Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Пролазе прве 2 сигурно и 4 најбољих трећепласираних селекција тако да ћемо да се квалификујемо 99% него треба да нас брине игра, то је оно што НЕМАМО !

Го ку*ац. Данашња ђеца свршавају на разне Ђоваке и немају појма ко су Јарић, Бодирога и компанија. Сјећам се као да је јуче било како сам их у финалу отјеро у 3 лијепе пичке материне и отиш'о спавати. :D Тада нисам им'о појма за шта се игра, али се сјећам да ме је Јарић нервир'о. :D

Јбт, сећам се Турске, никад нећу заборавити утакмицу против Естоније/Летоније и победу 114-78 у групи и Пеђину спрдњу, а онда декласирање Турака за медаљу. Без пораза.

Па, онда Индијанаполис 2002. Тамо Џермејн, Реџи и екипа. Код нас Јарић, Бодирога, Пеђа, Ребрача, Томашевић, Гуровић, Котуровић, Дивац, Чабаркапа, Радмановић (који је избачен, јер је јео банану док је Кари причао тактику), па чак и Смиљанић и Веселин Петровић. Пораз од Порторика, а онда деремо Амере у 1/4 финалу 81-78, па Аргентинце у финалу, судије свирају непостојећи фаул Сколе над Дивцем на крају.

А онда Шведска 2003, СЦГ 2005. и крај. Сад губимо од неког Израела.

Јадно, од такве кошаркашке нације смо спали на ове пањеве :smrc11:

Мислим да је вријеме за ремонт, треба подмладити тим, тј. да главни играчи буду Лучић, Недовић, Анђушић.. Мука ми је да гледам Савановића кога боли она ствар за репку.. Теодосића исто, терај га бре у ку*ац, од светског у Турској он се зајебава са Дудом. Крстић може да остане да донесе искуство. Коњина Мачбан солидан, Ерцег употребљив.. Паунића се отарасити, Тепића уклонити. Штимац ту и тамо, Величковића вратити, Стефана Марковића такође. Позвати Миличића! Убацити Цветковића, Богдановића и Митровића у први тим. И још нешто, Кешељ је у таквој форми да би Алмонду и Симоновићу грејао клупу и махао пешкиром.. Толико!

Budim se rano ujutru,posto je tekma sa Amerima bila sabajle,pogledam u tv,a Vujanic bucne trojku za 7-0 na pocetku,posle borba,krljaza,nasi popustaju,Ameri odlaze na 10 razlike,a onda nastupa Djeneral,odakle je samo izvukao one trice i Jaric je dao jednu trojku i slobodna kad se lomilo,kakvo je odusevljenje nastalo tog dana u srednjoj se samo o kosarci pricalo,posle Nju Ziland u polufinalu i Ardzentina nikad jaca u finalu...Ostalo je istorija...Svetislav Kari Pesic :th_icon_hail:

Баш то, сред ноћи је било. Ја некако имам утисак да су она Јарићева бацања преломила против Амера. Чичине тројке не рачунам, тих 9 поена је решило меч.

Јарићева бацања, са оним плавим подочњацима испод ока !!! (после тога за први следећи рођендан добијам његов дрес из клиперса, месец дана сам у њему спавао, нема физичког на којем нисам изигравао њега) Па тек финале, устајем заједно са ћалетом (ја клинац 10 год) гледам и плачем, губимо мајку ти... И тек на тајм ауту ови пуштају рекламе, онај лик на мердевинама КАДА КРЕЧИТЕ, КРЕЧИТЕ, АЛИ СТВАРНО, МАКС ПОЛ НИЈЕ ФОЛ, и мој ћале онако нервозан се продере МА КРЕЧИ САМ !!! То до краја живота нећу да заборавим. . . И на крају колце ! Да се зна одакле смо !

Realno nemamo neku ekipu sto pokazuju i rezultati u kvalifikacijama. Mogao je Duda to mnogo bolje da sklopi. Andjusic,Musli,Paunic... Ne Zato sto su glodari (prva dva) ali prerano je gurati mlade igrace u repku tek tako i ako nisu protivnici atraktivni opet cim dodje malo jaci mi gubimo.

Видићеш ти како ће они проиграти у Партизану. Не би ме чудило да их сјетују да се не труде пуно.

Nema ko sad da nam igra, niko osim Teodosica i Krstica nema ozbiljnu minutazu u ozbiljnom klubu.

Reprezentacija Srbije dolazi i u moj Zrenjanin u ovom kvalifikacionom ciklusu,a mene nikako ne vuce da odem u Kristalnu dvoranu...Onakva sramotna igra u Izraelu i sramotan poraz od osakacene CG pred 20000 ljudi ubili su u meni i najmanju nadu da cemo ikada vise biti ozbiljna Evropska sila...

Idi brate, nasi su to, samo ako vide da ih ljudi i dalje gledaju i navijaju za njih, moze da im dodje iz dupeta u glavu. Imaju nasi kosarkasi nesto sto drugi nemaju, samo treba i sami to da shvate. Ako tokom septembra odem u Bg, sigurno cu pogledati neku utakmicu ako se bude tamo igrala. ;)

Idi brate, nasi su to, samo ako vide da ih ljudi i dalje gledaju i navijaju za njih, moze da im dodje iz dupeta u glavu. Imaju nasi kosarkasi nesto sto drugi nemaju, samo treba i sami to da shvate. Ako tokom septembra odem u Bg, sigurno cu pogledati neku utakmicu ako se bude tamo igrala. ;)

Cini mi se da smo svoj zenit imali 2010 u Turskoj i da to vise nikad nece biti isto,tada su zasluzili finale sa Drim timom...Kao da ih je ona nepravda presekla...Jbt kad se samo setim izasli smo iz bonusa i napravili peti faul za minut i 13 sekundi,to nikad u zivotu nisam video :facepalm:

Ovo sto se desava sa reprezentacijom,me ne raduje ali jos nista nije gotovo,zna se sta je cilj i racuni se svode na kraju.Ali kad mi se oglasi da kazem trener bez mreze uopste-Moka Slavnic meni se digne kosa na glavi.Taj je kritikovao koga je stigao,od Svetislava Pesica do Dude Ivkovica sve trenere znane i neznane drzeci im slovo kako treba da se radi...Jos jedan demagog koji nista nije osvojio kao trener...Svaka cast za igracku karijeru.On sve zna on zna gde skripa on je prvi pozvao neke ljude da igraju za reprezentaciju,osvojeno srebro u Poljskoj je njegova zasluga,brojni otkazi igraca za vreme njegovog mandata su kljuc neuspeha,eto nije on kriv...Covek koji hoce da bude trener on mora da bude i drugi otac tim momcima i da ih vaspitava a on to nije uspeo ni kod kuce...Neverovatno da se javlja danas nakon Izraela da kritikuje a ako se dobro secam i on je izgubio od istog... :krstixf7: :krstixf7: