Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

2 минута раније, CIGANIN 74 said:

Šteta,sa Kalinogluom bila bi dvocifrena razlika

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Taj Kalinoglu je protiv pravog NBA tima sa Irvingom Hardenom i ostalima bio najbolji igrac u ogromnom porazu.. 
Ali nastavi da ga pljujes, jebao te Bogdan koji daje 30 poena u nebitnoj utakmici protiv 10 tima Amera 

• Палац горе 4
  • Збуњен 1
  • Скењ 1
  • Палац доле 1

jebao te Bogdan koji daje 30 poena u nebitnoj utakmici

Molim nadležne da reaguju,hvala

Koji je ovo bio tim Amera? Ne pratim, cisto me zanima. 
Izmedju 9-12 ,samo Kalinoglu ima tu čast da igra protiv prvog

Odlicno, Salo ostaje. Zasto odlicno? Realno, nece nas Niko ozbiljan. Jebo ti repstaciju kojoj ni Paprika, ni Pirocanac ni Duda golubar nisu/ne bi bili dovoljno dobri. Za bandu raspustenu najbolji i jeste Salo "mangup" da pravi kult repstacije sve sa Birchom i Braduljicom. Steta sto je Kalinoglu bacao ga u komu javno, on bi profilno ovdje pasao kao budali samar. Drugarski savjet - ne lozite se drugi put ovoliko. Pa ako sta bude, bude.

13 минута раније, Lux said:

Taj Kalinoglu je protiv pravog NBA tima sa Irvingom Hardenom i ostalima bio najbolji igrac u ogromnom porazu.. 
Ali nastavi da ga pljujes, jebao te Bogdan koji daje 30 poena u nebitnoj utakmici protiv 10 tima Amera 

To je bilo pre nego što je doživeo ozbiljan udarac u glavu koji ga je ostavio u ovako žalosnom stanju. ?

29 минута раније, АлексМЦЗ said:

Ozbiljno pitam. 

Ovako bez dublje analize bih rekao peti šesti ako ne i više. 

1 минут раније, Ivar said:

Kako imate obraza da pljujete Bogdanovića koji igra za našu zemlju do poslednje kapi znoja? 

Bogdan je materijal za kapitensku traku. 

Kako imate obraza da pljujete Bogdanovića koji igra za našu zemlju do poslednje kapi znoja? 
Kako ja da ga pljujem kad me jebo?

Kad si kod obraza, taj da ga ima imalo ne bi ni prismrdeo reprezentaciji, ***** ga u usta skrbava.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Kalinic vam je Kalinoglu, ali vam u reprezentaciji igra Stefan Birčevic. I sve dok je tako i Argentina i Spanija nas neće dobijati nego taktički i svakako urnisati a po rezultatu pobediti!

Kako ste to postali toliki Srbi da za "Bogija" spremili kapitenske trake i tolike pohvale, a šta je svojevremeno radio i za koga je igrao, a da Kalinica i za Turskog sultana proglasite. Brzo mišljenja menjate.

Ali posto je tako, onda vam je OK i Birča mašina u timu!

• Палац горе 3
  • Лајк 1
  • Скењ 1
  • Палац доле 2

Svaka mu cast jedini koji vredi bas bas. Zbog celavog nije uzeo zlato i MVP titulu iako sam siguran da je najbolji igrac na prvenstvu. 

E jbg šta ćete, ja nisam od onih koji se potajno nadaju neuspehu reprezentacije da bi mogli da pljuju po bivšim partizanovim košarkašima. Dok se bore za zemlju, svi su mi isti. 

E jbg šta ćete, ja nisam od onih koji se potajno nadaju neuspehu reprezentacije da bi mogli da pljuju po bivšim partizanovim košarkašima. Dok se bore za zemlju, svi su mi isti. 
Neuspeh repstacije je bio vidljiv golim okom, nije bilo potrebno vračanje iz tame naših soba.
Pljuvalo se i kad su se osvajala srebra.
Ups, srebro se ne osvaja.

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока