Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Al' zamisljam kako trener Denvera savetuje naseg selektora kako da iscedi maksimum iz svog glavnog igraca. Bitnija coveku reprezentacija Srbije od svog Denvera bokte. 

Toliko sam vrhunskih stvari procitao o tome, stvarno nemam reci. :D 

Koji je tu njegov interes? Sarma, jagnjetina, rakija, Fristajler i Lepenski vir? 

+dame lakog morala i bakšiš od Jokare sa pet nula ,za početak sasvim dovoljan razlog.

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Posted (измењено)

Sad Meloun  odgovara a Kaminski ne odgovara nema vecih licemera od nas! 

Strucni stab je prejak 

Edited by Asta Cohones

Ma naravno da bi i Kaminski odgovarao ali kao i u fudbalu (u društvu kod nas uopšte) vredi "koliki je moj deo" a to sa Kaminskim nema...Hoću reći ko zna kakvi se dilovi vrše ispod žita (jer kako objasniti pozivanja Birčevića i Raduljice). Ucene reprezentacijom (od strane grobara SRB košarke) i ko zna šta još, a opet su se infiltrirali (samo su bili par godina pritajeni) u KSS i opet vedre i oblače našom košarkom.

Ne znam dal znate Maloun je dugo bio pomocni trener, i tad je najcesce bio zaduzen za odbranu sto je paradoks jer mu je Jokic godinama miljenik a nije defanzivac. Koji je interes pa damu ne vratimo Jokica u Denver kao prosle godine za pocetak. Svaka cast Kokoskovu da mu to ne smeta jer je paradoks pomocni trener u NBA a Maloun u reprezentaciji zamenili uloge. Maloun treba da bude vise od savetnika, vise da budu kao tandem gde je Kokoskov na papiru i protokolu glavni a Jovanovic i Milojevic eto prilike da uce od dva majstora stvarno velika cast bas imaju srece. Meni se ova ideja svidja jer postoje price od pre a i podaci da je bas on bio pomocni trener pre stvaranja Goldenstejta i da je bio zaduzen za odbranu a svi znamo kakvi su defanzivci Tompson i Grin a sad Geri Heris u Denveru, a pre toga je bio na istom mestu pomocni u Klivelandu za vreme prvog mandata Lebrona kad su pravili kao najmlađa ekipa velike rezultate.

Posted (измењено)

Kokoskov objavio spisak:

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja)
Miroslav Raduljica (Đangsu Dragons)
Nikola Rebić (Jenisej)
Dejan Todorović (Andora)
Aleksa Avramović (Estudijantes)
Marko Simonović (Cedevita Olimpija)
Dejan Кravić (Obradoiro)
Dalibor Ilić (Igokea)
Ognjen Jaramaz (Partizan)
Uroš Trifunović (Partizan)
Rade Zagorac (Partizan)
Novica Veličković (Partizan)
Aleksa Radanov (FMP)
Stefan Đorđević (FMP)
Ognjen Dobrić (Crvena zvezda)

Jbt kenja mi se od Velickovica vise. Zar se taj nije oprostio od reprezentacije?

Edited by miloshb

Jel ovo nema Ristića najkorisnijeg igrača dosadašnjeg toka VTB lige?:cudi11: 

Zasto nema na spisku najboljeg dojucerasnjeg pleja evroligaske ekipe koja jos u konkurenciji, pretendovanja da udje u borbu za top 8.

Zagorac, Novica i Trifunovic?? Je l' se ovde neko drogira? Lik kojeg pljuje svaki franjevac, starac od stotinu ljeta koji moze da igra samo nalozen na GTR sektu i klinac sa 2 minuta u proseku? Za Jaramaza i kontam, on je jos i medju boljima sa tog 'spiska'.

Samo polako ,ovo je tek početak ,ponovo su oni zajašili ,utoka presednik kss peva navijačke pesme ,bira selektora koji odmah pokazuje svoju klubašku opredelenost (niko od naših ne zaslužuje da bude pozvan) ali zvati ovu trojicu ,sramota je blaga reč 

Posted (измењено)

Zagorcu malo nedostaje da bude najogavnija njuska iz komsijskog obora. A nije da je tamo mala konkurencija.

Meni se ovaj spisak ni malo ne svidja. OK ovi sto pikaju Evroligu nisu mogli biti pozvani, ali brate... Zoves Novicu i Simona koji su se oprostili od reprezentacije, zoves Zagorca koji je komedijas (jedino sto uspesno radi je sto place posle svake utakmice). A sta tek reci za Raduljicu!?

Ili nisu imali koga, pa su vukli nazad ove iz penzije, ko mi Sakotu.

Edited by miloshb

Ovo je nužni spisak za ovaj kval turnir, nema NBA igrača...Opušteno.

Sto recimo na spisku nisu Dangubic i Mitrovic. . .?

Iako mi je drago što se Đorđević našao na spisku, bojim se da je to značilo da će Ristić izvisiti. Naravno ne zbog kvote igrača koji imaju veze sa Zvezdom, već zato što su tu sigurniji Kravić i Raduljica :mrgreen:

Zagorac je ogavan u svakoj kombinaciji, a uz to i nema neku sezonu. Takođe nisam siguran šta Kokoškov očekuje od Veličkovića s obzirom da ima problema da istrpi i trenutni ritam utakmica. 

Dobra stvar je što deluje da ima prostora za Radanova. 

Izuzetno sam zadovoljan sto osim Dobrog nema vise nasih igraca na spisku, samo nam jos debilni prozori fale.

Protiv koga igramo mi uopšte?

Očajan je ovo sastav, možemo i da se ne kvalifikujemo vrlo lako..