Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Najvece pisanje po Jokicu ce biti  eventualno odazivanje Bogdanovica, pogotovo ako udju u finale istoka sto je sad vrlo  realno i tamo odigra jos 5-6utakmica.

Uopste nije morao da igra kvalifikacije, ali za OI je mogao komotno da se iscima.

Od 30. jula 2020 godine (datum pocetka tekmi u bubbleu prosle sezone) do danas, odigrao je:

- 27 utakmica u bubbleu. Od toga 8 tekmi manje vise bez brige i 19 tekmi surove makljaze u plejofu. 

- Odigrao je 72 utakmice u regularnoj sezoni 20/21 sezone

- Odigrao je jos 10 utakmica u plejofu. 

Za to vreme nije propustio nijednu tekmu, imao prosek od preko 35 minuta po tekmi i nosio ekipu koja je bila osakacena povredama. Dakle za 10 ipo meseci je covek odigrao 110 tekmi ozbiljne kosarke kao apsolutni nosilac plejof ekipe. Uz to on nije Mr. Fitness, vec neko ko kuburi sa spremom i kilazom. Nesto sto nikada nije bio problem raznim Gasolima i sl. Zaboravljaju ljudi da cela Evropa pola godine i vise loptu nije pipnula!!!

Ono sto svi zaboravljaju je da mi pored svega toga kao repka imamo prepotopski sistem pripreme za velika takmicenja. Ubedljivo prvi od svih ulazimo u pripreme i najduze nam traju. Jebava te neko mesec dana po planini. Samo hocu da se podsete pojedinci koliko povreda smo pretrpeli na pripremi repke zadnjih 10 godina. Te NBA Zvezde su uvek  imale poptuno drugaciji tretman u reprezentacijama. Gasol je znao da dodje 10 dana pred veliko takmicenje u repku. Djinobili se cekao da uhvati formu na pola turnira itd. itd. 

Opet, naravno da je mogao on da kaze da hoce i da dodje. I onda kad ima kurton prvenstvo i ne pokida, opet bi bio kriv svima. Jer onda bi bilo "E za Denver moze da gine i trpa a gledaj na sta lici za reprezentaciju". On svoju karijeru drugacije vrednuje i ceni. Svoj legacy vidi u tome da ce ceo svet da ga zna kao jednog od najvecih, a ne da bude lokalni baja u Srbiji jer je ishao na takmicenja repke. 

Igranje za reprezentaciju predstavlja igranje lokalnog baje u Srbiji?

Pa svaka ti cast

1 минут раније, SHERIFF said:

Misli globalno, karaj lokalno.

Jebu "njini" al jebu i "nasi" ...kako god Srbadija jebena strana uvek 

Ako Jokic zeli sledece sezone da pravi ozbiljne rezultate i titulu treba mu pauza, ako je ne napravi odrazice mu se na sledecu nba sezonu. Potrebna je pauza svakom sportisti.

Znaci za reprezentaciju igraju samo oni koji nece da prave ozbiljne rezultate vec otaljavaju u klubovima 

11 минута раније, keyser_soze said:

Igranje za reprezentaciju predstavlja igranje lokalnog baje u Srbiji?

Pa svaka ti cast

Naravno. U sportu su reprezentacije revijalna takmicenja...

Сада, MannyCalavera said:

Naravno. U sportu su reprezentacije revijalna takmicenja...

E izvini nisam znao....Ono sto pevaju Italijani dok se intonira himna , Brazilci zagrljeni , pa svi oni sto placu na postoljima dok pevaju himnu to je samo obican vid licnog marketinga 

Ne znam cemu uporedjivanje ovog balavca sa starijim domacim i stranim igracima koji su ostavili traga u svojim reprezentacijama a tek onda odjavili ucesce 

4 minutes ago, keyser_soze said:

E izvini nisam znao....Ono sto pevaju Italijani dok se intonira himna , Brazilci zagrljeni , pa svi oni sto placu na postoljima dok pevaju himnu to je samo obican vid licnog marketinga 

dokle ce covek da se izvinjava i da mu to prolazi 🙂  

Ти канда да не знаш са ким имаш посла .

Све после Југославије и "Хеј словени" за нашег друга је више него ревијално,необавезно,смор
,ретроградно..

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Mozda ce biti malo vise razumevanja za Jokica.

https://sportklub.rs/kosarka/nba/lebron-o-povredama-upozoravao-sam-nisu-me-slusali/

Kljucne recenica.

„Niko nije želeo da me sluša kada je reč o (ranom) početku sezone. Znao sam tačno šta će se dogoditi. Samo sam želeo da zaštitim dobrobit igrača, a to je u krajnjoj instanci proizvod naše igre. Nisu ove povrede samo ‘deo igre’, već nedostatak odmora pre novog početka.

5 minutes ago, Iluzionista said:

Mozda ce biti malo vise razumevanja za Jokica.

https://sportklub.rs/kosarka/nba/lebron-o-povredama-upozoravao-sam-nisu-me-slusali/

Kljucne recenica.

„Niko nije želeo da me sluša kada je reč o (ranom) početku sezone. Znao sam tačno šta će se dogoditi. Samo sam želeo da zaštitim dobrobit igrača, a to je u krajnjoj instanci proizvod naše igre. Nisu ove povrede samo ‘deo igre’, već nedostatak odmora pre novog početka.

Evo čim ti meni razjasnis kako su fudbaleri odradili sezonu 2019/20 i sezonu 2020/21 i izmedju toga utakmice za reprezentacije u kvalifikacijama, završili sezonu i odmah gas na Euro ili Kopa Ameriku. 

Cim mi to objasnis, ja priznajem da ste upravu.

2 minutes ago, Babuška Vanga said:

Evo čim ti meni razjasnis kako su fudbaleri odradili sezonu 2019/20 i sezonu 2020/21 i izmedju toga utakmice za reprezentacije u kvalifikacijama, završili sezonu i odmah gas na Euro ili Kopa Ameriku. 

Cim mi to objasnis, ja priznajem da ste upravu.

ne znam sta da ti objasnim i nema potrebe da priznas da sam u pravu jer ja nista ne tvrdim samo iznosim cinjenice, pogledaj poslednji post ne pricam o pravu vec o razumevanju. A dotako sam se fudbala samo da opisem nasem reprezentativce. Fudbal i kosarka nikad nisu imali te slicnosti, u kosarci od kad znam za sebe ima otkaza mocart je napravio hronologiju otkaza nasih igraca interesantno obrazlozenje Vlade Divca koja je po meni svakako manje zahtevna od Jokiceve.

Kazem nema sta da budem u pravu vec mislim da je ovo razlog otkazivanja napisao vec

1 hour ago, Iluzionista said:

Ako Jokic zeli sledece sezone da pravi ozbiljne rezultate i titulu treba mu pauza, ako je ne napravi odrazice mu se na sledecu nba sezonu. Potrebna je pauza svakom sportisti.

a svajko ima pravo da ga razume koliko hoce. Ja kao bivsi sportista mogu da pricam d aje odmor bitan .

Za mene kljucna recenica od Lebrona.

Nisu ove povrede samo ‘deo igre’, već nedostatak odmora pre novog početka.