Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

@Valar_Morghulis Bravo! Apsolutno te u ovome podržavam. 

I ja mislim da ima ljudi koji su čekali ovo sto se desilo da bi srali po ovim ili onim igračima. 

Ali od našeg Nikole Kalinića napraviti turčina i pisati kao da nikada ništa i za nas tim i za repku nije uradio je po meni na istom nivou kao i ovi sto se raduju. 

I ja vam mogu mirna srca reci sram da vas bude!

To se radi potpuno drugačije prvo kažeš hvala mu za sve sto je uradio za nas klub ( a uradio je) i za repku (i tu je) ali sada se ne slažem sa njim i podržavam trenera sto ga nije pozvao! 

A sto se mene tiče 

Kalina>"Bogi" za vek i vekove!

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Скењ 1
  • Палац доле 1

I meni se čini da je Đorđević podbacio. Tačnije, oba šampionata bez Tea smo podbacili. Prošli EURO smo izgubili od Slovenije u finalu što jeste bio neuspjeh bez obzira što smo uzeli srebro, ove godine isto se može reći da smo podbacili jer smo ispali od Argentine. Ja sam siguran da bi sa Teodosićem lagano uzeli prošlo Evropsko a i ovdje bi 90% uzeli zlato. Što će reći da je Teo taj koji čini igrače boljima a ne trener. Đorđević oba šampionata iz Bobija nije izvukao ni 50% onoga što je Radonja izvlačio iz njega, Jokića je gurao na 4 dok su mediji mjesecima srali po onom treneru Denvera kad ga je gurao na 4 a ne na 5, sad nema takvih tekstova.. Svi ovi igrači uloge su bili ispod prosjeka osim Lučića. Napravio katastrofalan izbor kada je odveo 6 visokih + Simon a spolja nas ostavio sa tek nekoliko bekova. Nedović je morao biti na spisku. 

Prilično sam siguran da bi imali mnogo bolje rezultate da nam je selektor bio Kokoškov, Saša Obradović ili Radonjić, o Kariju da ne pričam.. A opet, neću ni da pljujem po čovjeku sa kojim smo uzeli nekoliko medalja i koji je razdrmao reprezentaciju kada je došao. Niti imam znanja niti želim. 

Ма да бар има некога старијег који ће да му каже шта да ради када се погуби, који ће да му укаже на неке ствари. Али опет, ни тај и такав не може да води текме умјесто њега. Нити би овоме његов ионако големи его дозволио. Тако да ништа друго не преостаје већ да се и даље јаше са Националом, Мутом и кумом па шта Бог да.

1 hour ago, Крај Саве said:

Pljuje po celom Srpskom narodu, automatski i po tebi i to ti ne smeta? Blago tebi brat moj.

Ko pljuje brt? 

Bogdane legendo ja cu ti reci samo svaka cast decko! Muda do poda , kad se digne na sut znas da ulazi. Najbolji igrac nase reprezentacije obozavam tog igraca. Nek si ti nama ziv i zdrav uz takvog lidera osvojicemo sigurno nekada vratice se sve ovo na OI , ubedjen sam.

Posted (измењено)

Da zanemarimo sve njegove prosvetiteljske ,liberalne,autosovinisticke stavove,da na sve njih zažmurimo kao i na javno šetanje kožice samo zbog likovanja nakon poraza od Skole&Kampaca zaslužuje to "Kalinoglu",to je najveći mogući jajarski potez,jadno,bedno,fuj,bljak...sve Kalinogluove advokate unapred molim da se opet jave posle utakmice EL u Areni sa njegovim turcima da prokomentarišemo mišljenje blizu 20.000 ljudi.

Kalina je Kalinoglu ma koliko koševa dao i titula nam doneo

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Edited by CIGANIN 74

4 minutes ago, Valar_Morghulis said:

Ti bi prvi likovao / lajkovao na njegovom mestu. Cudo da ti "promaklo" i Nedovićevo imitiranje Kermita.. sumnjam da je slucajno..

Koga boli tuki sta 20K placenika misli? Uzgred, ja cu biti medju prvima koji mu tad nece ni zvizdati niti reci "sta mislim"..

