Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

On 5/31/2021 at 2:22 PM, dikili kontakt said:

Bio sam ubedjen da Smailagic igra za BIH.

Ja sam bio ubedjen za Dalibora Ilica.

Mi smo na 4 pretanki, jedino resenje je Kalina na 4. Nesto ne vidim da je Pokusevski cetvorka, koliko god da je visok. On mi je za spolja 1,2,3.

Nerealno smo jaki. Teodosic koliko god da je mator igra odlicno, pa smo uz Micica i Jovica bas jaki na pleju. Na dvojci Bogdan odskace, ostatak konkurencije jako pristojan, Guduric, Nedovic, Andjusic, Avramovic, solidna napadacka resenja. Na trojci Lucic u formi zivota, Dobric po mom misljenju legitiman clan rotacije, Deda moze da posluzi. 

Na cetvorci sam Bjelica i Kalina da krpi, ne vidim ja tu trecu opciju. Smajlagic mi nije za cetvorku, vise je centar. 

Na centru Jokic, Milutinov i Petrusev. Zlo i naopako. Jokic vanzemaljac, njegova igra se ne moze uporediti sa necim pre, Milutinov klasicna Jugoslovenska skola, a Petrusev klasicna Americka skola. 

Ozbiljnu reprezentaciju imamo. Mozda je pravi trenutak da se ozbiljno posibamo sa Amerima u najjacem sastavu. Ja mislim da mi njih mozemo da dobijemo. Ako bi uspeli da odigramo odbranu na ozbiljnom nivou. Da im ne dozvolimo rani napad. Ako bi uspeli da im ne dozvolimo otvorene suteve za 3 u ranoj fazi napada. Neminovnost je da oni ubacuju. Ako budu ubacivali u 15. sekundi napada, zatrpace nas. Zato moramo da ih cuvamo siroko, na 10 metara, sto manje da nam ubace trojki. Ako ih nateramo da napade zavrsavaju iza 20. sekunde imamo sanse. Naravno nema smisla da mi nase zavrsavamo ranije, koliko god da nam dozvole. Treba da se drzimo za njih besmislenog stila. 5-6 kretnji, bez nekog preteranog smisla, nekoliko dodavanja. Potrositi 15-16 sekundi, pa krenuti u realizaciju napada. 

za kvalifikacije ili skroz ?

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/nikola-jokic-ovog-leta-nece-igrati-za-srbiju/390315

nisam iznenadjen cak sta vise razumem, ali kako radi uprava Denvera ja ne verujem da ekipa moze do titule bez dosta srece, kao na primer danas ako Bruklin bude fit titula ide u Bruklin ostali mogu da se slikaju.

Iskreno me zabole ona stvar kako on igra za Denver. Obican ***** od coveka. Jedan Po Gasol  od 2001 propustio dva takmicenja zbog povrede. Ali je Po car kao i Dirk a ovo je obicno govno. Zelim mu iskreno da polomi nogu i izgubi celu sezonu. 

13 минута раније, Iluzionista said:

za kvalifikacije ili skroz ?

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/nikola-jokic-ovog-leta-nece-igrati-za-srbiju/390315

nisam iznenadjen cak sta vise razumem, ali kako radi uprava Denvera ja ne verujem da ekipa moze do titule bez dosta srece, kao na primer danas ako Bruklin bude fit titula ide u Bruklin ostali mogu da se slikaju.

Ovog leta. Dakle komplet.

Nemanja objasnio. 

Posted (измењено)

Ja coveku uopste ne zameram, ali kao sto rekog Denver da osvoji titulu tesko jednostavno fransiza slaba i slabo se radi, Jokic je rezultat srece a trener je dobar. Iskreno Jokicu bi bilo bolje da igra olimpijske verujem u medalju. Ali jbg korona je uticala, prosle sezona zvarsena skoro bez paize pocela ova stvarno je potrebna pauza nba igracima koji imaju uloge kao Jokic plus igrali PO, stvarno je potrebna pauza ako zeli dobru sledecu sezonu, samo ja se vracam na ono posmatrajuci Denver ta fransiza nema kapacitet, na kraju nece imati ni titulu a ni medalje al dobro nije laka odluka svakako. Jokic je odigrao 72 utakmice i da je odigrao sve ovo leto sledeca sezona u nba pitanje koliko bi telo sve to podnelo koliko bi se lakse povredio. Problem je sistem. Lebron je otkazao OI pa je bila prica zbog crtanog a ja sam 100 % siguran da je razlog skoro isti kao kod Jokica. Da se razumemo i meni je krivo samo razumem situaciju Jokica. Pitanje da li bi nesto promenilo da su dobili metlu od Portlanda ili da nije bilo PO. Medju velikim zvezdama uvek se ozbiljno vodi racuna o telu, sta vise neki igraci u nba preskacu utakmice zbog toga.

Edited by Iluzionista

Lebron ima 36 godina kakve veze on ima sa Jokicem. Ovaj potez je sramotan.OI se propustaju samo ako si povredjen. Kad ako ne sada. Kad bude imao 30. Coveka boli ***** za reprezentaciju to se videlo odavno. 

Gleda prvo svoj interes pre reprezentacije, i drugo od januara odigrao 83 utakmice, nece covek da rizikuje tu povredu koju spominjes, umorniji igrac je skloniji povredi. Ja ga ne branim vec razumem. Ne igra nijedan kosarkas kosarku da bi jendog dana bio reprezentativac vec da bi ziveo od kosarke.

A, on sirmah malo zaradio. Šta će jadan da radi sa tom crkavicom, koju je do sada zaradio.

nikola-jokic-830x0.jpg?ver=663862

Ne moze neko sa ovakvim sisama da bude musko... :D

Нек се говнар чује мало са Дончићем да му овај објасни шта је патриотизам. Згадио ми се за сва времена.

Debeli statisticar...

U odbrani ionako ne postoji...

Posted (измењено)
15 minutes ago, Imax said:

A, on sirmah malo zaradio. Šta će jadan da radi sa tom crkavicom, koju je do sada zaradio.

sa mvp  titulom sledeci ugovor ide na super max i valjda moze biti veci za 60 miliona nego sto je trebalo. Jebes ga svim nba igracima koji su zvezde nekih timova najvazniji rezultati su prvenstveno u vezi nba lige i para, uh kad sam video kucu Lebrona brate moj a koliko ima para ja vise nikad ne bih igrao nba ligu vec samo trosio do kraja zivota.

Edited by Iluzionista

Hahahahahah al nas MVP prca, kao konje. Da li je on prihvatio poziv reprezentacije barem jednom, a da nije razmišljao mesec dana?

Posted (измењено)

Sad cu ispasti advokat, bila je izjava dok se po nece ni o cemu razmisljati jer veruje u rezultat sad vec za njega zavrsenog PO, ljudi i meni je zao, da li su to godine ali ja sam nekako prihvatio danasnji svet. Niko situaciju ne posmatra iz ugla igraca. Mi to ne mozemo da zamislimo taj zivot za nas obicne druga dimenzija.

Edited by Iluzionista

Буцко би мало да врти гуме у Сомбору... Страх га да се не повреди па да му пропадне уговор од 241 милиона. Пи....а обична!!!