Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

8 minutes ago, SHERIFF said:

A kosarka je pickin dim sto se tice trosenja u odnosu na fudbal. 

I na sve to, svi ti igrači konstatno igraju klub-reprezentacija-klub-reprezentacija i ne gase. 

Ovaj gospodin preskoči ove za kvalifikacije, pa se onda i razmišlja da li da igra. 

Sto se mene tiče, ne mora vise nikad zaigrati. Neka zabavlja zlotvore Američke.

Kratko pamcenje bas za neke.

Vlade Divac - 1997 je bio gde? 1998 je bio gde? 2000te je bio gde? 2001 je bio gde? 2003ce? 2004te? Covek je celu drugu polovinu svoje karijere odjebo repku zarad NBA. Lagano

Djordjevic - 1998me se oprostio od reprezentacije sa nepune 31, a nastavio da igra za klubove i kintu jos 7 godina. 

Stojakovic - Igrao je do 2011. godine a za repku je igrao 2000-2003. 

Pre neki dan kad se popickao sa Bukerom, naslov u fazonu, obezbedjenje jedva zaustavilo Jokicevu bracu da ne upadnu na teren.

Obezbedjenje, mrsava Vijetnamka 150cm 🤣

448338_jokic_f.jpg

Da li vi stvarno mislite da Jokić manje voli Srbiju od npr.Teodosića? I da li stvarno mislite da se ljubav prema zemlji u kojoj si rođen oličava u učešću u reprezentaciji? Ako mislite, onda ja više ne želim da učestvujem u bilo kakvoj raspravi. Niko ne može da me ubedi da voli ovu zemlju više od mene. Godinama ne navijam za fudbalsku repretentaciju. Da li sam zbog toga manji patriota? 90% bih reagovao kao Jokić. Čovek ima neke druge prioritete u životu. Nisu sve u životu OI. 

1 minute ago, Iluzionista said:

to radi iz ljubavi

Iz čega god da radi, radi! 

Sramotan, stidan, sebičan i jajarski potez. 

Nema me vise poyyyyy

ma to su novinari seratori, momci nisu ni pokusali vec su u fazonu da ih vide. Inace kad je Milicic draftovan pa zapalio u Ameriku poveo je starijeg Jokica ubacio ga u neki koledz to klubovi srede da bi ovaj imao cimera drustvo, a ovaj kako sam cuo pravio zurke a Darkec bio gost 🙂 

1 minute ago, Babuška Vanga said:

Iz čega god da radi, radi! 

Sramotan, stidan, sebičan i jajarski potez. 

Nema me vise poyyyyy

nemoj da pricamo o necemu sto ne znamo, to je profesionalna kosarka, nemam sumnju da bi voleo da igra za reprezentaciju samo mu je licna karijera vaznija od repke, sto kaze Manu nije jedini samo se lako zaboravlja.  pozz i ne zameri niti branim Jokica niti imam nesto protiv pa da kontram samo pokusavam da objasnim nije sve u crno ili belo uvek je nesto izmedju.

7 минута раније, MannyCalavera said:

Kratko pamcenje bas za neke.

Vlade Divac - 1997 je bio gde? 1998 je bio gde? 2000te je bio gde? 2001 je bio gde? 2003ce? 2004te? Covek je celu drugu polovinu svoje karijere odjebo repku zarad NBA. Lagano

Djordjevic - 1998me se oprostio od reprezentacije sa nepune 31, a nastavio da igra za klubove i kintu jos 7 godina. 

Stojakovic - Igrao je do 2011. godine a za repku je igrao 2000-2003. 

Pedja je imao problem sa Zeljkom Obradovicem zato nije igrao 2004 i 2005. Divac je pre toga igrao koliko velikih takmicenja. Divac Djordjevic su zaduzili ovu zemlju. Celafuto je povredjen na jednoj nozi igrao 98. Da ne pricam sta su oni sve osvojili i koliki udeo imaju kao i Bodiroga Rebraca. Brani nesto neodbranjivo mislis kao ludi Zeks da je Amerika sve samo pare i slicno. Sto je onda Lebron igrao na 3 OI. 

Posted (измењено)

Manje voli od Teodosica, i olicava se u ucescu u reprezentaciji. Nie regrtuovan za vojsku pa da ide da gine i raatuje nego da igra jebenu kosarku.

Edited by IBRS

Divac ima deset medalja sa seniorskom reprezentacijom, Djordjevic 6 kao igrac, tri kao trener, 9 ukupno, daj da Joka prvo sakupi polovinu ucesca od tog broja, ucesca, ne medalja, pa da ih stavimo u istu recenicu. Kad se vec porede babe i zabe.

1 минут раније, NemanjaKg__ said:

Pedja je imao problem sa Zeljkom Obradovicem zato nije igrao 2004 i 2005. Divac je pre toga igrao koliko velikih takmicenja. Divac Djordjevic su zaduzili ovu zemlju. Celafuto je povredjen na jednoj nozi igrao 98. Da ne pricam sta su oni sve osvojili i koliki udeo imaju kao i Bodiroga Rebraca. Brani nesto neodbranjivo mislis kao ludi Zeks da je Amerika sve samo pare i slicno. Sto je onda Lebron igrao na 3 OI. 

Ispostavilo se da nije samo Pedja problem kada su neslaganja sa Zeljkom u pitanju.

3 минута раније, SHERIFF said:

Divac ima deset medalja sa seniorskom reprezentacijom, Djordjevic 6 kao igrac, tri kao trener, 9 ukupno, daj da Joka prvo sakupi polovinu ucesca od tog broja, ucesca, ne medalja, pa da ih stavimo u istu recenicu. Kad se vec porede babe i zabe.

Ispostavilo se da nije samo Pedja problem kada su neslaganja sa Zeljkom u pitanju.

Svaka mu cast kao selektoru na 95 96 97 i 98 ali debakli 2004 i 2005 su njegovi iako je on optuzio igrace na kraju. 

1 минут раније, StraleEee said:

Smailagic sebe ni ne smatra Srbinom

I onda ce da se iscudjavaju kad pitam da li bi Zvezdino interesovanje za njega proslo.

2 минута раније, StraleEee said:

Smailagic sebe ni ne smatra Srbinom

Pa to sam ja i pisao zasto ga Delije nece...

13 минута раније, IBRS said:

Manje voli od Teodosica, i olicava se u ucescu u reprezentaciji. Nie regrtuovan za vojsku pa da ide da gine i raatuje nego da igra jebenu kosarku.

Ljubav prema zemlji u kojoj si rođen se oličava u tome da li ćeš nakon završetka karijere da živiš u Srbiji, i u njoj trošiš pare koje si zaradio, ili ćeš kao neki da ceo život provedeš u Monte Karlu. Da li ćeš da renoviraš hipodrom u Somboru od kojeg će da žive neke porodice ili ćeš da kukaš što ti država ne pokloni kompleks u Beogradu....

Jedno plaćeno lečenje za bolesno dete, jedna zbrinuta siromašna porodica, jedna otvorena kafana u kojoj će neko da zarađuje za život je vrednije od bilo koje reprezentacije ili usranih OI. 

Izlazim iz ove polemike, više nikakvog smisla nema. Podrška za Jokića. Veća je legenda od Divca, Đorđevića, Bodiroge.....Svi bi oni dupe dali, a ne bilo koji rezultat reprezentacije, za ono što je on u NBA postigao. 

Pocinju vesti sa Jokicem ,svaki dan ,ponosni svi na njega ,patriota ovo ono kurci palci  ,i onda on naravno PRC 

svako ima pravo na svoje misljenje i nikom ne zelim da drzim lekcije 

ali sto se mene tice mrs  

Evo vam ga Jokic i Misko Raznatovic pa im vi pravite serijale na rts i promociju agencije Beobasket... 

Vucicu reaguj