Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Da se ne raspravljamo dzaba i ne pravimo lošu atmosferu pred takmičenja koja čekaju nas klub, našu CRVENU ZVEZDU! 

Ali ja za kraj mogu reci da može i 20k i 25k ljudi da mu peva šta želi ali dok njega ne zovemo a Bircevic nam igra Argentina, Spanija i ko zna sve ne će nas dobijati onako. 

A da mu se tako nešto peva nije u redu!

Posted (измењено)
7 minutes ago, Gandra_ganci said:

Ali ja za kraj mogu reci da može i 20k i 25k ljudi da mu peva šta želi ali dok njega ne zovemo a Bircevic nam igra Argentina, Spanija i ko zna sve ne će nas dobijati onako. 

A da mu se tako nešto peva nije u redu!

Nije se izgubilo od raspale spanije i od deda Skole zbog Bircevica...

a to sta ce mu se pevati,bice po zasluzi...nije sve u tapkanju lopte,kosu,tituli ..ima i u necemu LJUDSKOM

7 minutes ago, Valar_Morghulis said:

Haha ala nalupeta za sve pare :D prvo ograniči ono sto ga ljudi cene zbog SPORTSKIH razloga, vi pojedini to ne mozete da "progutate" pa poturate one vansportske. Dal si nornalan covece, pa vas najveci argument e taj sto je on drkao i iznosio stavove (zar to nije ni vas "bogi" radio posle onog meca). Ne mozete da prevalite preko usta da je falio na terenu, kao igrac vec sad pisete kako ni on ne bi eto pomogao, postali ste i vidoviti.

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока

...jedan od argumenata je taj sto si naveo a najveci je sto nije dobar za tim,ekipu,svlacionicu...sto T od timskog nema,sto je dokazao da bolje nije mogao posle spa i arg na njegovom terenu gde se najbolje snalazi-drustvenim mrezama

Edited by CIGANIN 74

3 minutes ago, CIGANIN 74 said:

Nije se izgubilo od raspale spanije i od deda Skole zbog Bircevica...

a to sta ce mu se pevati,bice po zasluzi...nije sve u tapkanju lopte,kosu,tituli ..ima i u necemu LJUDSKOM

Onda zašto pričamo o bilo čemu? Porazu, taktici, košarci? Kada nije sve u tome već u ljudstvu! 

Pusti me tih fazona ljudsko, moralno ovo ili ono. Covek nam je nedostajao kao KOŠARKAŠ, a ne kao neko LJUDSTVO! 

Hvala Kaliniću i što je promašivao one trojke kada smo dobili Fener u Pioniru.

Što se mene tiče, neka baljezga i priča šta god hoće. Dok je košarkaš, samo me interesuje šta prikazuje na terenu.

Zato i svaka čast Bogdanoviću kako je odigrao ovo prvenstvo. Imao je najveću slobodu u igri ali se mora reći da je to zaslužio i u velikoj meri opravdao uakazano poverenje. 

5 minutes ago, Gandra_ganci said:

Onda zašto pričamo o bilo čemu? Porazu, taktici, košarci? Kada nije sve u tome već u ljudstvu! 

Pusti me tih fazona ljudsko, moralno ovo ili ono. Covek nam je nedostajao kao KOŠARKAŠ, a ne kao neko LJUDSTVO! 

Ne znam dal si se bavio nekim timskim sportom pa da si upoznat koliko i sta znaci taj ljudski,moralni faktor...ako ti nije dovoljno da zakljucis kakav je covek,karakter taj koji je kao nedostajao posle ovih bolnih poraza pre par dana onda neznam sta jos treba da isere da shvatis da nije zdrav za ekipu,tim i da je na prvom mestu iz tih razloga odstranjen

Posted (измењено)

Али је он био здрав за екипу док је освајао медаље, док тад нису били здрави за екипу Јокић и Марјановић. Па нико није Марјановића називао погрдним именом зато што је отказао дан пред почетак припрема. Чак и после тога су сви молили Бога да он игра. 

И да, Калинић сигурно не би ликовао због пораза да му није ћелави ускратио оно што је заслужио на терену.

Edited by TomicaCZV

Sa Kalinicem bi osvojili ovo prvenstvo, garantujem to.

Sve sto je izjavljivao, razumem da mu se zamera. Ali decko nista nije slagao. Nisam preterano ni upoznat sa tim famoznim izjavama, ali ono sto mu se ovde najvise zameralo nijedaleko od istine.

I moram dodati. Da, nismo mi nebeski narod, daleko od toga, sta vise, jedna smo od najgorih nacija na planeti, sto dokazujemo iz dana u dan.

