Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

39 минута раније, NemanjaKg__ said:

Screenshot_20210628_103500.jpg

Prema nasem zakonu postoji mogucnost i da otac koristi porodiljsko odsustvo , naravno ukoliko ga majka prekine ..tako da bas nisam siguran da li ce ljubitelj konja da se pojavi na kampu NBA :) 

hteo bih da cestitam kosarkasicama na uspehu, ali da budem iskren odgledao sam samo kraj jedne utakmice i to kad su Sarenac i verovatno bivsa kosarkasica me zabavljali, umalo da izgubiomo cak se primetilo da su komentatori izgubili nadu a mi pobedili.

Jedan sto puta pre toga rekla dobro je vodimo , dok nisu preokrenuli tada su oboje klonuli duhom,  tako los tandem vodjenja utakmice a isto tako nervira i zasmeva 🙂

Sto se tice Jokica, necu da ga branim ali ne razmislja se isto sa 200 miliona u dzepu i 200 evra, moja ljubav prema vama braco forumasi ne bi se promenila ali da imam pare ko pleve ne bih imao vremena za vas, treba trositi.

4 минута раније, Iluzionista said:

hteo bih da cestitam kosarkasicama na uspehu, ali da budem iskren odgledao sam samo kraj jedne utakmice i to kad su Sarenac i verovatno bivsa kosarkasica me zabavljali, umalo da izgubiomo cak se primetilo da su komentatori izgubili nadu a mi pobedili.

Jedan sto puta pre toga rekla dobro je vodimo , dok nisu preokrenuli tada su oboje klonuli duhom,  tako los tandem vodjenja utakmice a isto tako nervira i zasmeva 🙂

Sto se tice Jokica, necu da ga branim ali ne razmislja se isto sa 200 miliona u dzepu i 200 evra, moja ljubav prema vama braco forumasi ne bi se promenila ali da imam pare ko pleve ne bih imao vremena za vas, treba trositi.

Opet ga branis, ups ispravka opravdavas :) 

7 minutes ago, Iluzionista said:

Ko je tražio N. Jokicu da dodje na MCZ i učestvuje u raspravama i svemu ostalom? Ja takvog video nisam... 

Kako znaš da se ne razmišlja isto? Ronaldo i ja razmišljao indenticno, on razmišlja o Bugatiju i ja isto. On o vili u Italiji i ja isto. 

1 minute ago, Babuška Vanga said:

Ko je tražio N. Jokicu da dodje na MCZ i učestvuje u raspravama i svemu ostalom? Ja takvog video nisam... 

Kako znaš da se ne razmišlja isto? Ronaldo i ja razmišljao indenticno, on razmišlja o Bugatiju i ja isto. On o vili u Italiji i ja isto. 

ne druze moj uopste me ne pratis, ti razmisljas  mastas o bugatiju i sve ostalo,  a Ronaldo to zivi 🙂

1 hour ago, Iluzionista said:

moja ljubav prema vama braco forumasi ne bi se promenila ali da imam pare ko pleve ne bih imao vremena za vas, treba trositi.

Onda se pozovu braca forumasi na celonedeljnu terevenku o tvom trosku,da ti pola potrose.  :)

moze cim dodje vreme mog bogatstva ja cu da sponzorisem zurku, a Kajzeru saljem poklon na kucnu adresu samo da mu zena ne bude kuci 🙂 

1 hour ago, Iluzionista said:

У праву си. Онај са 200милиона размишља шта ће да купи сутра. Онај са 200е размишља шта ће да једе сутра. Један има времена на претек, другом је 24х мало. Један нема времена за своју државу од силног одмора, други ипак нађе времена. 

Него да питам какав је љубавни статус ове "мале" Црвендакић ? Зна ли се шта? Питам за друга 😁

Screenshot_20210628-220617__01__01.jpg

Hocu da pokrenem jednu temu sto se tice Ivon...

Videli smo svi kako se devojka bori, kako peva himnu i kako je pobrala sve simpatije i naroda i medija i saigracica.. Mislim kada se ovo bude pricalo za 15-20 godina niko se nece secati da je jedna Amerikanka pomogla da se osvoji zlato...

E sad hocu da pitam da se ovo desilo u muskoj kosarci ili u muskom fudbalu.. Da imamo nekog Amera u 12 igraca tipa na poziciji 4 jer aj da kazemo da smo tu najtanji ili trojka ili da imamo beka ili veznjaka ili stopera stranca... Igrali bi sad EP i imali neke uspehe, ja ne znam sto uvek glumimo Bilbao Istocne Evrope .... Ima toliko Brazilaca bekova ili napadaca ili zadnjeg vezih igraca i mi glumimo ludilo i ne prihvatamo ono sto je verovatno neminovnost.. MIslite da Francuze boli patka sto je Benzema Alzirac ili sto je Kante Senegalac ili tako nesto... Ljudi osvojili zlato na svetskom... Ali mi ovde glumimo ludilo i eto zato gledamo EP 20 godina preko TV-a.... To je neminovnost koja bi nam mnogo pomogla da ostvarimo uspehe... KOJE OCIGLEDNO NE BI SMETALI NACIJI KAO U SLUCAJU IVON gde niko ne jebe majku njoj jer je Amerikanka... Mnogo smo postali licemerni..

Ne zelim nikakvu raspravu i svadju, ovo je neko moje razmisljanje jer glumimo ludilo i zato nemamo rezultate 

Mislim da je to povezano sa Milparovom tezom o devetom ešalonu ozbiljnog sporta. Možemo da dovedemo i 5 kineza da igraju stoni tenis ne bi mi smetalo, al bi mi smetao Larkin na pleja :) 

Није Ивон једина, била је и 2015-е чини ми се Пејџ јој презиме.

14 minutes ago, Lux said:

Hocu da pokrenem jednu temu sto se tice Ivon...

Videli smo svi kako se devojka bori, kako peva himnu i kako je pobrala sve simpatije i naroda i medija i saigracica.. Mislim kada se ovo bude pricalo za 15-20 godina niko se nece secati da je jedna Amerikanka pomogla da se osvoji zlato...

E sad hocu da pitam da se ovo desilo u muskoj kosarci ili u muskom fudbalu.. Da imamo nekog Amera u 12 igraca tipa na poziciji 4 jer aj da kazemo da smo tu najtanji ili trojka ili da imamo beka ili veznjaka ili stopera stranca... Igrali bi sad EP i imali neke uspehe, ja ne znam sto uvek glumimo Bilbao Istocne Evrope .... Ima toliko Brazilaca bekova ili napadaca ili zadnjeg vezih igraca i mi glumimo ludilo i ne prihvatamo ono sto je verovatno neminovnost.. MIslite da Francuze boli patka sto je Benzema Alzirac ili sto je Kante Senegalac ili tako nesto... Ljudi osvojili zlato na svetskom... Ali mi ovde glumimo ludilo i eto zato gledamo EP 20 godina preko TV-a.... To je neminovnost koja bi nam mnogo pomogla da ostvarimo uspehe... KOJE OCIGLEDNO NE BI SMETALI NACIJI KAO U SLUCAJU IVON gde niko ne jebe majku njoj jer je Amerikanka... Mnogo smo postali licemerni..

Ne zelim nikakvu raspravu i svadju, ovo je neko moje razmisljanje jer glumimo ludilo i zato nemamo rezultate 

Drugačija je situacija sa ovim Amerikankama, ja ne znam kakva je njihova veza sa Srbijom, a drugačije je ovo sa Benzemom i ostalima. Dosta njih je 2. generacija, znači rodjeni u Francuskoj. Meni ne bi smetalo da neki igrači kao Dzenkins recimo igraju za Srbiju ili šta znam da je Odada neki igrač pa da zaigra za nas. 

Neki pametnjakovici zamalo da zabrane jednom Robertu Prosineckom da bude trener!

Bojkotovali klub zbog nebitnog lika poput Omica, a sad stranci u reprezentaciji.

Da se razumemo, ja sam za ako je u pitanju neki Dzenkins ili u fudbalu LeTalek recimo, ali dovesti nekog bezveze I dati pasos, to je po meni besmisleno.

Uvek protiv  bilo da je to Dzenkins ili LeTalek ili nzm ni ja ko. Pasos neka daju kome hoce ali stranac u repreentaciji jok. Cela poenta i ideja reprezentacije je da igraju najbolji igraci jedne zemlje, pa da odmere snage sa najboljim igracima druge zemlje. Ako je to ludilo neka bude ludilo. Pa sta ako nemamo rezultata, kad budemo dobri i zasluzimo imacemo ih. Sto se tice amerikanke sada i pre kada je igrala Pejdz, to je apsolutno povezano sa tim sto je zenska kosarka deveti esalon ozbiljnog sporta. Mozemo da se zajebavamo i pravimo fore ali to je tako.
Kada bi to uradili u muskoj kosarci ili fudbalu, ne da bi samo "bojkotovao" reprezentaciju nego bi navijao svim srcem za protivnika.

Ja mislim da treba da pitamo Lebrona. Pošto je najbolji igrač svih vremena mislim da bi mu se dozvolio i reprezentativni prelet. Saloa da zamolimo da ga ubedi...

Naravno da sam protiv. Bem ti populizam i globalizam..