Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

2 hours ago, CIGANIN 74 said:

Da zanemarimo sve njegove prosvetiteljske ,liberalne,autosovinisticke stavove,da na sve njih zažmurimo kao i na javno šetanje kožice samo zbog likovanja nakon poraza od Skole&Kampaca zaslužuje to "Kalinoglu",to je najveći mogući jajarski potez,jadno,bedno,fuj,bljak...sve Kalinogluove advokate unapred molim da se opet jave posle utakmice EL u Areni sa njegovim turcima da prokomentarišemo mišljenje blizu 20.000 ljudi.

Kalina je Kalinoglu ma koliko koševa dao i titula nam doneо

значи не смета став о косову, већ подјебавање ћелавка

Posted (измењено)
7 minutes ago, TomicaCZV said:

значи не смета став о косову, већ подјебавање ћелавка

Tomice brate,druze post pocinje "Da zanemarimo..." 

i nije samo celavka podjebavao,nego svih 12 momaka,strucni stab,tebe,mene,sve nas...

Edited by CIGANIN 74

Posted (измењено)

Eto ga prosvetitelj. Majstore, ti koje je on glorifikovao su daleko ispod nas. licno sam se uverio na egzitu, i kad sam odlazio preko ko su i sta su oni. Stoka klasicna.

A za Kosovo cemo jos da vidimo, nije tu prica gotova. Medijska propaganda je jaka, stalno nam govore da smo niko i nista, a zapravo Srbi su daleko iznad svih. Dosta toga o nasoj Istoriji mi ne znamo, jer to je zabranjeno za nas. U buducnosti ce se sigurno i te tajne razotkriti, pa cemo tek da vidimo koliko smo veliki a drugi nebitni.

https://srbin.info/pocetna/aktuelno/ovo-je-zabranjena-istorija-u-skolama-istorija-srba-pre-nemnjica/ 

https://www.telegraf.rs/vesti/politika/1682575-ovo-je-dokaz-da-su-nemci-postali-od-srba-otkud-srpski-grb-uklesan-na-cirilici-u-zidove-drevnog-grada-u-nemackoj-foto-video

Dokazi o svemu ovome se i danas mogu pronaci. 

Edited by Крај Саве

Posted (измењено)
10 минута раније, Сви на стадион said:

Космет је био и под турцима и то вековима, па смо га вратили. Тако да нема шта да се признаје, већ да се чека нека боља времена.

Nisam ja rekao da ne treba da vratimo Kosovo. Samo da jesad takva situacija.

Moze da nam se desi da nam jos neki opusteli delovi Srbije postanu inostranstvo. I za to cemo sami biti krivi, a granica sa Kosovom ce nam biti jos dalja.

Edited by Pbp

Jesi slusao ti njega nekad? Jesi pokusao da proveris stvari o kojima on govori? Ja sam isto do pre tri godine govorio kao ti Onda sam se udubio u sve to i polako shvatao da to nije daleko od istine. Covek ima dokaze za svoje tvrdnje. 

Zasto niko o ovome ne govori? Je l Netanjahu lud mozda? 

Posted (измењено)
9 минута раније, Ivar said:

Ovo je Deretić pisao, a on je teško poremećen lik. 

Jovan I Deretic... :D

Ma da je 2 posto tacno od svega sto on propoveda mi bi bili ubedljivo prvi na listi "nebeskih naroda... :D

Salu na stranu, zvanicna istorija jestecirkus. Alii Joca pregoni pomalo.

Edited by Pbp

10 минута раније, Pbp said:

Nisam ja rekao da ne treba da vratimo Kosovo. Samo da jesad takva situacija.

Moze da nam se desi da nam jos neki opusteli delovi Srbije postanu inostranstvo. I za to cemo sami biti krivi, a granica sa Kosovom ce nam biti jos dalja.

Али ако признамо као што си поменуо у претходном посту нећемо га никада вратити, а за све остало једино нам остало да се ради на наталитету и да се чека нека боља времена....

Dokazi u fazonu, negde je pročitao da je slovo S napisano na grobnici kineskog cara, što znači da je Portugal stara srpska kolonija ? Ne znam na koga je mislio ješa, današnji Srbi su došli na Balkan u 7 veku. Možda neki narod sličnog naziva. 

2 минута раније, Сви на стадион said:

Али ако признамо као што си поменуо у претходном посту нећемо га никада вратити, а за све остало једино нам остало да се ради на наталитету и да се чека нека боља времена....

Niko nam ga pokloniti nece. A kako smo krenuli svescemo se na Beograd, tako dao Kosovu mozemo da mastamo.

Posted (измењено)

Kako da ne dosli u 7 veku, a dokazi stoje da su Srbi npr bili u rimskoj vojsci. Ironija ti ovde nije nikakav argument, rodjeni moj. Neiformisanost  govori iz tebe.

