Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Ustasa.

7 minutes ago, Zvezda le said:
Da , sram bilo administratore tolerisu pisanje za srpskog reprezentativca da je MVP. FUJ! Banujte me na 3 godine , realna kazna

Da, sram bilo administraciju da tolerisu prozivanje MVP za nekog ko tvoj klub ne moze ocima da smisli. Urami ovo iznad kreveta.

- Ja sam Srbin osećam se tako, a kada vidim da se ovde ne poštuju najbolji, da nemam autoritet kao  reprezentativac, razmišljam o tome da li da igram za nacionalni tim ili ne. Neka im onda igraju Dženkins, Lazić, Simonović. Ne vređam nikog samo kažem - rekao je Bogdanović.

[emoji8]

Edited by Valar_Morghulis

Da, najveci problem sigurno je taj sta on misli.. sigurno je to.

Ti si admin valjda ovde, ne reagujes na vredjanje Lalatovica, bivseg igraca TVOG kluba, kapitena, na drugoj temi, al ovde ga bacas u nesvest na grobarskog isprdka.

S.Đ. je pokušao  i za malo da uspe (da sjebe i ovu utakmicu uvođenjem Birčevića) i onda kada je Milutinov došao na 5 a Jokić na 4, Lučić. Bogdan i Jović to je izgledalo sasvim drugačije.

Bogdan ima nestvarne procente ALI utakmicu ne dobija najbolji poenter u timu (nije bez značaja ali nije najbitniji faktor) već utakmicu dobijaju drugi, treći i četvrti timski poenter jer Bogdan će dati svojih 20-30 poena ali treba neko da da nekih 60 da bi pobedili. Osim toga i odbrana je bitna, kada smo je zategli malo i kada smo zadržali koncentraciju rezultat je došao.

Najgori deo ovog tima je stručni štab na čeku sa ćelavom prevarom.

Lepo od Đorđevića što se konačno pojavio na prvestvu.

Definitivno je presudila promena odbrane na piku u drugom poluvremenu.

Preuzimanje se pokazalo kao bolje rešenje s obzirom da Česi ne poseduju zavidan individualan kvalitet.

Kad proradi srpski inat nije to inat nego kvalitet igraca koji su u datom trenutku na terenu... Sto nismo igrali leprsavo tako kad su bircevic raduljica na terenu? 

Greske su bile jokic na 4 i pojedini igraci sa klupe a ne teo i milosavljevic  kvalitet pojedinih igraca sa klupe i trener nas je kostao trofeja!!!! 

2 минута раније, Valar_Morghulis said:

Ti si admin valjda ovde, ne reagujes na vredjanje Lalatovica, bivseg igraca TVOG kluba, kapitena, na drugoj temi, al ovde ga bacas u nesvest na grobarskog isprdka.

Daj ne zajebavaj, Lalatović zbog onog "preko grla" rukom treba na stub srama da bude stavljen, dečko se previše utripovao.

Pobeda za kraj , sta reci mogli smo i morali više , al bitno je da nismo pali nakon onog bolnog poraza od Argentine. Sad sa Kokoškovim u pohod na Olimpijske igre. A mi se okrećemo našoj Zvezdi?⚪?⚪

On 9/13/2019 at 12:22 PM, Valar_Morghulis said:

Pljuvao jer izneo misljenje koje deli 50% Srbije? Jesmo vala u ***** nebeski narod, satrase nas...

Vi koji pljujete ga jer je rekao da treba da se pomrimo da Kosovo nije nase, ajde lepo trobojku na ledja pa idite u Pristinu. Cega se bojite, valjda ste na svojoj zemlji. Eno ih igraju fudbal, kosarku, eno ih na Olimpijadi..

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Ove negativne su ti dali ovi koji imaju muda da odu dole sa nadom zastavom... :D

23 минута раније, Valar_Morghulis said:

Kaд смо већ код тога, скоро беше прича о новој страници админа, да неће бити више вређања играча бивших или садашњих. Да је тралалалатовић увреда курацпалац и онда дође лик и каже Калиноглу и сви га подрже. 

Ако сте доследни, онда сте доследни за све. Ако не, онда који ***** сте бановали раније? Јел ћете бар да се извините људима који су бановани тада? 

Na pitanje novinara u Kini da li ide, Đorđević je odgovorio:
Čuo sam o tome. Istina je da su mediji pisali o tome. Odlazim, reći ću to sada“, rekao je Aleksandar Đorđević novinarima u Kini na konferenciji za medije posle utakmice sa Češkom Republikom.

Potom je pojasnio svoju odluku...
"Da, rekao sam već igračima, red i vreme je. Nije bilo razgovora o mom nastavku, niti ne, za sada. Na meni je da se povučem i da ne očekujem nikakav razgovor. Znam kada trener treba da napravi prvi korak, osećam obavezu kada to treba da napravim. Nažalost odlazim u trenutku kada nismo napravili rezultat", rekao je Đorđević.

Đorđević je istakao da je ovakvu odluku doneo još pre početka Svetskog prvenstva u Kini.
"Odlučio sam da odem još pre Svetskog prvenstva, ide život u drugom smeru. Želim da leto posvetim porodici, jer joj dugujem puno. Nije bilo lako, od kvalifikacija, do takmičenja, svašta smo prošli, od povreda, turnira.... Zahvalnost ljudima iz KSS, Daniloviću, Đilasu koji me je postavio i Bodirogi kao direktoru. Želim da se zahvalim svim saradnicima svih ovih godina. Napravili smo iskrenu, dobru priču", zaključio je Đorđević, a potom napustio salu za medije.

Hvala za sve i srećno??⚪

Bar je imao obraza da sam saopsti, sobzirom da fudbalski treneri ostaju do zadnje varnice

14 минута раније, Vladimir said:

Bar je imao obraza da sam saopsti, sobzirom da fudbalski treneri ostaju do zadnje varnice

Хвала му за сребрне медаље али три неуспеха време је да иде сада ће Србија са новим селектором поново освајати златне медаље

Hvala Sale i srećno u daljoj karijeri, pa možda nekad da uzmeš i tu zlatnu medalju. Do tada, nadam se da će naslednik biti i uspešniji, a najmanje jednako uspešan. 

Bircevic, Simonovic i Raduljica da imaju obraz sami bi se povukli. Beskorisni su

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

U Spaniji iskusni igraci sluze da ove neiskusne uvode u sistem. Da ih neato nauce. Kod nas iskusni igraci sluze da uzmu mesto nekim mladim, koji ce nekad morati da se prikljuce reprezentaciji.