Uzgred, gde je tih 20K da "kaze sta misli" na politiku svog predsednika? Ne smeju zucnu. Toliko o tome koliko su bitni i njihovo "misljenje"

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Nedovic nije tema,naravno da moze i o njemu...u Areni sa fenerom nece biti sns miting nego mec naseg KK.

20.000 u areni "placenika" na marakani 50.000 ,eto sad ipadosmo i placenici.Brate mili slobodno dodji to vece u arenu i iskazi svoj stav,mi "placenici" takodje na to imamo pravo.

I jos nesto,od kad sam prohodao bio sam timski igrac,vojnik kluba,svi za jednog jedan za sve...tako da si omasio tu ceo kos sa metar a upravo takav jajarski stav naseg bivseg igraca je nesto preko cega niko u reprezentaciji ne sme preci jer sa tim je sve rekao i sebe najbolje opisao,kakav je covek,karakter.

Posted (измењено)
16 minutes ago, AvantiStellaRossa said:

А зашто се овдје расправља Богдан vs. Калина ко је већи дебил? И коме треба да се више дивимо? Зашто морамо да се опредјељујемо и то на форуму Црвене звезде? ОК, свака част и једном и другом на кошаркашком умијећу, Калини хвала на одличној сезони у Звезди и високој заради од његовог трансфера. И то је то. Што би билоко од нас морао да се нешто много ложи око играча који не играју за Звезду? Мени лично, битнији је далеко Калемегдан у јуну него билокакав успјех репстације. 

Sve je pocelo od spanije pa preko argentine kada su pojedini bili u fazonu "e da je on tu,trebao je..".Na te zalopojke odgovorilo se da i sa njim nista bolje ne bi bilo jer nismo imali 2,3,5 igraca u kanalu nego 11!Na te sportske naravno dodali su se i oni van sportski razlozi zbog kojih doticni nije pozvan i selektor se oznacio kao najveci i jedini krivac gde ni taj doticni sigurno ne bi pomogao jer je sve bilo od selektorove ruke sjebano.

Medjutim ,ljubitelji lika i dela doticnog ne posustaju i onda nicim izazvanim guraju zitkovog malog u celu pricu i diskusija dobija novu dimenziju,odjednom mi antiKalinoglu postajemo neki Bogdanovi fanovi,placenici,seksualni objekti itd itd..ljubav prema doticnom kod nekih nema granice i onda nije ni cudo dokle dogurasmo.

Edited by CIGANIN 74

Posted (измењено)

Od raspada bivse drzave, nasi kosarkasi na SVETSKO PRVENSTVO:

1998- zlato

2002 - zlato

2006 - 11 mesto 

2010 - 4 mesto (kradja protiv Turaka)

2014 - srebro

2019- verovatno 5 mesto

Na 6 svetskih prvenstava, 3 medalje, 2 zlatne i 1 srebro. Od 6 svetskih prvenstava, cak smo na 5 bili medju prvih 5. I Vama to ne valja, vi ocigledno hocete svih 6 zlata, a da ostale nacije ne postoje, ili da redovno  igramo finala. E pa ne moze gospodo, i u drugim zemljama se igra drugi najpopularniji sport na svetu. Mi smo i nakon ovog prvenstva ostali medju 4 najvece velesile u kosarci, a to su SAD, Spanija, Francuska, Srbija i peta je Litvanija. To su najkonstatnije sile u kosarci. Mi smo na 4 od 6 prvenstava igrali polufinala. Samo ove godine i 2006 smo malo podbacili, ali ne toliko da se pljuje sve sto se namesti ispod jezika. Imamo 11 medalja sa velikih takmicenja od 1995. Pa malo li je. Koja jos nacija sem Amera i Spanije to ima?! 

Kosarkasi, kosarkasice, odbojkasi, odbojlasice, vaterpolisti. Oni imaju kredit i kada podbace treba da se podrze. 

Rekao sam u cemu je greska celavog dunstera. Sto nemamo odbrambenog specijalca, jednog ili dva na bekovskim pozicijama i sto nema Kuzmica kao najboljeg defanzivnog centra kojeg Srbija ima. Bobi, Jokic,Raduljica i Milutinov su losiji u odbrani od Kuzmica. Mnogo poena se primalo ovo prvenstvo, a to nije zastitni znak nase kosarke, vec strong difens i tranzišn ofens ?

Edited by zvezdaš-rajvoSa