8 minutes ago, TomicaCZV said:

И да, Калинић сигурно не би ликовао због пораза да му није ћелави ускратио оно што је заслужио на терену.

Imao bi opravdanje za njega da je bio u Ginobilijevom dresu na tribinama

5 минута раније, CIGANIN 74 said:

Jokic&Bobi=Kalinoglu

Sto se tice reprezentacije, jos uvek su Jokic&Bobi < Kalinic. 

Posted (измењено)
6 minutes ago, Pbp said:

. Da, nismo mi nebeski narod, daleko od toga, sta vise, jedna smo od najgorih nacija na planeti, sto dokazujemo iz dana u dan.

Brate nije ni cudo sto ti je Kalinoglu nedostajao,sa ovim si pobednik ove diskusije

6 minutes ago, Pbp said:

Sa Kalinicem bi osvojili ovo prvenstvo, garantujem to.

Sve sto je izjavljivao, razumem da mu se zamera. Ali decko nista nije slagao. Nisam preterano ni upoznat sa tim famoznim izjavama, ali ono sto mu se ovde najvise zameralo nijedaleko od istine.

Ovo je za srebro

Edited by CIGANIN 74

1 минут раније, CIGANIN 74 said:

Brate nije ni cudo sto ti je Kalinoglu nedostajao,sa ovim si pobednik ove diskusije

Bice da sam ipak pogresio. Mozda nisam skapirao smisao tog "Nebeski narod".

Mozda zapravo i jesmo. S obzirom da zivimo i ponasamo se kao da smo s Marsa pali. 

Priznajem gresku.

Znaci Kalinoglu je samo to omanuo. Sve ostalo je potrevio. Ne znam kojoj je pokazivao djoku, ne znam jel tu omanuo, ako je pokazivao nekoj turkinji, nije omanuo. Ako je pokazao nekoj prepostenoj Srpkinji i tu ga je omanuo...

Naravno da je nedostajao Kalinic i tu ne treba biti znalac pa videti. Za klasu je bolji od Lucica i Simona pre svega u defanzivi a i u napadu ume da pogadja. Uvek se bori bije ima muda da nije bilo njega nikad ne bi dobili seriju Aba lige 2015 godine. Celavko je pucao u sebe i u sve nas sa izbacivanjem Kalinica i Nedovica. Na OI 2016 je tim odbrambeno bio mnogo jaci a i u napadu raznovrsniji jer su na terenu bili Teo, Kalina,Markovic i Nedovic koje ovi dana nisu mogli zameniti. 

Kalinić bi trebalo da zna u kakvoj zemlji živi, da ovde istina nije dobrodošla, a pogotovo ne tako grubo rečena.Msm relano je u pravu skoro za sve sem za priznanje Kosova. Zato je i ispaštao. To je to u principu. 

3 minutes ago, Ivar said:

Kalinić bi trebalo da zna u kakvoj zemlji živi, da ovde istina nije dobrodošla, a pogotovo ne tako grubo rečena.Msm relano je u pravu skoro za sve sem za priznanje Kosova. Zato je i ispaštao. To je to u principu. 

Koja bre istina njegova!!?!??!"realno sve u pravu"!???!? U cemu brate mili? A to "sem" to nam je krstenica,to smo,to nam je zavet,to "sem" to nije samo "sem" to nam je SVE!

Posted (измењено)

Zaboravite na Kokoskova dokle god je u NBA. On je i dao otkaz Slovencima zbog prozora za kvalifikacije. Meni je on prvi i jedini pik za klupu.

Tako da Salo nece nigde. A bojim se da bismo umesto Celafute na klupi dobili nekog kosarkaskog Neska Milovanovica, cija je preporuka za klupu to sto javno podrzava vladajucu politiku.

Edited by miloshb

Nista ni oko Kosova nije slagao. Mi nema sta da priznajemo Kosovo. Mi treba da priznamo da Kosovo nije sastavni deo Srbije. Da priznamo da je dobrim delom kosovo prodato albanicima. Treba da priznamo da masa zemlja pogresno funkcionise. Da je Beograd pre 100 godina imao 300 000 stanovnika, sada ima 3 miliona. To su stvari koje moramo da priznamo. Svega smo se odrekli, sami i zbog pogresne politike. 

Kalinic je kriv samo za to sto nismo uzeli zlago ove godine. A to sto je rekao istinu, koje smo svesni i koja nas boli, za to nije kriv on, nego svi koji nece da priznaju.

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Хаха 1
  • Скењ 1
  • Палац доле 10