Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Црепајац

Кошаркашка Репрезентација Србије

Recommended Posts

18 hours ago, capan said:

Plasim da nam mogu skalp uzeti i Gaucosi, pogotovo sto smo sada uzdrmani...ali ajde da vidimo!!!!

Znao sam da ce ovako da bude jer nas selektro nema tu snagu da podigne ekipu...u pravu je bio Djurovic kada smo igrali sa Italijom, da mu se nasa igra uopste ne svidja dok su nas drugi dizali u nebesa...

A kako i da ga poštedis kad je gospodin selektor poveo na SP 4 beka? Selekcija tima je katastrofalno odrađena.
Da je bilo bar 10% dobrih stvari u nekoj sasvim normalnoj situaciji Vasa nam danas ne bi bio ni potreban.Mogao je da se sačuva ovaj meč iz poznatog razloga a da se i ne oseti jer uz Jovića,Bogdan i Gudura su mogli poslužiti za prenos...ali pošto je sve bilo u kanalu,gurnuo se i Vasa u njega.
Ovakvog protivnika moralo se dobiti i bez Vase i bez Bjelice i bez Jokića ali sa trenerom

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Pa nije sve tako crno, ispali su i ustaše i grobarski kompleksaši.

Kada na prvenstvo ne povedeš neke igrače, a povedeš klovna iz Kine, možda i nisi zaslužio da bolje prođeš. Nema veze ko je najbolji, bitna je atmosfera. A atmosfera u ekipi izgleda nikad gora. Izgleda da klovn nije dobro odradio svoj posao. 

Više volim Brauna nego Raduljicu, Bogdanovića, Lučića i Birčevića zajedno.

Prođe i ovo, na redu je EL-a. 

Celavi majmun se pokazao jos jednom kakav je strucnjak. Treba biti umetnik pa sa ovim timom ovako nesto uraditi. Ja sam pisao od pocetka da ovo ne valja i da budala vodi 4 beka i 4 centra. Gde to ima i ko jos tako radi. ***** ga usta celava. Cast samo Bogdanovicu ostali mars u *****. 

Just now, Valar_Morghulis said:

Sta je radio, obrisam twit izgleda

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Likuje po twiterima,svrsava

Teodosic je trebao najviše zbog ovoga - 

Selektor gomno. Pa ti nemoj zvati Kalinića. Atmosfere ni u najavi, sram ih bilo sve do jednog. Ložio sam se za ovo prvenstvo ali mi se nisu svidjale stvari koje su se dogadjale. Bojao sam se ovakvog ishoda i ispostavilo se da je strah opravdan. 

Od igrača bih izdvojio Bjelicu koji mi više nikad ne bi igrao u reprezentaciji nakon ovskvog ispucavanja u poslednje dve utakmice.

Celo prvenstvo nam igraju 3 igrača - Bogdanović(kapa dole, ne podnosim ga ali je majstor), Jokić i Bjelica. Kao da niko ne sme da šutne pored njih. I tu je falio Teo, da im kaže da odjebu i da šutne on koju, a ne kao SJ da gleda u Jokića a stoji sam na trojci. 

Selektore puši ga, jebali te Birča i Braduljica. Amateru jedan, ko god da je hteo guzio te je. Ova ekipa, sa Kalinićem umesto Birčevića i čak možda(zbog aktuelne situacije) Lazićem umesto Sime, bi dobila Argentinu, naravno, uz normalnog trenera. Ostavka pod hitno!

Posle ovakvog nastupa na KZS ocigledno je da ce "Drustvo iz kraja","trojka iz bloka","nebeska udica"...trojka protiv hrvata i naravno istanbulska sacuvati Saloa.Jaka ledja ima i nepostojecu opoziciju tako da ce jos jahati na celu.

Sa novim snagama DavidovacDobricSimanicKuzmic umirice javnost,zahvalice se BircBraduljiSimonu,osposobice Tea,mozda nagovori Markovica i dace mu se sansa da se opere na EP.Bice mu lakse jer imace sad i igrace koji ce iz prvo ljudskih razloga dati sve od sebe da se ova bruka zaboravi a zlato na EP izlecice sve.

Na tom EP uzdam se samo u inat igraca i njihov karakter jer sad def.znaju koga imaju na klupi i da bukvalno sve od njih samih zavisi.

Trebao je da izvede Bjelicu kad je video da mu ne ide i ubaci Birča da im jebe kevu.

Ne znam samo sta bi precedniku da ih ne okrene telefonom.

Falio nam je bas Kalinic i jos jedan def. specijalac na beku da uopste mozemo da igramo sa jacim ekipama.

1 minute ago, salexxx said:

Falio nam je bas Kalinic i jos jedan def. specijalac na beku da uopste mozemo da igramo sa jacim ekipama.

Falio nam je Jovic,Guduric...falio je Bobi,falio je Jokic,Bjelica tu i tamo ali najvise nam je falio trener,bez njega nikako nismo mogli.

Mi nismo mogli da ih stignemo u odbrani a u napadu nismo podbacili.

Gudura ili je odjednom zaboravio kosarku ili mu je receno da sutira samo u krajnjoj nuzdi .

Đorđević je zreo za nogobulj.

Odstranio je Nedovića i Kalinića, a ovamo na prvenstvo vodi četiri beka i četiri centra. 

Nije toliki problem i da je poveo tri beka i pet centara,nego sto on nije imao ideju,nije umeo da ih iskoristi i sto je celom rosteru uneo nesigurnost,nervozu,pogubljenost.Nista nismo od njega videli,mada iskren da budem nisam to od njega ni ocekivao ali da je u stanju da upropasti svakog pojedinacno e to tek ne.

Vise je zbog toga zreo za ostavku(od koje nema nista)a ne zbog toga koga i koliko cega je poveo.

Ekipa i sa tim optimalnim brojem bekova,centara pod njegovim ovakvim vodjstvom ne bi bolje prosla.