Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Што се тиче непозивања играча из нашег клуба, на једном форуму са нашао ово:

Iz KKCZ nije zvao nikoga zato što mu nije dozvoljeno da koristi te igrače u prozorima za kvalifikacije i verovatno neće zvati nikoga iz tog kluba dok se ljudi u klubu tako odnose prema reprezentaciji. Tu traje tihi rat. Trajao je i sa Miškom, ali tu su za sada ratne sekire zakopane...

10 hours ago, Pbp said:

Nista ni oko Kosova nije slagao. Mi nema sta da priznajemo Kosovo. Mi treba da priznamo da Kosovo nije sastavni deo Srbije. Da priznamo da je dobrim delom kosovo prodato albanicima. Treba da priznamo da masa zemlja pogresno funkcionise. Da je Beograd pre 100 godina imao 300 000 stanovnika, sada ima 3 miliona. To su stvari koje moramo da priznamo. Svega smo se odrekli, sami i zbog pogresne politike. 

Kalinic je kriv samo za to sto nismo uzeli zlago ove godine. A to sto je rekao istinu, koje smo svesni i koja nas boli, za to nije kriv on, nego svi koji nece da priznaju.

Treba proveriti je li ovo rekord sto se tice negativnih emotikona na jednom postu

Ja Kaliniću nikad neću zviždati. Ono trpanje muda u usta grobošima i milogorcima nikad neću zaboraviti.

O njemu kao čoveku mišljenje neću davati jer nemam šta lepo da kažem jer me ni ne interesuje, ali o njemu kao košarkašu imam najbolje moguće mišljenje. Slažem se da bi otišli dalje na SP da je bio u timu.

Što se mene tiče, može da mu zviždi i 20.000 ljudi, ja ću ga u Areni pozdraviti aplauzom.

Mislim da je  Đorđević u glavi imao spisak igrača za svetsko prvenstvo i da u konačnom spisku nije bilo mesta za Kalinića i Nedovića i da je smatro da je najbezbolnije da odmah budu precrtani, nije Sale lud da vodi Birčevića pre Kalinića, ali da je isto zbog trenerski zamisli odlučio za Milosavljevića nego Nedovića, i rešio je to na flaster način da uradi odmah. Problem je nastao kad su se dva igrača povredila Teo i Mlosavljević , verovatno je tada pomislio eh da su sad Nedović i Kalina tu al tad je bilo kasno kao što je bilo nije bilo logike da se neko naknadno pozove a bilo je potrebno , pogledajte odnos visokih igrača i niskih odnosno pozicija to ne rade ni najveći amateri ali situacija je bila takva da je bilo najbolje da se prilagodi i pojedu govna koja su posrana. Ja sam tad znao ništa od zlata a ona euforija me samo učinila sigurnijim ali nisam hteo da pišem jebeš ga nadaš se uvek kakve god da su šanse to je život. Milosavljević je bolji defanzivac a imali smo Bogdana i Guduru  to je presudilo da Milosavljević dobije prednost. Što se tiče Kalinića ne znam iz kog razloga ali mislim da je hteo da žrtvuje Kalinića jer je hteo da eksperimentiše sa dva centra a tu je Beli kao četvorka što znači druga četvorka bi trebala imati skormnu minutažu kao Simon, ali kalinić je bolji igrač ali mu takva uloga ne odgovara pri tome Simon bolji šuter, a Birčević pa on sigurno nije bio u zamislima al eto namestilo mu se.

3 hours ago, CIGANIN 74 said:

Kome su trebali davati lopte za statistiku?Simonu?Lučiću?Ok,odstranio je Nedovića,može se o tome ali dva mesta za BirčBradulju otvorila su se povredama TeaMilosavljevića u poslednjem trenutku i Kuzme nešto ranije.Tu je i Simon uguran a niko njega da spomene.Kobra,Deki,Laza .. jedan od njih se morao naći u 12.Deki protiv spa i arg bi nešto doneo,Laza bi makar izujedao Kampaca itd.itd..U onom najvažnijem se slažemo da je selektor najveći i jedini krivac za ovo SP,po meni sa Kalinogluom bilo bi još gore,odstranjen je sa pravom,po nekima nije,tu se jedino razlikujemo i to je to. 

Imao je Jokica Bjelicu Guduru ,mozda proba neku akciju za Bobana ili Milutinova.Jedino je bilo vazno da Raduljica i Bircevic dobiju minute i da se "Bogi" ispucava.Ne bi naravno bilo bolje ni da je Lebron igrao a ne Kalinic.Igraci bas nista nisu krivi za igru " daj loptu Bogiju i stani i gledaj" tako su igrali i odbranu.Stani i gledaj.Ovo je ona prica o vojsci lavova i ja evo njima bas nista ne zameram a iskren da budem i za reprezentaciju mi je svejedno.Kad ne navijaju za nju oni koji je vode sto bi se ja cimao.

Nisam se razocarao uopste,posto nista bolje nisam ni ocekivao.

8 hours ago, AvantiStellaRossa said:

Маните се Деретића и сличних добронамјеран савјет. Већину тих великосрба, теоретичара завјере, антикомуниста и лажних месија створила је или толерише прво наша служба а онда и стране. Зашто? Да би се замајавали пиздаријама и дангубили док они раде посао а кућа нам гори. И како би се утупила и усмјерила национална енергија у погрешном смјеру умјесто према конкретном плану и делању на оздрављењу друштва и ресуверенизацији државе. Не вјерујете? Није вам довољан примјер гдје су и како завршили силни националисти и опозиционари од Вука Драшковића све до овог несретног  Вучића?!

Amin, amin. Bravo Avanti, bravo. 

Nemojte biti smesni sa tim otvorilo se mesto za Birčevica kad smo svi ovde znali da ce ici sigurno od pocetka priprema.I kakve veze on ima sa Nedovicem ili Milosavljevicem pa da ide kao njihova zamena ?

JA VAS MOLIM DA PRESTANETE SA POLITICARENJEM I OFTOPICARENJEM !!!

OVO JE TEMA O REPREZENTACIJI SRBIJE I SHODNO TOME PISITE SAMO O ASPEKTIMA  STRATEGIJE, IGRE, TAKTIKE, SELEKCIJE I U FUTURU STA TREBA DA SE URADI DA BI SE  VRATILI NA VRH !!!

HVALA LEPO...

Nemojte biti smesni sa tim otvorilo se mesto za Birčevica kad smo svi ovde znali da ce ici sigurno od pocetka priprema.I kakve veze on ima sa Nedovicem ili Milosavljevicem pa da ide kao njihova zamena ?
Ko bi ispao da su Teo i Milosavljević išli?

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

15 минута раније, CIGANIN 74 said:

Ko bi ispao da su Teo i Milosavljević išli?

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Gudura i Simonovic.

29 минута раније, salexxx said:

Gudura i Simonovic.

možda neko od centara... Birč, Radulja, Bobi...

Radulja ne bi ispao sigurno jer drugara mora da vodi. Sumnjam i za Bircevica da bi ispao. Jednostavno kad je doslo do povreda morao je da reaguje da proguta ponos u interesu Srbije ali celavi to nije pa smo zavrsili ovako. Da bi bio dobar trener mora da dobije u Evroligi mnogo utakmica a celavi dobija samo otkaze. 

Posted (измењено)

Мислим да би пре водио Радуљицу него Бобија...

Edited by Чавке