Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

17 минута раније, Punkerstein said:

Ja mislim da treba da pitamo Lebrona. Pošto je najbolji igrač svih vremena mislim da bi mu se dozvolio i reprezentativni prelet. Saloa da zamolimo da ga ubedi...

Naravno da sam protiv. Bem ti populizam i globalizam..

Nabice ti komplekse jos Lebron, samo polako

Ok evo Svajcarci sa populizmom izbacise Francuze a mi gledamo 10 prvenstvo zaredom preko TV-a... Jbg kad smo najpametniji

1 hour ago, Са истока Маракане said:

Neki pametnjakovici zamalo da zabrane jednom Robertu Prosineckom da bude trener!
Bojkotovali klub zbog nebitnog lika poput Omica, a sad stranci u reprezentaciji.

A i mi možemo sve da zaboravimo i progutamo, pamćenje kolibrija jer eto fudbal je nabitnija stvar u životu, a Omić je nezaobilazni NBA kalibar pa da nam ne promakne. 

Teška tema u pm. Imaš ovih koji kažu šta ima veze, a imaš i dosta njih koji su izričito protiv toga. 

Sta znam ja sam da igraju samo domaći, medjutim slučaj Dzenkins u košarci bi i mogao istolerisati ili tako nešto. Ali pola tima licno ja ne.

10 hours ago, Lux said:

MIslite da Francuze boli patka sto je Benzema Alzirac ili sto je Kante Senegalac ili tako nesto..

To je uticaj globalnog zagrevanja na Francusku reprezentaciju.  :D

9 hours ago, Lux said:

Nabice ti komplekse jos Lebron, samo polako

Ok evo Svajcarci sa populizmom izbacise Francuze a mi gledamo 10 prvenstvo zaredom preko TV-a... Jbg kad smo najpametniji

Sigurno da je glavni razlog neodlaska to što nam fale šiptari, brazilci, argentinci...I sigurno da u basketu ništa nismo osvojili 20 godina jer nam fale ameri...Ja razumem da nekog radi populizam, razumem i da je nekima Lebron bog, razumem da mašina okreće al ne razumem što i mi treba da se ugledamo na kolonizatore...

Да би репрезентација била Српска, треба да играју Срби. Толико је просто. 

Никакав Џенкинс, никакав Ле Талек.

1 минут раније, Са истока Маракане said:

A kad dobiju pasos, srpski,  da li ih to kvalifikuje da igraju za Srbiju?

Не. Јел би се ти осећао као Филипинац, ако би добио пасош Филипина? Америма, Французима и осталом западном, развијемо свету Србија је исто што и нама Филипини. Далека, релативно непозната земља. 

А и ако дође овде, проведе две, три године, заволи земљу... Да ли може да заволи Србију више него рођену земљу? Ако не може, шта ће нам такав? Ако може, опет, шта ће нам такав? 

Не странцима.

10 hours ago, Punkerstein said:

Ja mislim da treba da pitamo Lebrona. Pošto je najbolji igrač svih vremena mislim da bi mu se dozvolio i reprezentativni prelet. Saloa da zamolimo da ga ubedi...

Naravno da sam protiv. Bem ti populizam i globalizam..

A jel odgovara srpski zet 🙂 

Seferovic i Gavranovic, stara Svicarska loza 😁 Xhaka i Saqiri takodje, stari kozojebi sa Alpa.

1 minute ago, SHERIFF said:

Seferovic i Gavranovic, stara Svicarska loza 😁 Xhaka i Saqiri takodje, stari kozojebi sa Alpa.

sve zavisi kad je predak dosao koliko kolena pre toga pazarila koza sa alpa, pitanje koje koleno i posle kog kolena moze da se oseca domacim 🙂 

3 минута раније, TomicaCZV said:

Не. Јел би се ти осећао као Филипинац, ако би добио пасош Филипина? Америма, Французима и осталом западном, развијемо свету Србија је исто што и нама Филипини. Далека, релативно непозната земља. 

А и ако дође овде, проведе две, три године, заволи земљу... Да ли може да заволи Србију више него рођену земљу? Ако не може, шта ће нам такав? Ако може, опет, шта ће нам такав? 

Не странцима.

Lik se  bavi sportom, uopste ne mora da voli zemlju za koju igra, sta god znacilo "voleti zemlju"! Dodje stranac, ti mu das pasos da bi "zajebao sistem" a on ti treba za reprezentaciju. Pozoves ga ,on odradi posao profesionalno, nauci himnu, peva je i to je to. Ne mora da slavi Slavu ili recituje Njegosa ili Lazu Kostica, dovoljno je da postuje drzavu i da igra dobro i profesionalno za reprezentaciju.

Лик може да се бави спортом по клубовима. Играње за СВОЈУ репрезентацију је ствар избора.

По мени, репрезентација не би требала да плаћа некоме да одради посао, како ти кажеш. Губи се драж том куповином нечега што немаш.

4 минута раније, Iluzionista said:

sve zavisi kad je predak dosao koliko kolena pre toga pazarila koza sa alpa, pitanje koje koleno i posle kog kolena moze da se oseca domacim 🙂 

Njihovi djedovi su jos u sestom veku opstili s kozama podno Alpa.

17 минута раније, TomicaCZV said:

По мени, репрезентација не би требала да плаћа некоме да одради посао, како ти кажеш. Губи се драж том куповином нечега што немаш.

Slazem se, samo sto samim tim sto neko ima pasos Srbije, moze da igra za reprezentaciju Srbije. Da li je on poreklom iz Sumadije ili Somalije ili Zapadne Sahare, nebitno je,  s obzirom da je drzavljanin Srbije.

То што неко има право, не значи да је и нормално и да би тако требало да буде. 

Da se razumemo, imamo mi buljuk ljudi koji su ono da kazem domaci, pa o Srbiji sve najgore. Znamo i koji su to. Ja donekle mogu da razumem i ove tlacitelje belosvetske sto im domicilne igrace trazis lupom. To je rodjeno tu, vrv neku Svajcarsku, Francusku itd vise i oseca svojom nego li zemlju porekla. Moze da bira za koga ce da igra itd..Ali ovo pazariti igraca za reprezentaciju mi je imbecilno...Igraj s cim imas da igras, imamo sasvim solidnu bazu i teraj...Mi i ako treba da se cimamo oko igraca, treba da se cimamo oko nasih gastarbajtera i da ih privolimo da igraju za Srbiju. A to sto Djenka (koji je bratina najveci) ima nas pasos ili Pejdz ili ko sve ne...Ne treba da nas interesuje. Nismo kolonizatori nikad bili bogu hvala i nema sta tu da se prica... A nismo ni Makedonija, koliko god se neki trudili da to postanemo...

Ja itekako mislim da mi imamo reprezentaciju koja npr može uci na ovaj Euro, proci grupu i boriti se za prolaz u narednu fazu(čitaj kao Češka)! To sto je naša realnost drugacija, je neka potpuno druga priča i priča sama za sebe.

Mi kao zemlja moramo potpuno REMONTIRATI fudbalski savez, da tamo udju pošteni i stručni ljudi, onda pokušati objasniti našim "zvezdama" da se za zemlju mora malo vise potruditi i onda na sve to dodje selektor koji zna svoj posao. 

Posted (измењено)

Kad se samo setim strucnjaka nasih ne treba nam Doncic, bolje da su se tu borili a ne neke toboz strance da dovodimo i dajemo pasos, ok ako luks sredi Lebrona ja cu da sredim pankera, vidis kako je Dzordza prihvatio, ali ove sto igraju po evropi ili masu peskirom u nba  neka hvala. 

Edited by Iluzionista