Jump to content

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Отресоше нас Летонци само тако... укључио сам се у последњој четвртини и кад сам видео да смо постигли једва 40 поена умало ме шлог није опалио на овој ватри од времена. У јуну су буквално све репрезентације које су наступале преко ватерпола, одбојке, фудбала и за крај кошарке прошле као босе по трњу... сва срећа од септембра следе такмичења за медаље па ће ваљда бити боље кад се прођу припреме и будемо комплетни.

Мене више брине ко ће играти у прозорима кад и ми и сточари будемо играли ЕЛ, поготово ако нам ти прозори буду значили нешто.

Moze li meni iko da objasni kako je moguce da odes u nba tolike godine i da ne napredujes ni za milimetar nego cak uspes i da nazadujes kao nasi Bjelica i Bobi ?

Secam se nekih kvalifikacija kad je Milicic iz nba dosao da igra decko je izgledao kao Olajdzuvon licno...kosevi,skokovi,blokade...kako je moguce da je on uspeo da napreduje,a njih dvojica uspeli da nazaduju ?

Cak i u ovom sastavu ovaj rezultat na poluvremenu je sramota ako mene pitate...molimo Boga da promase jer nista ne umemo da odbranimo...

Avramovic umislio da je u nba bez mozga baca neki sut sa pola terena misleci da mu sude slovenci boltuazer i pukl ...komedija...

Borisa kao da samo u megi zna da igra...

Jaramaz nista,da ne bi par trojki Marinkovica mi bi ovo gubili na poluvremenu...

Ristic par dobrih poteza,ali on izgleda kao Kuzmic sa sutem spolja,toliko sporo reaguje sa loptom u rukama...

Nemoguce da su ovoliko losi kao grupa...sta je ovo pobogu ?

Hrvati ostali bez SP, i mi cemo , jer danas svi igraju basket, a mi ne igramo u najjacem sastavu, ove kvalfikacije nisam gledao ni sekund, samo komentarisem naglas, dakle, igras bez pola tima, ne samo ti, vec i ostale reprezentacije koje imaju igrace po NBA i ocekujes neku igru, debilizam. Nema od toga nista, skupe se pre 10 dana i pravi igru, oce to tako, malo morgen. 

FIBA je diletantska organizacija, na ovaj nacin ce da ostanu mozda bez Srbije na SP, bez Jokica i ostalih mozda nekih drugih vedeta, da bi igrali neke cuvene prozore od kvalifikacija koje nista nisu merodavne jer igraju timova sa B ekipama. 

DEBILNO i NEREALNO GLUPO.

hahahahahahahahahahahahaha 74-73...od 71-58 do poraza...moram jos jednom hahahahahahahahahahahahaha

Sram vas bilo bre...

Kao sto rekoh cak i u ovom sastavu mi njih treba da deremo 20 razlike,ali kad ti imas cunjeve umesto igraca i one koji misle da su u aba ili pogubljeni u prostoru i vremenu...

Kako ih urekao Sedlacek da samo treba sacekati da prodje vreme...jbt protiv Belgije da trosimo vreme ????

E pa evo vam pa ga sad trosite do mile volje...sramota...crnogorci poginuse protiv francuza,a mi glumimo neko ludilo...

Ne znam da li da se smejem ili placem. Slutio sam de ce se nesto ovako desiti juce kad su odlozili.Jos nasi idiotski mediji se pale kako ovi nece na teren.

Da se ne lazemo reprezentacija je go k***c. Bobi moze slobodno na FDU da se prebaci. Neka ga tamo neka glumi. Za basket tesko da je vise. Zagorca, Avramovica i ostalu boraniju necu komentarisati.

Pravice oni Saleta Nacionaleta od blata, ono sto smo igrali 2014,15,16,17 je svemirska kosarka za ovo sada. 2019 jeste podbacio, ali to je jedno takmicenje samo. 

Sreca pa ne ne zanima toliko kosarka vise, kao ranije, tako da mi je svejedno manje vise, mislio sam da je stotka od Italijana kuci, lani u kvalifikacijama za OI dno dna bilo, ali ipak sam se prevario. 

Mlako, bezidejno, bez energije...Isto ovako je najbolji tim igrao prosle godine u kvalifikacijama za OI, samo sto imaju veci individualni kvalitet pa ne mogu bas da izgube od protivnika ovog kvaliteta. Ali cim je dosao iole kvalitetniji tim poput Italijana, koji su bili nabrijani, energicni i reseni da odu na OI razbili su nas.

Deluje mi kao da se nikome vise ne igra za reprezentaciju i da je svako novo okupljanje novi teret...od ove cele generacije silnih mvp-jeva koji za repezentaciju nemaju tri utakmice zajedno pa do ovih koji nam igraju u kvalifikacijama koji su eto tu da ima ko da igra.

Svela nam se reprezentacija na spekulacije kome se igra, ko ce da otkaze, ko nece na pripreme i slicne stvari. Promenicemo jos 10 selektora dok nam ne dodje neka nova generacija kojoj se stvarno igra.

Posted (измењено)

Jbg ispasce da smo najbolji basket igrali kod Celafuta (izuzev poslednjeg ciklusa)... Vise na njegovu harizmu, nego znanje.

A zivce mi je pokidao na OI...

Edited by miloshb