ovi Spanci, nijednu naciju u sportu ne mrzim kao njih. Sada opet kao na Olimpijskim igrama. U Londonu su namerno izgubili od Brazila poslednju tekmu da bi izbegli Amere u polufinalu i da bi osvojili bronzu.Sada za 5 mintua izgube 15 poena prednosti i u produzecima se sklanjaju samo da bi igrali protiv nas i da bi izbegli Francusku u polufinalu. 

Karace vas Duda ponovo ;)

Sem Gasola Spanci nemaju centra uz malo srece dobicemo ih

Uz malo srece,dobice oni nas,onaj Mark je jedan od najgorih bio juce,tu su samo par pojedinaca od kojih strajujem,ali oni nemaju sta da izgube ako igraju kao u celoj drugoj fazi,i naravno da ih bijemo,nego sta.Samo se plasim da Sarenac ne padne ponovo u predinfarktno stanje posle utakmice kao sa Amerima 2002. :)

Uz malo srece,dobice oni nas,onaj Mark je jedan od najgorih bio juce,tu su samo par pojedinaca od kojih strajujem,ali oni nemaju sta da izgube ako igraju kao u celoj drugoj fazi,i naravno da ih bijemo,nego sta.Samo se plasim da Sarenac ne padne ponovo u predinfarktno stanje posle utakmice kao sa Amerima 2002. :)

Hahaha, jezik pregrizao za ovo prvo.  :smeh211:

Sutra je dan D za nasu kosarku, mozda najgledanija utakmica od Indijanapolisa 2002. godine. Ako dobijemo Spance mozemo do kraja, ali bice vraski tesko da ih dobijemo ! Uzdam se u Dudu da te Spanske "vacarose" zaustavi sa pravom taktikom !

Najverovatnije najgledanija posle Indijanapolisa je ona iz Istanbula i ona kradja!

Slazem, se, ali bice i ova danas sa antipaticnim Spancima dosta gledana. Jedva cekam utakmicu, s obzirom kako su pustili Italiju da bi dobili nas, mislim da bi mi pobeda i njihovo izbacivanje tako leglo, da bi se radovao kao da smo osvojili evropsko prvenstvo, iako posle njih ako ih dobijemo mozemo i do zlata. Idealna pesma za ovu danasnju utakmicu je, iako ne volim komuniste ova, za nabrijavanje pre utakmice  :raz_097:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9pPx2VNK9Bs