Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

2 hours ago, CIGANIN 74 said:

Odstranjivanje Kalinoglua jedini selektorov dobar potez ...

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Odlican potez. Vidi se po rezultatu...

Posted (измењено)
On 9/8/2019 at 8:51 PM, Punkerstein said:

Teško će Argentina da nam napakosti. Skola ,Kampaco,Laprovitola,Vildoza i Brusino su kul ali nisu taj kalibar.

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока

Lepo ti ja reko da ne podcenjuješ...

Edited by poskok

11 minutes ago, Pbp said:

Odlican potez. Vidi se po rezultatu...

Odlican potez ne samo za tim nego i za Kalinoglua jer bi on sad jedini od igraca bio na udaru.

...malo detinjasto zvuci da bi bolje prosli sa onim bekom ili onim krilom,centrom.Mi smo imali 11 zalutalih u poslednjih par dana a ne dvojicu,trojicu...

verovati da bi sa liberalnom ljigom bilo bolje pogresno je,ono bas,bas

Pa mnogi su konfliktni ali se drze pod kontrolom ....Kad ga je Radonja drzao pod kontrolom a vidim i u Feneru zasto nije mogao Salo?

A gde pise da je ono trandza ? :)

Njegova stvar sta on radi u 4 zida svoje sobe.. Eno estrada stoji jedna iza druge, drze se zajedno, Karleusa udata, majka dece pravi onakav gaf pa je svi podrže. Nije neko poredjenje ali je primer. Jeste, sigurno on znao da ga tamo neko snima.

Naravno da su trebali da ga podrze, ti ne drkas? Jao, ma on konfliktan, nije valjda? Kako to Obradovic onakav trpi takvu "konfliktnu licnost"? Prvo su oni trebali da pokazu da/l su bolji od njega pa ga podrze, tolike godine zajedno, delite sobe, i sad najednom je k'o sugav. 3 medalje su zajedno doneli, kako pre nije bio konfliktan?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Posted (измењено)

Mi treba odavde da izvucemo pouke  da sujetu sklonimo sa strane... Da stsvimo prst na celo da spremimo nove nade da kad udju u rep da im se ne desava kao guduricu da bude preplasen? Dolaze novi momci Petrusev, Radanov, Smanic Miskovic, Smailagic, Jaramaz, Dobric Davidovac  Nakic  itd... 

Imamo ih treba ih upotrebiti ako je jedan Valenciunas debitovao sa 16  ne nego mi uvek mora da drvimo i da pametujemo i ne pustamo talente... 

Sva ta pompa od plavih dresova zlanih momci pa pretnjr amerima pa pehar na kosovo da se nosi uz precrtavanje nede i kaline sve je doslo na naplatu.... 

Ceo kss da ima obraza kao sto nema podneo bi ostavku a onom koji se pita za sve  nemoj samo covica da vodis u kss da vadi govna koji su ovi zasrali.... 

Mladje kat sve su usrali debelo treba da se stsvi prst na  celo!!! 

Edited by Asta Cohones

Nemoguce da on nije dobar ni sa kim iz reprezentacije ...Bar je neko mogao da ga podrzi ali izgleda svako gleda svoje dupe ...Pa i nije timski 

Posted (измењено)

Daj bre Kisli jel su i za KiM trebali da ga podrze i za sve revolucionarne,prosvetiteljske izjave,tvitere...itd..itd..

basketas nije dobio podrsku od igraca,javnosti iz dovoljnog broja razloga gde je to setanje kozice samo stavilo tresnju na tone govana koje je izasrao

Edited by CIGANIN 74

Posted (измењено)

@Valar_Morghulis

Ja ti pricam ono sto znam iz prica ljudi bliskih kosarkaskim krugovima. Lik je konfliktan i nije na dobrom glasu kad je u pitanju svlacionica. Raspitaj se kakve su probleme imali sa njim u KG. Kod nas se doduse zadrzao samo jednu sezonu pa i nije bilo vremena da se razmase, a i do Radonjica je koji je to sve drzao pod kontrolom. Pitas sto ne pravi probleme kod Rumenka, a odgovor ti se sam namece.

Sta mislis kako utice na saigrace iz reprezentacije kad on napise kako ce ubuduce da igra samo za reprezentaciju Vojvodine i Jugoslavije?

Kazem njegovi igracki kvaliteti nisu upitni i bio bi od velike koristi na SP, ali da si selektor da li bi vodio nekog kome ne treba puno da razje*e svlacionicu?

Po meni najveci krivac za neuspeh je Celavi, sa svojim odabirom igraca, kao i rotacijama koje je vrsio. Pisao sam da je Raduljica visak, ali da ce ga voditi jer ovaj pika basket u Kini. Bobi je igrac kome se podredjuje ceo tim, a ne on timu. Mislis da uzmes zlato sa Simonom i Bircevicem. Vasa (njemu naklon do poda zbog svega u ova protekla dva dana) zbog privatnih problema nije trebao da se vodi, jer u suprotnom imas igraca manje u rotaciji.

Zeznuo se ali imace priliku da se koliko toliko opere ukoliko obezbedi OI. Ovaj tim bi se vervatno prosetao do finala EP, ali za svetsko dosta teze.

Jbg, ja razumem ljude da su sad besni, ali ko im je kriv kad dozvole da im domaci mediji kroje misljenje svojim bombasticnim naslovima.

Edited by miloshb

Apsolutno ne osudjujem Kalinica. Svi bi to uradili. Svi vi sa foruma koji ga ga pljujete, likovali bi sem tako.

13 minutes ago, AvantiStellaRossa said:

Овој групи грађана на овом СП и Фићке би био појачање. Он бар има муда и кад не иде ако ништа друго.

Ne verujem,selektor ni njemu ne bi nasao ulogu i njega bi upropastio...kod njega bi i Laza bezao od duela a Borisa ne bi znao na koju stranu napadamo

1 minute ago, Pbp said:

Apsolutno ne osudjujem Kalinica. Svi bi to uradili. Svi vi sa foruma koji ga ga pljujete, likovali bi sem tako.

Evo ja ne bi,cisto protokola radi