Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Ova reprezentacija bi se borila za cetvrto eventualno trece mesto u ABA ligi. . .

Edited by IBRS

Pominju se domace opcije koje Obradovic ne forsira, zamera mu se, evo, ovo sto vidite danas je nama dostupno, ovo danas je nasa realnost. 

Smejao sam se litvancima koji su juce izgubili od Danaca(bez brace Laudrup) i docekam na nogama poslednji minut sa Federerom.. bar sam se najebo svega zivog Zagorki a i Fibi i njenim pendzerima.

Ovaj Rade Nizakurac je antikosarkas...  Kad se secam da su ga uporedjivali sa Bodirogom...

Kvalitet domacih igraca je uzasan... Ali brate mi sa foruma da se skupimo dobili bi smo ovu Svajcarsku... 

Posted (измењено)

Rade Bodiroga Zagorac, Danilo Maksimovic, Stefan Pot, Jovan Novak... Mogao je i Gagica da zove. Fras dobijem kad ih vidim. Pomraci mi se u glavi...

Ajte ljudi da se ne zezamo. Nasa reprezentacija bez glavnih zvezda je jedna ispod prosecna reprezentacija.

Edited by miloshb

1 hour ago, SHERIFF said:

Pominju se domace opcije koje Obradovic ne forsira, zamera mu se, evo, ovo sto vidite danas je nama dostupno, ovo danas je nasa realnost. 

Bas zato sto se ne forsiraju domace opcije.

Treba biti zahvalan celoj ekspediciji sto se pojavila da predstavlja drzavu,mogli su skoro svi da se pozale na bolove od nokta do prepona jer zna da su sad tu i nikad vise.

Fiba je dotakla dno davno,sad ga samo probija...zagorka=fiba

Алекса Аврамовић, Василије Мицић, Никола Ребић, Огњен Јарамаз, Данило Анђушић, Немања Ненадић, Лука Ашћерић, Марко Гудурић, Немања Дангубић, Марко Луковић, МаркоРадовановић, Далибор Илић, Филип Петрушев, Мирослав Радуљица, Драган Апић и Стефан Ђорђевић. 

19.2. Грузија и 21.2. Швајцарска, обје се играју у Грузији. 

Petrušev odlično ušao u utakmicu...
Ko hoće da prati ima prenos na RTS 1ffa476e2809bc76aa378e2612e32205b.jpg

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Naš Simanić za 10 minuta koliko je igrao, prve i jedine poene postigao u 4/4 , na dva ipo minuta do kraja utakmice...ne znam šta se dešava sa tim dečkom , nije mi jasno...8df9b30ce754efa83ebd949140bb4ee1.jpg

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Opak je Petrušev, još igrao na jednoj nozi jer ima probleme sa mišićima leve odrazne noge. 

Avramovića moramo da pojurimo na leto, bez obaziranja na realnosti... 

Lepa vest za Srbiju ! 

Tristan Vukčević igrač Reala 18g , 2.08m je odlučio da igra za našu reprezentaciju... 

Imamo strava potencijal na poziciji 4, podrazumeva se ako se dečaci razviju i napreduju kako treba. 

Dakle tu su još i Nikola Jović(Bjelica komparacija), Nikola Radovanović i Pavle Stošić... 

Imamo krdo dobrih visokih igraca. Je l bese Tristan sin naseg bivseg igraca Dusana Vukcevica?