Geneticari su pronasli dokaze da je Srpski gen bio na balkanu daleko pre 7 veka. https://www.intermagazin.rs/profesor-sa-harvarda-zatalasao-javnost-srbi-najstariji-narod-iz-cijeg-gena-poticu-arijevci-hrvati-danci/

Jos gomila dokaza se moze pronaci, samo me sad mrzi da ih trazim. Svestan sam da nevernim Tomama ni sam Bog ne moze dokazati, ali vredi pricati o ovome. 

Edited by Крај Саве

Inače je srpski jezik sličan latinskom i hebrejskom, a ne ruskom ? A i fizionomija isto. E to vam je problem braćo. Recimo pojavi se šarlatan Deretić, koji nalupa kojekakve pizdarije, a sa druge strane recimo Kalina(hehe) koji kaže da ovaj prvi lupa gluposti. I ko je kriv? Kalina. A zašto nemam pojma, valjda volimo da se lažemo. 

A u stvari dosli drevni vanzemaljci Anunakiji da kopaju tozla, i obicne majmuncine apgrejdovali u homo sapijensa, koji je bio odlican radnik. Tako da smo mi danas svi u stvari samo klasican GMO. ?

Ja ne mogu da verujem da ce nasi da zvizde Kalinicu coveku koji je jedan od najzasluznijih za sve ove i danasnje uspehe. Pa covek im je pisao u usta bukvalno trpao ih kosevima i pojeo u duelima. Izlupetao se izjavama ali to nema veze sa onim sto je dao za KKCZ. 

9 hours ago, CIGANIN 74 said:

Ne znam dal si se bavio nekim timskim sportom pa da si upoznat koliko i sta znaci taj ljudski,moralni faktor...ako ti nije dovoljno da zakljucis kakav je covek,karakter taj koji je kao nedostajao posle ovih bolnih poraza pre par dana onda neznam sta jos treba da isere da shvatis da nije zdrav za ekipu,tim i da je na prvom mestu iz tih razloga odstranjen

Zato su valjda onako grizli u odbrani i svi kao jedan loptu davali Bogiju da obara rekorde.

Nego jel i Nedovic drk'o i pravio se Siptar ili je trebalo dva mesta za Raduljicu i Birča.Ne znam o kojoj atmosferi pricamo kad idu igraci koji ne zasluzuju znanjem i jos se guraju.Forsiranje ispucavanja Bogdanovica protiv onih mucenika da bi bilo 50 razlike a vidis da ostalima ne ide .Selektor nema pojma i price o drkanju Siptaru itd. su samo alibi za njega i razvodnjavanje besa naroda.

Zato su valjda onako grizli u odbrani i svi kao jedan loptu davali Bogiju da obara rekorde. Nego jel i Nedovic drk'o i pravio se Siptar ili je trebalo dva mesta za Raduljicu i Birča.Ne znam o kojoj atmosferi pricamo kad idu igraci koji ne zasluzuju znanjem i jos se guraju.Forsiranje ispucavanja Bogdanovica protiv onih mucenika da bi bilo 50 razlike a vidis da ostalima ne ide .Selektor nema pojma i price o drkanju Siptaru itd. su samo alibi za njega i razvodnjavanje besa naroda. 

Kome su trebali davati lopte za statistiku?Simonu?Lučiću?Ok,odstranio je Nedovića,može se o tome ali dva mesta za BirčBradulju otvorila su se povredama TeaMilosavljevića u poslednjem trenutku i Kuzme nešto ranije.Tu je i Simon uguran a niko njega da spomene.Kobra,Deki,Laza .. jedan od njih se morao naći u 12.Deki protiv spa i arg bi nešto doneo,Laza bi makar izujedao Kampaca itd.itd..U onom najvažnijem se slažemo da je selektor najveći i jedini krivac za ovo SP,po meni sa Kalinogluom bilo bi još gore,odstranjen je sa pravom,po nekima nije,tu se jedino razlikujemo i to je to. 

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Znaci, bitan "ljudski i moralni faktor", skaces sebi u usta, sta mislis kako je Sinonovicu kad mora da gleda onog malog smrada sto je govorio "Eto im Simonovic, Lazic i Dzenkins"... pa prvi taj ne bi onda trebao da bude u reprezentaciji. Sad ces da se vadis da on nije tema, i nije, pisemo o ljudskim i moralnim kvalitetima. Ipak se nekako gura i kad ljudi nemaju "ljudske i moralne kvalitete"..  

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Ovako nešto zaslužuje odgovor: "kako je bilo žitkovom malom kad je Simon "ukrao" kls pehar"

...očigledno se ne razumemo,spustiće se nivo diskusije na predškolsku raspravu,vredi ručnu povući

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka