Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Колико ми је оправдана теорија да ћемо за пар година бити као Хрвати, са добрим играчима од 2-5, али без доброг плеја? 

Sreca pa je Micic relativno mlad, imamo jos par godina da smislimo nesto. Mada koliko vidim, mrsavo stojimo.

Тога се и плашим. Мицић и нико више, ни на видику. Ваљда нешто смислимо, можда и Ускок издоминира.

Ja mislim da može biti Ilija Milijašević 2004,1.91m, taj mali ima ball IQ, još da nauči da igra pick and roll kako treba. 

Mihajlo Petrović ne verujem, a ostali su srednje žalosni... 

Na drugim pozicijama smo baš veoma jaki... 

Само да нас мимоиђе, да га не упропастимо. Какав је овај Накић? Никола Ђуришић? 

Meni se Nakić uopšte ne svidja, fakat je da ga Real poslao na kaljenje u Belgiji i tamo nešto ne briljira. Ozbiljna rupa je u odbrani, nema neki atleticizam. Ima neki retko vidjeni šut sa velikim lukom, retkost je to. 

Džurišić je već strahovit potencijal, sin Vesne Čitaković. 

Mali je swingman, pokriva pozicije 2/3, volim da kažem da je sam svoj majstor, može da kreira i za sebe i za sa igrače. Oduševljava me njegov stav u igri, u smislu ja sam najbolji i niko ne može da me čuva. Sasvim solidan na defanzivnom kraju, vrlo dobar šuter, slasher i clutch igrač. On je 2004 i visok je nekih 2.03. Vrlo dobar atleticizam... 

23 hours ago, RedHart said:

Meni se Nakić uopšte ne svidja, fakat je da ga Real poslao na kaljenje u Belgiji i tamo nešto ne briljira. Ozbiljna rupa je u odbrani, nema neki atleticizam. Ima neki retko vidjeni šut sa velikim lukom, retkost je to. 

Džurišić je već strahovit potencijal, sin Vesne Čitaković. 

Mali je swingman, pokriva pozicije 2/3, volim da kažem da je sam svoj majstor, može da kreira i za sebe i za sa igrače. Oduševljava me njegov stav u igri, u smislu ja sam najbolji i niko ne može da me čuva. Sasvim solidan na defanzivnom kraju, vrlo dobar šuter, slasher i clutch igrač. On je 2004 i visok je nekih 2.03. Vrlo dobar atleticizam... 

Sta igra ovaj Jovic iz Mege jel i on neka 4 i slicno. Jel moze da igra spolja vidim da ga hvale svi da je veliki talenat. 

Nikola je strasan potencijal, esencijalno cetvorka sa visinom od 2.08m i sjajno barata s loptom, zato moze i na trojku, ima strasan sut, telo po meni 10. Ako bude sve kako treba bez ikakve sumnje nba igrac i dugogodisnji reprezentativac...

Pa ovo je hit kakvu smo grupu dobili na Evrobasketu 2022. Pa 99% Srbije je ne bi bolje sastavilo.

Košarkaška reprezentacija Srbije dugo nije bila ovoliko moćna!

Selektor ‘Orlova’ Igor Kokoškov objavio je spisak igrača koji će igrati kvalifikacione utakmice za Olimpijske igre u Tokiju.

Naša reprezentacija će od 29. juna do 4. jula igrati na FIBA kvalifikacionom turniru, a ukoliko želimo da se plasiramo na Olimpijadu, neophodno je da Srbija zauzme prvo mesto.

U grupi A, pored Orlova naći će se Dominikanska Republika i Filipini, dok grupu B čine Portoriko, Italija i Senegal.

Po dva tima iz svake grupe će se plasirati u polufinale, koje je na programu 3. jula. Finalna bitka za odlazak na Olimpijske igre u Tokiju biće održana dan kasnije.

Selektor Kokoškov je objavio spisak, koji čine sledeći igrači:

Plejmejkeri: Miloš Teodosić, Stefan Jović, Vasilije Micić

Bekovi: Aleksa Avramović, Bogdan Bogdanović, Danilo Anđušić, Ognjen Jaramaz, Branko Lazić, Marko Gudurić, Vanja Marinković, Nemanja Nedović

Krila: Nikola Kalinić, Vladimir Lučić, Ognjen Dobrić, Dragan Milosavljević, Dejan Davidovac

Krilni centri: Nemanja Bjelica, Dalibor Ilić, Alen Smailagić, Aleksej Pokuševski

Centri: Filip Petrušev, Nikola Milutinov, Boban Marjanović. Miroslav Raduljica, Nikola Jokić

12 минута раније, dikili kontakt said:

Košarkaška reprezentacija Srbije dugo nije bila ovoliko moćna!

Selektor ‘Orlova’ Igor Kokoškov objavio je spisak igrača koji će igrati kvalifikacione utakmice za Olimpijske igre u Tokiju.

Naša reprezentacija će od 29. juna do 4. jula igrati na FIBA kvalifikacionom turniru, a ukoliko želimo da se plasiramo na Olimpijadu, neophodno je da Srbija zauzme prvo mesto.

U grupi A, pored Orlova naći će se Dominikanska Republika i Filipini, dok grupu B čine Portoriko, Italija i Senegal.

Po dva tima iz svake grupe će se plasirati u polufinale, koje je na programu 3. jula. Finalna bitka za odlazak na Olimpijske igre u Tokiju biće održana dan kasnije.

Selektor Kokoškov je objavio spisak, koji čine sledeći igrači:

Plejmejkeri: Miloš Teodosić, Stefan Jović, Vasilije Micić

Bekovi: Aleksa Avramović, Bogdan Bogdanović, Danilo Anđušić, Ognjen Jaramaz, Branko Lazić, Marko Gudurić, Vanja Marinković, Nemanja Nedović

Krila: Nikola Kalinić, Vladimir Lučić, Ognjen Dobrić, Dragan Milosavljević, Dejan Davidovac

Krilni centri: Nemanja Bjelica, Dalibor Ilić, Alen Smailagić, Aleksej Pokuševski

Centri: Filip Petrušev, Nikola Milutinov, Boban Marjanović. Miroslav Raduljica, Nikola Jokić

Šta će ovde bivši igrač Milosavljević, kao i Bradule ?! 

Takodje mogao je da uzme u obzir i  Vukčevića iz Reala, jer smo baš tanki na poziciji 4.

Moj stav je da Kalinari mora biti premešten na 4 jer nije neki šuter a u paru sa Bjelicom dobijamo inside - outside solucije u napadu i odbrani... 

Milsim da Vukcevic nema pravo da igra za nas dok ne napuni 21 godinu. Evo nisam jedini koji vidi da smo tanki na 4 i da nedostaje celafutov virtouz i prijatelj.

2 hours ago, RedHart said:

Takodje mogao je da uzme u obzir i  Vukčevića iz Reala, jer smo baš tanki na poziciji 4.

Negde sam procitao da Vukcevic tek za tri godine stice pravo da igra za Srbiju. Ne mogu da se setim u cemu je fora, verovatno ima neke veze sa 17 drzavljanstva koje poseduje.